زندگی در امارات

شهریه مدرسه های خصوصی دبی

تمام آنچه باید برای انتخاب مدرسه در دبی بدانید.

با وجود بیش از دویست مدرسه در دبی با برنامه های آموزشی مختلف، برای خانواده‌ها، انتخاب یک مدرسه می‌تواند بسیار سخت باشد.

اگر معیار اصلی‌ شما برای مقایسه ی مدارس دبی سطح بندی KHDA (که پنج نمره ارائه می‌دهند: پیشتاز، خیلی خوب، خوب، قابل قبول یا ضعیف) باشد یا بودجه ‌ی خاصی برای این کار در ذهن دارید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا با مجموعه‌ی کاملی از مدرسه های دبی برای سال تحصیلی جدید آشنا شوید.

والدین می‌توانند از طریق رجوع به گزاره‌برگ هزینه‌های مدرسه از تمام هزینه‌های مدارس خصوصی دبی مطلع شوند.

این لیست که توسط سازمان سازمان دانش و رشد انسانی معرفی شده است، شامل تمام هزینه‌های اجباری و اختیاری می‌شود که مدارس ممکن است در طول یک سال تحصیلی دریافت کنند.

این گزاره‌برگ اوایل امسال، همزمان با آغاز سال تحصیلی، برای مدارسی که دروس هندی و پاکستانی را ارائه می‎‌دهند معرفی شد، و حالا برای تمام مدارس خصوصی در دبی در دسترس است.

گزاره‌برگ هزینه‌‌ها، تمام اطلاعات موجود درباره‌ی هزینه‌های حمل و نقل، فعالیت‌های فوق برنامه، اردو، کتاب‌ها و غیره را در اختیار افراد می‌گذارد.

این لیست همچنین در قرارداد سالانه‌‌ی بین والدین و مدرسه ذکر می‌شود.

اوایل امسال، این گزاره‌برگ بین 81000 دانش‌آموز در 35 مدرسه در دبی توزیع شد.

مدارسی که سال تحصیلی خود را از سپتامبر 2022 آغاز می‌کنند، از این هفته به این سرویس دسترسی خواهند داشت و والدین پیامکی حاوی یک لینک مربوط به این گزاره‌برگ دریافت خواهند کرد.

برای اطلاع بیشتر از هزینه های مدارس حتما به این آدرس

(https://web.khda.gov.ae/en/Education-Directory/Schools)

 مراجعه کنید.

تعداد کل مدارسی که توسط KHDA دبی برای سال تحصیلی پیش رو ثبت شده اند به ۲۱۰ مدرسه می‌رسد. اما تلاش کرده ایم 170 مورد را که بیشتر مطابق با برنامه های آموزشی مطابق نظر ایرانیان امارات و دیگر فارسی زبان هستند، به شما معرفی کنیم. در ادامه می توانید مهم ترین اطلاعات برای انتخاب مدرسه ی مناسب در دبی از جمله محل، برنامه ی آموزشی، راه های ارتباطی، مقاطع تحصیلی و از همه مهم تر هزینه ها را ببینید و مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را  برای تحصیل فرزندانتان داشته باشید.

 

بیشتر بخوانید: مدارس با برنامه تحصیلی آمریکایی در دبی

 

لیست بهترین مدارس خصوصی دبی در سال 2022

دبی بیش از ۲۱۷ مدرسه‌ی خصوصی با ۱۸ برنامه‌ی تحصیلی متفاوت و بیش از ۳۰۰ هزار دانش‌آموز دارد، اما ۱۷ مدرسه از بین این مدارس جزو مدارس برتر توسط سازمان دانش و توسعه انسانی ( Knowledge and Human Development Authority ) معرفی شده‌اند.

برخی از این مدارس قدمت بیشتری از تاریخ امارات دارند و برخی هم مدارس آینده‌نگری هستند که دانش‌آموزان را برای شغل‌هایی آماده می‌کنند که هنوز به وجود نیامده‌اند.

این مدارس براساس برآمد تحصیلی و دستاورد‌های دانش‌آموزان، تامین امکانات برای دانش‌آموزان و کیفیت رهبری و مدیریت آنها سنجیده می‌شوند. آخرین بازرسی حضوری از مدارس از سوی اداره بازرسی مدارس دبی، در سال ۲۰۱۹ انجام گرفته و بعد از آن به دلیل همه‌گیری کوید-۱۹ تنها چند مدرسه در سال ۲۰۲۲ بازرسی شدند.

امسال جمعیت کل دانش‌آموزان دبی با ۱۴ هزار نفر افزایش نسبت به سال تحصیلی گذشته، برای اولین بار به بالای ۳۰۰ هزار نفر رسید.

1. دبی کالج

Dubai College
حداکثر شهریه ۹۸ هزار درهم

این مدرسه‌ی غیرانتفاعی با برنامه‌ی تحصیلی انگلیس واقع در الصفوح دبی یکی از قدیمی‌ترین مدارس شهر است و همیشه جزو بهترین مدارس دبی محسوب می‌شود.
تیم چارلتون، اولین مدیر دبی‌کالج این مدرسه را در سال ۱۹۷۸ افتتاح کرد تا دانش‌آموزان بریتانیایی در مقطع راهنمایی مجبور نباشند برای ادامه‌ی تحصیل به انگلیس برگردند.
معروف است که معلم‌های این مدرسه از سطح بالایی برخوردار هستند و برخی از کارکنان آن از دهه‌ی ۸۰ میلادی در همین مدرسه مشغول به کارند.
در سال تحصیلی جدید شهریه دبی کالج برای سال‌های هفتم تا یازدهم ۲۸ هزار درهم برای هر ترم و برای سال‌های دوازدهم و سیزدهم ۳۲ هزار درهم برای هر ترم است. هر سال تحصیلی این مدرسه سه ترم دارد.

2. جمیرا کالج

Jumeirah College
حداکثر شهریه ۹۱ هزار درهم

جمیرا کالج یک مدرسه‌ با برنامه‌ی آموزشی انگلیسی در منطقه‌ی الصفا ۱ است. این مدرسه ۱۱۲۵ دانش‌آموز از بیش از ۵۹ کشور مختلف دارد. جمیرا کالج از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۱ برای ۱۰ سال متوالی عنوان ممتاز را دریافت کرده است. در سال ۲۰۲۱ دانش‌آموزان این مدرسه از بهترین دانشگاه‌های جهان شامل کالج امپریال لندن، دانشگاه اقتصاد لندن، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه ملبورن پذیرش دریافت کردند.
شهریه جمیرا کالج از سالی ۷۲ هزار درهم برای پایه‌ی هفتم تا سالی ۹۱ هزار درهم برای پایه‌ی سیزدهم متغیر است.

 

بیشتر بخوانید: مدارس با برنامه تحصیلی بریتانیایی در دبی

 

3. جمیرا انگلیش اسپیگینگ اسکول (در الصفا 1 و عربین رنچز)

Jumeirah English Speaking School (Al Safa 1 and Arabian Ranches)

حداکثر شهریه ۹۴ هزار درهم

مدرسه انگلیسی زبان جمیرا یا JESS از برنامه‌ی تحصیلی انگلیس پیروی می‌کند و یکی از قدیمی‌ترین مدارس امارات است. این مدرسه دو شعبه، یکی در الصفا ۱ و دیگری در عربین رنچز دارد.
این مدرسه‌‌ی غیرانتفاعی در سال ۱۹۷۵ در یک آپارتمان در منطقه‌ی دیره با تنها ۱۷ دانش‌آموز آغاز به کار کرد. حالا بیش از ۱۴۰۰ دانش‌آموز در شعبه‌ی عربین رنچز و بیش از ۲۰۰۰ دانش‌آموز در شعبه‌ی الصفا ۱ مشغول به تحصیل هستند.
مدرسه انگلیسی زبان جمیرا اهمیت زیادی به فرهنگ، فعالیت‌های دوره‌ای و تامین آینده‌ی دانش‌آموز خود می‌دهد.
در ماه آگوست امسال شهریه‌ی مقطع ابتدایی این مدرسه ۵ درصد افزایش خواهد داشت اما شهریه‌ی مقطع راهنمایی و دبیرستان تغییری نخواهد کرد.
شهریه‌ی این مدرسه از ۴۰ هزار درهم برای پایه‌ی اول تا ۹۴ هزار درهم برای پایه‌ی سیزدهم متغیر است.

4. جمز مدرن آکادمی

Gems Modern Academy
حداکثر شهریه ۶۸ هزار درهم

جمز مدرن آکادمی در ند الشبا در سال ۱۹۸۶ افتتاح شده و تنها مدرسه‌ با برنامه‌ی آموزشی هند است که عنوان ممتاز را دریافت کرده. این مدرسه همچنین برنامه‌ی آموزشی IBD را نیز از سال ۲۰۱۴ ارائه می‌دهد.
هدف اصلی جمز مدرن آکادمی ایجاد انگیزه در کودکان برای انجام تغییرات بزرگ است.
شهریه‌ی جمز مدرن آکادمی از سالی ۲۸ هزار درهم برای پیش‌دبستانی تا ۵۲ هزار درهم برای پایه‌ی دوازدهم متغیر است. شهریه‌ی دیپلم IBD برای پایه‌های یازدهم و دوازدهم نیز سالی ۶۸ هزار درهم محاسبه می‌شود.

5. دبی بریتیش اسکول

Dubai British School
حداکثر شهریه ۷۳ هزار درهم

مدرسه دبی بریتیش واقع در امارات هیلز ۱۱۷۱ دانش‌آموز دارد و از مدارس پرطرفدار میان خانواده‌هاست.
این مدرسه از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ عنوان ممتاز کسب کرده و به‌خاطر کیفیت بالای آموزش و یادگیری و رفع نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان تحسین شده است.
شهریه‌ی این مدرسه از ۴۹ هزار درهم برای پایه اول تا ۷۳ هزار درهم برای پایه‌ی سیزدهم متغیر است.

 

بیشتر بخوانید: مدارس با برنامه تحصیلی فرانسوی در دبی

 

6. دبی انگلیش اسپیکینگ اسکول

Dubai English Speaking School (Primary only)
حداکثر شهریه ۴۷ هزار درهم

مدرسه انگلیسی زبان دبی یا DESS یکی از قدیمی‌ترین مدارس امارات است که در سال ۱۹۶۳ در یک ویلای مسکونی در دبی تاسیس شد. حاکم سابق دبی شیخ راشد بن سعید در سال ۱۹۶۷ ملک کنونی این مدرسه را در عود میثاء اهدا کرد. این مدرسه اکنون ۲۷۰۰ دانش‌آموز در مقطع ابتدایی و متوسطه (در شعبه‌ی کالج انگلیسی زبان دبی) دارد.
در سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۳ شهریه مدرسه DESS از ۳۸ هزار درهم برای مقطع پیش‌دبستانی تا ۴۷ هزار درهم برای پایه‌های اول تا ششم متغیر است. این مدرسه فقط مقطع ابتدایی دارد.

7. دبی انگلیش اسپیکینگ کالج

Dubai English Speaking College
حداکثر شهریه ۷۹ هزار درهم

در سال ۲۰۰۶، DESS مدرسه‌ی مقطع متوسطه خود را تاسیس کرد و نام آن را کالج انگلیسی زبان دبی یا DESC گذاشت. این مدرسه با هدف ارائه تحصیلات بریتانیایی برای دانش‌آموزان تا سن ۱۸ سالگی و آماده‌سازی آن‌ها برای ورود به دانشگاه شروع به کار کرد. DESC فقط مقاطع هفتم تا سیزدهم را دارد. ورود به این مدرسه‌ی غیرانتفاعی نیاز به آزمون یا ارزیابی علمی ندارد.
کالج انگلیسی‌زبان دبی تنها چند سال پس از تاسیسش در سال ۲۰۰۶، از سال ۲۰۱۳ جزو مدارس ممتاز دبی قرار گرفت.
در سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۳ شهریه‌ی DESC برابر است با ۷۳ هزار درهم برای پایه‌های هفتم تا یازدهم و ۷۹ هزار درهم برای پایه‌های دوازدهم و سیزدهم.

8. جمز جمیرا پریماری اسکول

Gems Jumeirah Primary School
حداکثر شهریه ۸۶ هزار درهم

مدرسه ابتدایی جمز جمیرا در جمیرا ۳ یکی از پرطرفدارترین مدارس ابتدایی در دبی است و از سال ۲۰۱۰ عنوان ممتاز را کسب کرده است.
این مدرسه از برنامه‌ی تحصیلی سفارشی و نوآورانه‌ای استفاده می‌کند که براساس برنامه‌ی تحصیلی انگلیس تهیه شده و از نقاط قوت سایر برنامه‌های تحصیلی در جهان نیز الهام گرفته است.
شهریه‌ی این مدرسه ۴۰ هزار درهم برای مقطع پیش‌دبستانی تا ۵۱ هزار درهم برای پایه‌ی ششم است.

9. جمز دبی امریکن آکادمی

Gems Dubai American Academy
حداکثر شهریه ۸۶ هزار درهم

جمز دبی امریکن اکادمی با بیش از ۲۰ سال سابقه، تنها مدرسه در لیست مدارس ممتاز است که از برنامه‌ی تحصیلی آمریکا پیروی می‌کند.
این مدرسه واقع در برشا ساوث، بر موضوعاتی مانند تفاوت‌های فردی، سازگاری با محیط، خلاقیت و ایجاد تغییرات مثبت تمرکز دارد.
شهریه‌ی این مدرسه از ۶۱ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود و برای پایه‌ی اول تا دوازدهم به سالی ۸۶ هزار درهم می‌رسد.

 

بیشتر بخوانید: مدارس با برنامه تحصیلی آلمانی در دبی

 

10. مدرسه ابتدایی فرانسوی بین‌المللی ژرژ پمپیدو

Lycee Francais International Georges Pompidou Primary
حداکثر شهریه ۲۹ هزار درهم

مدرسه ابتدایی فرانسوی بین‌المللی ژرژ پمپیدو (LFIGP) در محله‌ی عود میثاء واقع شده است. طبق گزارش اداره‌ی بازرسی مدارس دبی، دستاورد‌ها و پیشرفت‌های دانش‌آموزان این مدرسه در رشته‌ی ریاضیات در تمام سنین برجسته بوده است.
شهریه‌ی این مدرسه در سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۳، برای پیش‌دبستانی ۳۰ هزار درهم و برای پایه‌های اول تا ششم ۳۵ هزار درهم است. همچنین شهریه‌ی مقطع متوسطه از سالی ۴۴ هزار درهم برای پایه‌ی هفتم تا سالی ۴۸ هزار درهم برای دو سال آخر تحصیل متغیر است.

11. مدرسه بین‌المللی جمز ولینگتون

Gems Wellington International School
حداکثر شهریه ۹۵ هزار درهم

مدرسه بین‌المللی جمز ولینگتون در الصفوح یکی دیگر از مدارس گروه جمز است که در فهرست مدارس ممتاز قرار می‌گیرد. این مدرسه هم برنامه‌ی تحصیلی انگلیس و هم IBD را ارائه می‌دهد.
از نقاط قوت این مدرسه، نسبت ۱۳ به ۱ تعداد دانش‌آموزان به معلمان و میزان بسیار پایین تغییر و جابجایی معلم‌هاست.
شهریه این مدرسه برای سال تحصیلی آینده از ۴۳ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود. برای پایه‌ی اول تا ششم ۵۵ هزار درهم، برای پایه‌ی هفتم تا یازدهم ۷۶ تا ۸۵ هزار درهم و برای دو سال آخر تحصیل نیز ۹۵ هزار درهم شهریه دریافت می‌کند.

12. مدرسه‌ی انگلیسی هورایزنز

حداکثر شهریه 40792 هزار درهم

Horizons English School (Primary only)
مدرسه‌ی انگلیسی هورایزنز در منطقه‌ی الوصل دبی بیش از ۱۰۰۰ دانش‌آموز در مقاطع پیش‌دبستانی تا پایه‌ی ششم ابتدایی دارد.
این مدرسه در شاخص‌های کیفی رشد شخصی و اجتماعی دانش‌آموزان رتبه‌ی ممتاز را کسب کرده و پیشرفت دانش‌آموزان ابتدایی در زبان عربی به عنوان زبان اول نیز قابل قبول بوده است.
شهریه‌ی مدرسه هورایزنز از سالی ۲۹ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود و برای پایه‌ی اول تا ششم به سالی ۴۰ هزار درهم می‌رسد.

13. مدرسه رپتون

Repton School
حداکثر شهریه ۹۵ هزار درهم

مدرسه رپتون در ند الشبا یکی از سه شعبه‌ی این مدرسه در امارات است. این شعبه که در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد، برای شش سال متوالی از ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ جزو مدارس ممتاز دبی طبقه‌بندی شده است.
شهریه‌ی مدرسه‌ی رپتون در سال ۲۰۲۲-۲۳ برای مقطع پیش‌دبستانی ۵۲ هزار درهم، برای پایه‌ی اول تا ششم ۵۹ تا ۷۰ هزار درهم و برای پایه‌ی هفتم تا یازدهم ۷۰ تا ۸۸ هزار درهم خواهد بود. شهریه‌ی دو سال آخر تحصیل نیز ۹۵ هزار درهم است.

14. مدرسه کینگز دبی

Kings School Dubai (Primary Only)
حداکثر شهریه ۶۶ هزار درهم

مدرسه کینگز دبی واقع در ام سقیم نزدیک به برج العرب، پیش‌دبستانی و ابتدایی (از ۳ تا ۱۱ سال) دارد و مدرسه‌ی اصلی از بین ۳ مدرسه‌ی همین گروه است. این مدرسه از زمان شروع بازرسی مدارس هر سال عنوان ممتاز کسب کرده است. این مدرسه نیز از برنامه‌ی تحصیلی انگلیس پیروی می‌کند.
شهریه‌ی مدرسه کینگز برای سال تحصیلی آینده از ۴۳ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود و برای پایه‌ی پنجم به ۶۶ هزار درهم می‌رسد.

15. مدسه کینگز البرشا

Kings School Al Barsha
حداکثر شهریه ۹۷ هزار درهم

تفاوت این مدرسه در البرشا با شعبه‌ی دیگر آن در ام سقیم این است که این مدرسه تا پایه‌ی سیزدهم را پوشش می‌دهد. این مدرسه نسبتاً تازه‌تاسیس است و در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده؛ با این حال در دو بازرسی اخیر عنوان ممتاز را کسب کرده است.
شهریه‌ی مدرسه کینگز البرشا برای سال تحصیلی جدید از ۵۳ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود. این مدرسه با شهریه‌ی ۹۸ هزار درهمی برای پایه‌ی دوازدهم و سیزدهم، گران‌ترین مدرسه‌ی فهرست مدارس ممتاز محسوب می‌شود.

16. مدرسه جمز رویال

Gems Royal Dubai School
حداکثر شهریه ۴۸ هزار درهم

این شعبه‌ی مدارس گروه جمز تنها مدرسه‌ی ممتاز در محله‌ی مردف است که از برنامه‌ی تحصیلی انگلیس پیروی می‌کند. جمز رویال در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده و در سال ۲۰۲۰ برای پنجمین سال متوالی عنوان ممتاز را کسب کرده است. این مدرسه پذیرای دانش‌آموزان مقاطع پیش‌دبستانی تا پایه‌ی ششم ابتدایی است.
شهریه‌ی مدرسه جمز رویال در سال تحصیلی جدید ۳۸ هزار درهم برای سال اول پیش‌دبستانی و ۴۸ هزار درهم برای سال دوم پیش‌دبستانی تا پایه‌ی ششم ابتدایی است.

در ادامه قصد داریم کامل ترین لیست از مدارس خصوصی دبی را در اختیارتان قرار دهیم که در هیچ کجای دیگر آن را پیدا نخواهید کرد، پس اگر قصد آشنایی بیشتر را دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

مدرسه King School Dubai

1-King School Dubai

محل: ام سقیم ۳

برنامه‌ی آموزشی: بریتانیایی

تلفن: ۳۴۸۳۹۳۹- ۰۴

وبسایت:     www.kings-edu.com/dubai

ایمیل    [email protected]

کلاس‌های ارائه شده FS1 : (سه و چهار ساله)-  سال ششم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه‌ی سالانه: ۴۳٫۶۱۹ تا ۶۶٫۳۸۳  درهم

 

2-Dubai British School

محل: امارتس هیلز

برنامه‌ی آموزشی: بریتانیایی

تلفن: ۳۶۱۹۳۶۱- ۰۴

وبسایت : www.dubaibritishschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس‌های ارائه شده:  پیش دبستانی- سال سیزدهم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه‌ی سالانه: ۴۹٫۰۲۶ تا ۷۳٫۵۴۰ درهم

 

3- Dubai College

محل: الصفوح

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3999111-04

وبسایت:    www.dubaicollege.org

ایمیل   [email protected]

کلاس های ارائه شده  : سال هفتم – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه سالانه:  82,483 تا  93,399 درهم

 

4-Dubai English Speaking Private College

محل: آکادمیک سیتی

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلقن: 3604866-04

وبسایت :  www.descdubai.com

ایمیل :  [email protected]

کلاس های ارائه شده :  سال هفتم – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه سالانه: 69,865  تا 75,092  درهم

 

5- Dubai English Speaking School

محل: زعبیل 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3371475-04

وبسایت:   www.dessdubai.com

ایمیل :   [email protected]

کلاس های ارائه شده:   ) FS1سه و چهار)- سال ششم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه سالانه:  35,468 تا  43,894 درهم

 

6-GEMS Dubai American Academy

محل: Barsha South

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 7049777-04

وبسایت :  www.gemsaa-dubai.com

ایمیل : [email protected]

کلاس های ارائه شده:کیندرگاردن 1- گرید 12

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه سالانه: 61,190 تا 86,260  درهم

مدرسه GEMS Dubai American Academy در دبی

7-GEMS Jumeirah Primary School

محل: جمیرا 3

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3943500-04

وبسایت:    www.jpsdubai.sch.ae

ایمیل:   [email protected]

کلاس های ارائه شده  FS1 (سه و چهار ساله) – سال ششم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه سالانه:  40,865 تا  51,511  درهم

 

8-GEMS Royal Dubai School

محل: مردف

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2886499-04

وبسایت:   www.royaldubaischool.com

ایمیل:   [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – سال ششم

امتیاز : KHDA پیشتاز

شهریه سالانه: 38,331 تا 48,331  درهم

 

9- GEMS Wellington international School

محل: الصفوح 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 3484999-04

وبسایت: www.wellingtoninternationalschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: پیشتاز

شهریه سالانه: 43,941 تا 95,597  درهم

 

10- Horizons English School

محل: الوصل

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3422891-04

وبسایت: www.horizonschooldubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال ششم

امتیاز: KHDA پیشتاز

شهریه سالانه: 29,126 تا 40,792 درهم

 

11- Jumeirah College

محل: الصفا 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن» 3955524-04

وبسایت:  www.gemsjc.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: سال هفتم – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA پیشتاز

شهریه سالانه: 91,235  تا 72,988 درهم

 

12 – Jumeirah English Speaking School

محل: الصفا 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3945515-04

وبسایت: www.jess.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز  :KHDA پیشتاز

شهریه سالانه: 39,838  تا 49,232 درهم

 

13- Jumeirah English Speaking School (Br)

محل: عربین رنچز

برنامه آموزشی: بریتانیایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 3619019-04

وبسایت: www.jess.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- گرید سیزده

امتیاز : KHDA پیشتاز

شهریه سالانه: 40,242 – 83,358   (بریتانیایی)  تا  94,805-40,242 درهم (کارشناسی بین المللی)

 

14- Kings School Al Barsha

محل: البرشا 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3566900-04

وبسایت: www.kingsdubai.com/kings-school-al-barsha

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز : KHDA پیشتاز

شهریه سالانه:  53,622 تا 106,404درهم

 

15- Repton School

محل: ند الشبا 3

برنامه آموزشی: بریتانیایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 4269319-04

وبسایت: www.reptondubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز :KHDA پیشتاز

شهریه سالانه: 52,863 تا 95,000 درهم

مدرسه Repton School

16- Deira International School

محل: دبی فستیوال سیتی

برنامه آموزشی: بریتانیایی/ کارشناسی بین المللی

تلفن: 2325552-04

وبسایت: www.disdubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 40,657  تا   81,913  درهم

 

17-Dubai British School Jumeirah Park

محل: جمیرا پارک

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 5520247-04

وبسایت: www.dubaibritishschooljp.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال دوازدهم

امتیاز   :KHDA  خیلی خوب

شهریه سالانه: 60,000  تا 102,070 درهم

 

18- Dubai International Academy

محل: امارات هیلز

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 368411-04

وبسایت: www.diadubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گریده سیزده

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه سالانه: 40,988 تا 72,625  درهم

 

19- Emirates International School (Meadows)

محل: Meadows

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 3629009-04

وبسایت: www.eischools.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید سیزده

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 26,802 تا 79,488 درهم

 

20-GEMS New Millenium School L.L.C

محل: الخیل

برنامه آموزشی: بریتانیایی/ هندی

تلفن: 4452900-04

وبسایت: www.gemsnms-alkhail.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی –گرید دوازده

امتیاز  :KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 21,397  تا  31,025  درهم

 

21- Gems Wellington Academy – Al Khail

محل: الخیل

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 5129100-04

وبسایت:   www.gemswellingtonacademy-alkhail.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1(سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه سالانه: 57,635 تا 101,515  درهم

 

22- GEMS Wellington Academy – FZE

محل: دبی سیلیکون اوآسیس

برنامه آمورشی: بریتانیایی/ کارشناسی بین المللی

تلفن: 5159000-04

وبسایت: www.gemswellingtonacademy-dso.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1(سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 37,296 تا 84,219  درهم

 

23- GEMS Wellington Primary School

محل: السطوه

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3433266-04

وبسایت: www.gemswps.com

ایمیل:   [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – سال ششم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه:  43,388 تا 54,691 درهم

 

24- GEMS World Academy

محل: البرشا 1

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 3736373-04

وبسایت:  www.gemsworldacademy-dubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه سالانه: 65,747  تا 114,128 درهم

 

25- Hartland International School

محل: میدان سیتی

برنامه آموزشی: بریتانیایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 4079444-04

وبسایت: www.hartlandinternational.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1(سه و چهار ساله)- سال دوازدهم

امتیاز :KHDA  خیلی خوب

شهریه سالانه: 49,750  تا 78,000 درهم

 

26-Jebel Ali School

محل: جبل علی

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 8846485-04

وبسایت: www.jebelalischool.org

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال یازدهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه:  45,891 تا  83,000 درهم

 

27- Jumeira Baccalaureate School

محل: جمیرا

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 3446931-04

وبسایت:  www.jbschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA :  خیلی خوب

شهریه سالانه: 59,356  تا 89,034 درهم

 

28- Kings School Nad Al Sheba

محل: ند الشبا

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2375555-04

وبسایت: www.kings-edu.com/nadalsheba

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1(سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خیلی خوب

شهریه سالانه: 53,891 تا 79,478 درهم

 

29- Nord Anglia International School

محل: البرشا 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2199913-04

وبسایت:  www.nasdubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خیلی خوب

شهریه سالانه: 63,447  تا 95,946 درهم

 

30-Raffles International School – Um Suqeim South BR

محل: ام سقیم 3

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 4271200-04

وبسایت: www.rafflesis.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز   KHDA : خیلی خوب

شهریه سالانه:  31,485 تا 81,248  درهم

 

31-Raffles World Academy

محل: ام سقیم 3

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 4271200-04

وبسایت: www.rwadubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز   KHDA : خیلی خوب

شهریه سالانه: 31,013  تا 86,836 درهم

 

32- Ranches Primary School

محل: عربین رنچز

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 4429765-04

وبسایت: www.rpsdubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال ششم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 46,630 تا 56,992 درهم

 

33- Regent International Private School

محل: البرشا

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3608830-04

وسایت: www.risdubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 45,373 تا 95,811 درهم

 

34-Repton Al Barsha FZ-LLC

محل: دبی لند

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 8188600-04

وبسایت: www.reptonalbarsha.org

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال نهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 58,500 تا 83,000 درهم

 

35-Safa British School

محل: الصفا 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3884300-04

وبسایت:    www.safabritishschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:)FS1سه و چهارساله) – سال هشتم

امتیاز  :KHDAخیلی خوب

شهریه سالانه: 42,000  تا 60,000 درهم

 

36- Safa Community School

محل: Barsha South

برنامه آموزشی: بریتانیایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 3851810-04

وبسایت: www.safacommunityschool.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 49,700  تا 81,656 درهم

 

37-Sunmarke School

محل: الخیل

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 4238900-04

وبسایت: www.sunmarkedubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه : 56,992  تا 98,441 درهم

مدرسه Sunmarke School در دبی

38 -The Winchester School

محل: جبل علی

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 8820444-04

وبسایت:  www.winchester.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – سال سیزدهم

امتیاز :KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 13,822 تا  30,835 درهم

 

39- Universal American School

محل: رأس الخور

برنامه آموزشی: آمریکایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 2325222-04

وبسایت: www.uasdubai.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه سالانه: 37,330  تا 75,659 درهم

 

40-Uptown International School

محل: مردف

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 2515001-04

وبسایت:   www.uischool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 58,181  تا 89,183 درهم

 

41-Victory Heights Primary School

محل: دبی اسپورتس سیتی

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 4231100-04

وبسایت: www.vhprimary.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال ششم

امتیاز : KHDA خیلی خوب

شهریه سالانه: 36,576 تا 49,877 درهم

 

42-Al Adab Iranian Private School for Boys

محل: القصیص

برنامه آموزشی: ایرانی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 2633405-04

وبسایت:   www.adabschool.org

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز :KHDA خوب

شهریه سالانه: 8,960  تا 19,197 درهم

 

43-Al Adab Iranian Private School for Girls

محل: القصیص

برنامه آموزشی: ایرانی

تلفن: 2633405-04

وبسایت:  www.adabschool.org

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 8,778  تا 18,808 درهم

 

44-Al Basateen Private Nursery

محل: الخوانیج 1

برنامه آموزشی: وزارت آموزش

تلفن: 2892261-04

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندر گاردن یک – کیندر گاردن دو

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 7,480 درهم

 

45-Al Basateen Private Nursery

محل: حتا

برنامه آموزشی: وزارت آموزش

تلفن: 8523151-04

وبسایت: www.albasateenkindergarten.ae

ایمیل:   [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – کیندرگاردن دو

امتیاز KHDA: خوب

شهریه سالانه: 5,400 درهم

 

46-Al Diyafah High School

محل: النهده 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2671115-04

وبسایت: www.diyafah.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 8,789 تا 18,930 درهم

 

47- Al Ittihad Private School

محل: الممزر

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2966314-04

وبسایت: www.ipsmamzar.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 18,599 تا 39,232 درهم

 

48- Al Ittihad Private School

محل: الصفا 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 3945111-04

وبسایت: www.ipsjumeira.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA: خوب

شهریه سالانه: 21,435 تا 40,007 درهم

 

49-Al Mawakeb School – Al Barsha

محل: البرشا 2

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 3478288-04

وبسایت:   www.almawakeb.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 14,540  تا 23,570 درهم

 

50-Al Mawakeb School – Al Garhoud

محل: القرهود

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2851415-04

وبسایت:  www.almawakeb.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 14,540  تا 23,570 درهم

مدرسه Al Mawakeb School – Al Garhoud

51- Al Rashid Al Saleh Private School

محل: عود میثاء

برنامه آموزشی: وزارت آموزش

تلفن: 3376126-04

وبسایت: www.alrashed-alsaleh.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDAخوب

شهریه سالانه: 8,527 تا 18,298 درهم

 

52-Al Salam Private School

محل: النهده 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2679594-04

وبسایت: www.alsalamschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 13,199 تا 29,501 درهم

 

53- American School of Dubai

محل: البرشا 2

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 3950005-04

وبسایت: www.asdubai.org

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 56,000  تا 82,580 درهم

 

54- Apple International School

محل: القصیص

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2638989-04

وبسایت: www.apple.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال دوازدهم

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 6,465   تا 20,500 درهم

 

55- Cambridge International School

محل: القرهود

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2824646-04

وبسایت: www.gemscis-dubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 22,000  تا 34,000 خوب

 

56- Clarion School

محل: القوز 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 4073000-04

وبسایت:   www.clarionschooldubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید شش

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه:  40,000  تا 90,000 درهم

 

57- Dove Green Private School

محل: دبی اینوستمنت پارک

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 8837474-04

وبسایت: www.dovegreenschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال نهم

امتیاز  :KHDA خوب

شهریه سالانه: 42,000 تا 55,000 درهم

 

58- Dubai Gem Private School

محل: عود میثاء

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3376661-04

وبسایت:  www.dubaigem.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1  ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز  :KHDA خوب

شهریه سالانه: 12,499 تا 25,662 درهم

 

59-Dubai National School

محل: البرشا 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 3474555-04

وبسایت: www.dnsalbarsha.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز  :KHDA خوب

شهریه سالانه: 22,349 تا 36,672 درهم

 

60-Dubai National School

محل: الطوار 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2988555

وبسایت:  www.dnschool.net

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز  :KHDAخوب

شهریه سالانه: 18,373 تا 35,905 درهم

 

61-Dubai Scholars Private School

محل: القصیص

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 7069000-04

وبسایت:  www.dubaischolars.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز  :KHDA خوب

شهریه سالانه: 14,638 تا 30,111 درهم

 

62- Emirates International Private School LLC

محل: ام سقیم 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 3489804-04

وبسایت: www.eischools.ae

ایمیل:    [email protected]

کلاس‌های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز  :KHDA خوب

شهریه سالانه: 35,054  تا 74,283 درهم

 

63- GEMS Al Khaleej National School

محل: القرهود

برنامه‌ی آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2173900-04

وبسایت: www.gemsakns.com

ایمیل: [email protected]

کلاس‌های ارائه شده: پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز  :KHDA  خوب

شهریه‌ی سالانه: 17,772  تا 34,007 درهم

 

64- GEMS FirstPoint School

محل: دبی لند

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2789700-04

وبسایت: www.gemsfirstpointschool-dubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 40,183  تا 68,734 درهم

 

65- GEMS Founders School

محل: البرشا 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 5195222-04

وبسایت: www.gemsfoundersschool-dubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز  :KHDA خوب

شهریه سالانه: 22,455 تا 33,683 درهم

مدرسه GEMS Founders School در دبی

66-GEMS International School – Al Khail

محل: الخیل

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 3396200-04

وبسایت: www.gemsinternationalschool-alkhail.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز  :KHDAخوب

شهریه سالانه: 48,460  تا 73,490 درهم

 

67- GreenField International School

محل: دبی ایوستمنت پارک

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 8856600-04

وبسایت: www.gischool.ae

ایمیل:   [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 31,750 تا 80,699 درهم

 

68-Greenwood International School

محل: المحیصنه 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2888000-04

وبسایت: www.greenwood.sch.ae

ایمیل: [email protected]کلاس های ارائه شده:  کیندر گاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 18,606  تا 28,531 درهم

 

69-Himayah Kindergarten for Education

محل: الکرامه

برنامه آموزشی: وزارت آموزش

تلفن: 5070444-04

وبسایت: www.dubaipolice.gov.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – کیندرگاردن 2

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه:

 

70-Horizon International School LLC

محل: ام الشیف

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 3483314-04

وبسایت: www.hisdubai.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز : KHDA  خوب

شهریه سالانه: 35,232 تا 66,346 درهم

 

71- International School of Arts & Sciences

محل: الورقاء 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2800185-04

وبسایت:   www.isas.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندر گاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 23,540 تا  32,958 درهم

 

72- International School of Creative Science

محل: ند الشبا 3

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 5107000-04

وبسایت: www.iscs.sch.ae/nad-al-sheba

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال یازدهم

امتیاز KHDA: خوب

شهریه سالانه: 33,500 تا 58,500 درهم

 

73-Towheed Iranian Boys School

محل: القوز 1

برنامه آموزشی: ایرانی/کارشناسی بین المللی

تلفن: 3389953-04

وبسایت: www.bi-st.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 9,186-10,717 درهم (ایرانی)  تا  14,290-18,883 درهم (کارشناسی بین المللی)

 

74-Mirdif American School

محل: المزهر 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2883303-04

وبسایت: www.mirdifamericanschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید هشت

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 23,986   تا 35,512 درهم

 

75- North American International School

محل: المزهر 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 2884844-04

وبسایت: www.naischool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندر گاردن یک – گرید دوازده

امتیاز : KHDAخوب

شهریه سالانه: 29,087  تا 46,539 درهم

 

76-North London Collegiate School Dubai

محل: میدان سیتی

برنامه آموزشی: کارشناسی بین المللی

تلفن: 3190888-04

وبسایت: www.nlcsdubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 83,000  تا 130,000 درهم

 

77-Pristine Private School

محل: النهده 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 2674299-04

وبسایت: www.pristineschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)-  سال سیزدهم

امتیاز : KHDA خوب

شهریه سالانه: 10,054  تا 18,835 درهم

 

78-Sharjah American International Private School

محل: الوَرقاء  1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  04-2801111

وبسایت:  www.saisdubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  16,619  تا 41,547  درهم

 

79-Sheikh Rashid Bin Saeed Islamic Institute

محل: الرویه

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن: 04-3688532

وبسایت: www.rid.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: گرید پنج- دوازده

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  ا درهم

 

80-Spring dales School LLC

محل:  القوز  4

برنامه آموزشی: انگلیسی / هندی

تلفن: 04-3381311

وبسایت:  www.springdalesdubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  32,000  –  18,814  (UK) درهم تا 18,814 (Indian)   45,000 -درهم

 

81- St. Mary’s Catholic High School

محل:  ام هریر

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-3370252

وبسایت:  www.stmarysdubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  سال یکم – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  6,243 تا 13,410  درهم

 

82-Star International School

محل:  الطوار

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2638999

وبسایت:  www.starintlschoolaltwar.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:   20,365 تا 66,020  درهم

مدرسه Star International School

83-Star International School

محل: مردف

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2884644

وبسایت: www.starmirdifschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله) – سال دهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  31,600  تا 55,000 درهم

 

84- The City School International Private

محل: ند الحمر

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2899722

وبسایت: www.thecityschool.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال دوازدهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  13,666  تا 31,000 درهم

 

85-The English College Dubai

محل: ام سقيم ی1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-3943465

وبسایت: www.englishcollegedubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  47,150 تا 61,765 درهم

 

86-The Sheffield Private School

محل: النهده

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-2678444

وبسایت: www.sheffield-school.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه:  21,848 تا 41,201 درهم

 

87-The Westminster School

محل: اﻟﻘﺼﻴﺺ

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-2988333

وبسایت: www.gemsws-ghusais.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1-Y13(سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه : 7,860  تا 15,281 درهم

 

88- Woodlem Park School LLC

محل: اﻟﻘﺼﻴﺺ

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2040900

وبسایت: www.woodlemdubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی- گرید ده

امتیاز KHDA : خوب

شهریه سالانه : 12,000 تا 23,000 درهم

 

89-Al Arqam Private School

محل: البرشاء‎

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن: 04-3400888

وبسایت: www.alarqam.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه : 7,952 تا 16,962 درهم

 

90- Al Eman Educational Est (Al Eman Private School)

محل: الراشدية

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن: 04-2858589

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه  شده: کیندرگاردن یک – گرید نه

 امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه : 5,825 تا  8,679 درهم

 

91-Al Maaref Private School LLC

محل: اﻟﻘﺼﻴﺺ

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2988881

وبسایت: www.almaarefps.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه :  11,932  تا 34,332 درهم

 

92- Al Nibras International Private School

محل: دبی اینوستمنت پارک

برنامه آموزشی: آمریکائی

تلفن: 04-8853330

وبسایت:  www.nisdubai.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه :  22,827  تا 45,375 درهم

 

93-Al Sadiq Islamic English School

محل: اﻟﻘﺼﻴﺺ

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2634083

وبسایت:  www.alsadiqschool.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال یازدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 4,333  تا 8,783 درهم

 

94- Al Shurouq Private School

محل: جمیرا

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن:  04-3440765

وبسایت: www.shoruq.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 7,032  تا 11,694 درهم

مدرسه Al Shurouq Private School در دبی

95- American International School

محل: اﻟﻘﺼﻴﺺ

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2988666

وبسایت: www.aisch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:   کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 12,087  تا 19,595 درهم

 

96-American School of Creative Science

محل: ند الشبا

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-5107051

وبسایت: www.ascs.sch.ae/en/nad-al-sheba

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید هشت

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 35,000  تا 58,000 درهم

 

97- Arab Unity School

محل: المزهر1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2886226

وبسایت: www.arabunityschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه وچهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 5,975  تا 9,992 درهم

 

98-Deira Private School

محل: الطور 1

 برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2641595

وبسایت: www.deiraprivateschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 21,142  تا 33,042 درهم

 

99-Dubai Carmel School

محل: القصیص

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2675424

وبسایت: www.dubaicarmelschool.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS2 (پنج و شش ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 8,433 تا 14,312 درهم

 

100-Dubai International Private School

محل: القوز

 برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-3385530

وبسایت:  www.dis.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 14,404 تا 22,615 درهم

 

101- English Language Private School

محل: ام هریر

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-3377503

وبسایت: www.elspvtdubai.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 4,186 تا 10,991 درهم

 

102-GEMS Metropole School

محل: موتور سیتی

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-5507200

وبسایت: www.gemsmetropoleschool-dubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه وچهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 34,491 تا 45,989 درهم

 

103-GEMS Winchester School

محل:  دبی لند

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-3374112

وبسایت: www.gemswinchesterschool-dubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS2 (پنج وشش ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 11,494 تا 24,845 درهم

 

104-Grammar School

محل: القرهود

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2824822

وبسایت:  www.grammarschool.ae

ایمیل: [email protected]

 کلاس های ارائه شده: FS2 ( پنج و شش ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 4,733  تا 6,509 درهم

 

105-Khadeejah Kobra Iranian School for Girls

محل: الكرامة

برنامه آموزشی: ایرانی

تلفن:  04-3961236

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندر گاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه:  4,593 تا   7,500 درهم

 

106-Iranian Salman Farsi Boys School

محل: القصیص

برنامه آموزشی: ایرانی

تلفن: 04-2988116

وبسایت:  www.ir-salmanfarsi.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: گرید یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 2,472  تا 3,733 درهم

 

107- Iranian Towheed Girls School

محل: الكرامة

برنامه آموزشی: ایرانی

تلفن: 04-3961234

وبسایت: www.gi-st.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: گرید یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 8,721  تا 9,258 درهم

 

108-Islamic School for Training & Education

محل: محيصنة 1

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن:  04-2099100

وبسایت: www.sslootahgroup.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 8,500  تا 12,500 درهم

 

109-National Charity School – Boys and Girls

محل: القرهود

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن: 04-2824499

وب سایت: www.charityschools.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: گرید یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه :  4,366  تا 8,003 درهم

 

110-New Academy School

محل: الرفاعه

برنامه آموزشی: آمریکائی

تلفن: 04-3988873

وبسایت:  www.newacademyschool.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 7,945  تا 21,180 درهم

 

111-Newlands School

محل: الوَرقاء

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-2821200

وبسایت: www.newlandsschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال دهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 19,200  تا 31,800 درهم

 

112-Philadelphia Private School

محل: محيصنة 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  04-2646202

وبسایت: www.ppsdubai.org

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 18,514 تا 31,704 درهم

 

113-Queen International School

محل: دیره

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2652600

وبسایت:  www.qisdubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 14,381  تا 26,969 درهم

 

114-St. Mary’s Catholic High School Dubai – Al Muhaisnah

محل: محيصنة 4

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2614014

وبسایت: www.stmarysmuhaisnah.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال دهم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 11,228  تا 17,500 درهم

 

115-The Alpha School LLC

محل: القصیص

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-2255586

وبسایت: www.alphaschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 19,750   تا  28,500 درهم

 

116-The International School of Choueifat

محل: الصفوح 1

برنامه آموزشی: سابیس آمریکایی / بریتانیای

تلفن: 04-3999444

وبسایت: www.iscdubai.sabis.net

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 22,000   تا  38,744 درهم

 

117 -The International School of Choueifat

محل: دبی اینوستمنت پارک

برنامه آموزشی: سابیس آمریکایی / بریتانیای

تلفن: 04-8847884

وبسایت:  www.iscdip.sabis.net

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : قابل قبول

شهریه سالانه: 24,000  تا  46,298 درهم

 

118-American Academy for Girls

محل: المزهر

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  04-2887250

وبسایت: www.americanacademy.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 42,177  تا 65,747 درهم

 

119- Arcadia School

محل: جبل علي

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-5522600

وبسایت: www.arcadia.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1  )سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 61,242   تا  70,428 درهم

 

120-Capital School

محل: اﻟﻘﺼﻴﺺ

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-2988776

وبسایت:  www.capitalschooluae.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال دهم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 38,000  تا 58,000 درهم

 

121-Collegiate American School

محل: ام سقيم 3

برنامه آموزشی: آمریکایی / IB

تلفن:  04-4271400

وبسایت: www.casdubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 40,900  تا 73,850 درهم

 

122-Dar Al Marefa School

محل: الخوانیج 1

برنامه آموزشی: IB

تلفن: 04-2885782

وبسایت: www.daralmarefa.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 60,990  تا 93,490 درهم

 

123-Dubai Arabian American Private School

 محل: محيصنة 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2882222

وبسایت: www.daaschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 13,845 تا 30,864 درهم

 

124-Dubai International Private School

محل: القرهود

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2823524

وبسایت: www.dis.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 13,915  تا 21,846 درهم

 

125-Dubai Modern Education School

محل: المزهر 1

برنامه آموزشی: آمریکایی / آموزش و پرورش

تلفن: 04-2885115

وبسایت: www.dmes.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 11,053 – 17,218  درهم (آمریکایی)   تا  11,053- 13,379 درهم (آموزش و پرورش)

 

126-German International School Dubai

محل: آکادمیک سیتی

برنامه آموزشی: آلمانی

تلفن: 04-4562718

وبسایت: www.germanschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 37,631  تا 71,094 درهم

 

127-International Academic School

محل: الوَرقاء 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2800993

وبسایت: www.ias-dubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 13,861 تا 25,991 درهم

 

128-Kent College Dubai

محل: ند الشبا 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-3180700

وبسایت: www.kentcollege.ae

ایمیل:   [email protected]

کلاس های ارائه شده: (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 54,000  تا 98,000 درهم

 

129-School of Modern Skills

محل: محيصنة 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  04-2887765

وبسایت: www.dubai-sms.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 16,171  تا 27,341 درهم

 

130-New World Private School

محل: الطوار 1

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش /  IB

تلفن: 04-2610033

وبسایت: www.nwps.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 11,922- 19,530 درهم (آموزش و پرورش)  تا Dh 50,000- – 56,154 درهم (IB)

 

131-Next Generation School

محل: البرشاء 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-5817700

وبسایت:  www.nextgenerationschool.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید نه

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  24,500  تا 40,500 درهم

 

132-Oaktree Primary School

محل: القوز4

برنامه آموزشی:  آمریکایی

تلفن: 04-3333911

وبسایت: www.oaktreeprimary.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  15,000 تا  25,000 درهم

 

133-The Oxford School

محل: محيصنة 4

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2543666

وبسایت: www.oxford.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS2 (پنج و شش ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  11,448  تا 18,150 درهم

 

134-Smart Vision School

محل: البرشاء 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2880965

وبسایت:  www.svschool.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  29,900  تا 53,900 درهم

 

135-Swiss International Scientific School

محل: دبی هِلس کر سیتی

برنامه آموزشی:   IB

تلفن: 04-3750600

وبسایت:  www.sisd.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید 12

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  62,484  تا 124,968 درهم

 

136-The School of Research Science

محل: الورقاء 4

برنامه آموزشی: بریتانیایی / آمریکایی

تلفن: 04-6011011

وبسایت: www.srsdubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 34,359  تا 73,769 درهم

 

137-Al Mawakeb School Al Khawaneej

محل: المزهر 1

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2514433

وبسایت: www.almawakeb.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی- گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 33,450  تا 64,350 درهم

 

138-Brighton College Dubai

محل: البرشاء 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-3871111

وبسایت:  www.brightoncollegedubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 ( سه و چهار ساله)- سال دوازدهم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  64,000  تا 107,000 درهم

 

139-Dubai International Academy Al Barsha

محل: البرشاء 1

برنامه آموزشی: IB

تلفن: 04-5244804

وبسایت: www.diabarsha.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید 12

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  48,188  تا 87,382 درهم

 

140- Dunecrest American School

محل: البراری

برنامه آموزشی:  آمریکایی

تلفن: 04-5087444

وبسایت: www.dunecrest.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:   پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  46,000  تا 89,000 درهم

 

141-Dwight School LLC

محل: البشاء 2

برنامه آموزشی: IB

تلفن: 04-3714600

وبسایت: www.dwightschooldubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  85,000   تا  130,000 درهم

 

142-Fairgreen International School

محل: دبی لند

برنامه آموزشی:  IB

تلفن:   04-8754999

وبسایت: www.fairgreen.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید دوازده

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  50,000   تا  88,000 درهم

 

143- GEMS Founders School – Mizhar

محل: المزهر 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2103555

وبسایت: www.gemsfoundersschool-mizhar.com

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA : به دلیل کوید 19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  23,000  تا 35,000 درهم

 

144-Ignite School

محل: الوَرقاء 3

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-2110777

وبسایت:  www.igniteschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید هفت

امتیاز KHDA : اولین ارزیابی 2021-22

 شهریه سالانه: 28,000  تا  39,000 درهم

 

145- South View School LLC

محل: دبی لند

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-5897904

وبسایت: www.southviewschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله) – سال نهم

امتیاز KHDA : اولین ارزیابی 2021-22

شهریه سالانه: 43,000  تا 56,500 درهم

 

146-The Aquila School

محل: دبی لند

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-5862700

وبسایت: www.theaquilaschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال هشتم

امتیاز KHDA : اولین ارزیابی 2021-22

شهریه سالانه: 45,000  تا 60,000 درهم

 

147-The Arbor School

محل: الفرجان

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-5814100

وبسایت: www.thearborschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال نهم

امتیاز KHDA : اولین ارزیابی 2021-22

شهریه سالانه: 56,000  تا 90,000  درهم

 

148- Vernus International Primary School

محل: دبی سیلیکون اوآسیس

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  04-3208000

وبسایت: www.visdubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید پنج

امتیاز KHDA : اولین ارزیابی 2021-22

شهریه سالانه: 41,820 تا  50,602 درهم

 

149-Twenty71 International Elementary School

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: ند الشبا 4

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  056-9439545

وبسایت: www.twenty71.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  پیش دبستانی – گرید چهار

امتیاز KHDA : هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  34,000 تا 37,500 درهم

 

150-Al Salam Community School

محل: الطوار 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-2215554

وبسایت: www.alsalamcommunity.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 22,000  تا 38,000 درهم

 

151-Ambassador International Academy

محل: القوز2

برنامه آموزشی: بریتانیایی / IB

تلفن: 04-5806999

وبسایت: www.aiadubai.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 45,850  تا 88,500 درهم

 

152-Arcadia High School

محل: جنوب برشاء 3

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-5522700

وبسایت: www.arcadia.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  سال هفتم – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 75,000  تا 90,000 درهم

 

153-Bright Learners Private School

محل: الراشدية

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-3353203

وبسایت: www.brightlearners.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید پنج

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 22,750  تا  27,750 درهم

 

154-Cedar School LLC

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: الوَرقاء 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 050-3656845

وبسایت: www.cedarschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 25,244 تا 47,913 درهم

 

155-Dubai Schools Corporation LLC Al Barsha

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: البرشا

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-5840401

وبسایت: www.dubaischools-albarsha.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 29,900  تا 66,000 درهم

 

156-Dubai Schools Corporation LLC Mirdif

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: مردف

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:   04-2360103

وبسایت:  www.dubaischools-mirdif.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 29,900  تا 66,000 درهم

 

157-Emirates National School Dubai

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: الخوانیج 1

برنامه آموزشی: IB

تلفن: 056-1938994

وبسایت: www.ens.sch.ae/DubaiCampus

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  کیندرگاردن یک – گرید دوازده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 31,000  تا   55,000 درهم

 

158-Ghaf Private School

محل: جبل علي

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-8522295

وبسایت: www.ghafschool.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال هفتم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 35,000  تا 49,500 درهم

 

159- Himayah School for Education Boys – Deira

محل: أبو هيل

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن:  04-3482255

وبسایت: www.dubaipolice.gov.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:  گرید یک – گرید ده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه:

 

160-Himayah School for Education Girls – Al Karama

محل: الکرامه

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش

تلفن:  04-3482255

وبسایت:  www.dubaipolice.gov.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده:   گرید یک – گرید ده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه :

 

161-Icademy Middle East FZ.LLC

محل: Dubai Knowledge Park

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-4401212

وبسایت: www.icademymiddleeast.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: کیندرگاردن دو- گرید دوازده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه : 18,332  تا 25,672 درهم

 

162-Latifa School for Girls

محل: ناد الشبا 1

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-3361065

وبسایت:  www.lsg.sch.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه :

 

163- Rashid School for Boys

محل: نادالشبا 1

برنامه آموزشی: بریتانیای

تلفن: 04-3361300

وبسایت:  www.rsbdubai.sch.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 (سه و چهار ساله) – سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه:

 

164-Renaissance School

محل: دبی اسپرت سیتی

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن:  04-5897717

وبسایت: www.renaissanceschool.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: پیش دبستانی – گرید شش

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 35,000  تا 55,000 درهم

 

165-Royal Grammar School Guildford Dubai

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: دبی اسپرت سیتی

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 058-9512021

وبسایت:  www.rgsgd.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 68,000  تا 114,000 درهم

 

166-School of Research Science

محل: الورقاء 4

برنامه آموزشی: آمریکایی

تلفن: 04-6011011

وبسایت: www.srsdubai.ae

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده: گرید نه – گرید دوازده

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 55,628  تا 64,754 درهم

 

167-The Apple International Community School

انتظار می رود شروع اولین سال تحصیلی در سپتامبر 2021 باشد

محل: الکرامه

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن:  04-3797732

وبسایت: www.applecommunityschool.ae

ایمیل:  www.applecommunityschool.ae

کلاس های ارائه شده: FS1 ( سه و چهار ساله)- سال ششم

امتیاز KHDA: هنوز ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 18,500  تا  21,000 درهم

 

168-DEWA Academy

محل: الحضيبة

برنامه آموزشی: آموزش و پرورش / BTEC

تلفن: 04-3220113

وبسایت: www.academy.dewa.gov.ae

ایمیل:  [email protected]

کلاس های ارائه شده: گرید ده – گرید دوازده

امتیاز KHDA: بدلیل کوید-19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:

 

169-Dubai Heights Academy

محل: البرشاء 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی / IB

تلفن: 04-3563333

وبسایت: www.dubaiheightsacademy.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال هشتم

امتیاز KHDA: بدلیل کوید -19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه: 44,200  – 66,900   درهم (بریتانیایی)  تا  44,200 – 53,200 درهم ( IB)

 

170-GEMS Al Barsha National School

محل: البرشاء 2

برنامه آموزشی: بریتانیایی

تلفن: 04-5069222

وبسایت: www.live.gemsnationalschool-barsha.com

ایمیل: [email protected]

کلاس های ارائه شده:  FS1 (سه و چهار ساله)- سال سیزدهم

امتیاز KHDA: بدلیل کوید-19 ارزیابی نشده

شهریه سالانه:  42,000 تا   62,000 درهم

 

شما تا به حال فرزندانتان را در کدام مدرسه در امارات ثبت نام کرده اید؟ از نظر شما مهم ترین معیار برای انتخاب مدرسه در دبی چیست؟

تجربیات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

با ما در سایت رسانا همراه باشید تا در جریان مفیدترین اطلاعات زندگی در امارات، اخبار مرتبط با زندگی فارسی زبانان، دیدنی ها و تفریحات دبی و بیزینس های مختلف فارسی زبان در امارات قرار بگیرید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا