مدارس دبی

مدارس با برنامه تحصیلی آمریکایی

دبی، شهری در حال رشد و پیشرفت، مقصدی ایده‌آل برای خانواده‌هایی است که به دنبال فراهم کردن فرصت‌های آموزشی با کیفیت برای فرزندان خود هستند. در این شهر مدارس متعددی با برنامه‌های تحصیلی آمریکایی وجود دارند که به خاطر کیفیت برتر آموزشی، محیط بین‌المللی و تأکید بر رشد شخصیتی دانش‌آموزان، شهرت دارند.

مدارسی مانند GEMS Dubai American Academy، American School of Dubai، GEMS United School و American International School in Dubai، از جمله این مدارس با برنامه‌های تحصیلی آمریکایی هستند. این مدارس برنامه درسی مبتنی بر استانداردهای “Common Core” یا معادلات محلی آن در ایالات مختلف آمریکا ارائه می‌دهند.

برنامه‌های تحصیلی آمریکایی، با تمرکز بر تفکر نقادانه، خلاقیت و مهارت‌های ارتباطی، محیطی مطلوب برای دانش‌آموزانی فراهم می‌کنند که قصد تحصیل در دانشگاه‌های آمریکایی یا دیگر دانشگاه‌های بین‌المللی را دارند. برنامه‌های فراکریکولار متنوعی نیز در کنار موضوعات درسی استاندارد مانند ریاضیات، علوم و زبان انگلیسی، برای توسعه توانایی‌های فردی دانش‌آموزان وجود دارد.

این مدارس تاکید زیادی بر رشد و توسعه فردی دانش‌آموزان دارند و ارزش‌هایی مثل احترام، ادب، توانایی رهبری و مسئولیت شهروندی را ترویج می‌کنند. استانداردهای بالای آموزشی، کادر آموزشی ماهر و امکانات مدرسه‌ای مدرن و کامل از دیگر ویژگی‌های مدارس با برنامه تحصیلی آمریکایی در دبی هستند. این مدارس فرصتی فوق‌العاده برای آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ‌های مختلف و جامعه بین‌المللی فراهم می‌کنند، با توجه به اینکه دانش‌آموزان و اساتید از سراسر دنیا به این مدارس می‌آیند تا تحصیل کنند.

GEMS United School

آدرس: Dubai Sport City

برنامه تحصیلی: A Level, American Curriculum, US Core Curriculum , US HS Diploma

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 32,421 – 79,258 درهم

مدرسه GEMS United School در دبی با برنامه تحصیلی آمریکایی

GEMS United School یک مدرسه است که با برنامه درسی امریکایی، خدمات آموزشی از سطح پیش‌دبستانی تا کلاس دوازدهم را در Dubai Sport City ارائه می‌دهد. این مدرسه برنامه‌های درسی مانند Common Core و Advanced Placement را اجرا می‌کند که شامل جنبه‌های یادگیری بین‌المللی هستند و برای آمادگی دانش‌آموزان به عنوان نوآوران آینده طراحی شده‌اند.

فعالیت‌های ورزشی و برنامه‌های پس از مدرسه، برنامه‌های آموزشی قوی این مدرسه را تکمیل می‌کنند، با توجه به توسعه چندجانبه دانش‌آموزان. مدرسه به تقویت خلاقیت و تشویق به یادگیری پایدار و لذت‌بخش می‌پردازد، و محیط امنی را فراهم می‌کند که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا سوال کنند، ریسک بپذیرند، همکاری کنند، مسئولیت بر عهده بگیرند و علاقه‌مندی‌های شخصی خود را پیگیری کنند. دانش‌آموزان در GEMS United School تشویق و آماده‌سازی می‌شوند تا به عنوان اندیشمندان نقاد، محققان خلاق، یادگیرندگان مستقل، ادغام‌کنندگان فناوری و شهروندان جهانی عمل کنند.

GEMS United School دارای یک پردیس سبز و گسترده است که با امکانات طراحی شده است تا دانش‌آموزان را برای مشارکت فعال در فعالیت‌های مدرسه تشویق کند. دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا مهارت‌های خود را کشف و توسعه دهند. امکانات مدرسه شامل کلاس‌های وسیع با پنجره‌های بزرگ، دو سالن چندمنظوره ورزشی داخلی، استخر 25 متری، استخر آموزشی، زمین فوتبال، مسیر دو 400 متری، زمین‌های تنیس و بسکتبال خارجی، دو منطقه بازی بزرگ چندمنظوره برای دانش‌آموزان پایه اول، زمین‌های پوشیده چندمنظوره برای بسکتبال، تنیس و بدمینتون، زمین Astroturf برای دانش‌آموزان ابتدایی، تالار، آزمایشگاه‌های زیست‌شناسی و شیمی، اتاق‌های هنر، کتابخانه غنی، و کافی‌شاپ است. ورزش یکی از حوزه‌هایی است که بسیاری از دانش‌آموزان به آن علاقه‌مند هستند و GEMS United School امکانات لازم را برای توسعه مهارت‌های آن‌ها در این زمینه ارائه می‌دهد.

مدرسه GEMS United برنامه‌ای متمایز در حوزه علوم و فناوری دارد که پنج حوزه علمی اصلی (شیمی، فیزیک، زیست‌شناسی، ستاره‌شناسی) و حوزه‌های متنوع فناوری (مانند طراحی مکانیکی، پزشکی، فناوری غذا و معدنی) را تحت محدوده ای فرهنگی مورد بررسی قرار می‌دهد. این برنامه آموزشی به گونه‌ای طراحی شده است که تمام این حوزه‌ها یکدیگر را تکمیل کنند، زیرا با مفاهیم مشترکی سر و کار دارند. برنامه علوم و فناوری بر اساس سن و سطح فهم دانش‌آموزان سازماندهی شده است. از آنجا که این یک حوزه مطالعاتی با ارزش و مرتبط با دنیای امروز است، مدرسه GEMS United اطمینان حاصل می‌کند که دانش‌آموزان قبل از ورود به سطوح بالاتر و پیچیده‌تر، با اصول این حوزه آشنا شوند.

مدرسه GEMS United، آموزش بر اساس برنامه درسی امریکایی را توسط معلمان با تحصیلات در امریکای شمالی و غرب به دانش‌آموزان از نقاط مختلف جهان ارائه می‌دهد. تنوع جغرافیایی، قومی و فرهنگی دانش‌آموزان بستری برای توانمندسازی رهبرانی است که به طور اخلاقی و مسئولانه جهان را رهبری کنند. برنامه درسی امریکایی در مدرسه GEMS United بر اساس استانداردهای AERO Common Core Plus و دوره Advanced Placement دبیرستان تشکیل شده است. روش‌های تدریس بر اساس تحقیقات در مورد بهترین راه‌ها استوار هستند و بر تربیت دانش‌آموزان به عنوان اندیشمندان مستقل، منتقدین، خوانندگان و نویسندگان تمرکز دارد. برنامه‌های پیش‌دبستانی و KG1 به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کودکان را برای برنامه‌های Common Core آماده می‌کند، ضمن حمایت از نیازهای توسعه ای خاص هر کودک. موضوعاتی مانند ریاضیات، علوم، خواندن، نوشتن، مطالعات اجتماعی، عربی برای دانش‌آموزان غیر بومی و بومی و همچنین آموزش اسلامی برای دانش‌آموزان مسلمان، بخشی از برنامه اصلی از کلاس KG2 تا 12 هستند. همچنین، دانش‌آموزان در کامپیوتر، کتابخانه، موسیقی، هنر، زبان، بهداشت و تربیت بدنی شرکت می‌کنند تا به تربیت جامع کودک کمک کنند.

برای اینکه دانش‌آموزان بتوانند علاقه‌مندی‌های خود را کشف کنند و شوق جدیدی به خود پیدا کنند، مدرسه مجموعه‌ای وسیع از فعالیت‌های بعد از مدرسه (ASA) و فعالیت‌های غنی‌سازی مانند ریاضیات، رباتیک LEGO، رقص، غواصی، باشگاه شطرنج، صحنه آرایی، تئاتر، موسیقی، مهندسی و سالنامه را ارائه کرده است.

Dubai American Academy

آدرس: Al Barsha 1

برنامه تحصیلی: American Curriculum, IB, US Core Curriculum

امتیاز KHDA: فوق العاده

شهریه: : 61,190 – 86,260 درهم

مدرسه Dubai American Academy در دبی با برنامه تحصیلی آمریکایی

GEMS Dubai American Academy، که یکی از مدارس گروه GEMS است، برنامه‌های درسی آمریکایی و دیپلم بین‌المللی (IB) را از مرحله مهد کودک تا دوازدهمین پایه برای دانش‌آموزان عرضه می‌کند. این مدرسه در مرکز دبی، در البرشا، واقع شده و دسترسی سریع به متروی دبی را میسر می‌کند.

با توجه به برنامه‌ای که بر روی آموزش‌های آینده مانند روباتیک، طراحی و دیجیتال متمرکز است، GEMS Dubai American Academy میراث خود را ارزشمند کرده است. دانش‌آموزان از طریق نوآوری و فرآیند یادگیری دانش وسیعی را اکتساب می‌کنند. مدرسه تاکید زیادی بر روی رشد شخصی و یادگیری در سطح جهانی دارد و دانش‌آموزان را برای مواجهه با آینده آماده می‌کند. GEMS Dubai American Academy فرصت‌های فراوانی را برای تقویت ادغام دانش‌آموزان در فعالیت‌های خارج از کلاس درس، ورزشی و رهبری فراهم می‌آورد. معلمان مدرسه بطور مداوم برنامه درسی غنی آمریکایی را مرور و به‌روز می‌کنند تا موفقیت دانش‌آموزان را تشویق و ترغیب به یادگیری مستمر را تسهیل کنند. دانش‌آموزان GEMS Dubai American Academy خودمختار، مهربان و دارای توانایی رهبری هستند. مدرسه توسط آموزش‌های حرفه‌ای به نوآوری، تکامل فناوری در تمامی رشته‌های تحصیلی و فراهم آوردن امکانات آموزشی و عاطفی برای یک تجربه یادگیری عمیق و معنادار، شکل گرفته است.

GEMS Dubai American Academy برنامه درسی آمریکایی تقویت شده را برای تمامی دانش‌آموزان با دیپلم بین‌المللی یا دیپلم دبیرستان آمریکایی ارائه می‌دهد. این مدرسه از معلمان بسیار ماهر و واجد شرایط استفاده می‌کند تا تعالی در آموزش را تضمین کند.

کمپوس گسترده این مدرسه واقع در البرشا، امکانات بی‌نظیر و پیشرفته‌ای را در یک محیط دوستانه برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد، که فرآیند یادگیری را تقویت و عشق به یادگیری را در دانش‌آموزان پرورش می‌دهد. این امکانات شامل کلاس‌های وسیع با تخته‌های تعاملی، اتاق‌های خصوصی زبان عربی، یک کتابخانه مجهز، مرکز دستاورد، آزمایشگاه‌های خصوصی علوم برای فیزیک، شیمی و زیست‌شناسی، سوئیت فناوری، استودیوهای هنری 3D و 2D، اتاق سفالگری، اتاق تاریک عکاسی، اتاق‌های موسیقی و باند، اتاق‌های تمرین انفرادی برای موسیقی، سوئیت فناوری موسیقی، استودیو ضبط، تالار، کلاس‌های نمایش، تئاتر دیجیتال، تئاترهای جعبه سیاه، استودیو تلویزیون، سوئیت رادیو، آزمایشگاه Mac و منطقه یادگیری دیجیتال می‌باشد. امکانات ورزشی در GEMS Dubai American Academy شامل 3 زمین بسکتبال، زمین دویدن داخلی، سوئیت تجهیزات ورزشی خوب، مسیر دویدن 400 متری، زمین فوتبال، زمین تنیس، بازی‌های سایه‌دار، منطقه بازی مهدکودک و منطقه بازی ابتدایی است.

Collegiate American School

آدرس: Umm Suqeim 2

برنامه تحصیلی: American Curriculum, IB DP, US Core Curriculum , US HS Diploma

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 40,071 – 72,352 درهم

مدرسه Collegiate American School در دبی با برنامه تحصیلی آمریکایی

مدرسه Collegiate American School، که در منطقه ام سکیم دبی واقع شده، برنامه درسی آمریکایی را برای دانش‌آموزان از سطح پیش‌دبستانی تا دوازدهم عرضه می‌کند و جزء خانواده Innoventures می‌باشد.

معلمان با توانایی بالا و تعهد زیادی در Collegiate American School فعالیت می‌کنند که هدفشان توسعه جامع هر یادگیرنده و کمک به دانش‌آموزان برای رسیدن به بالاترین استانداردهاست. برنامه آموزشی این مدرسه، که بر مبنای ارزش‌ها است، شامل گروهی بسیار بین‌المللی از دانش‌آموزان از سطح پیش‌دبستانی تا دوازدهم می‌باشد. کلاس‌ها در Collegiate American School، تفکر انتقادی را در تمامی حوزه‌های محتوا تقویت می‌کند، با استفاده از یادگیری غنی از لحاظ واژگان و تجربی، تحقیق و کار در کلاس درس. برنامه درسی مطابق با استانداردهای مشترک آمریکایی طراحی شده است و دانش‌آموزان در پایه یازدهم و دوازدهم می‌توانند برای برنامه دیپلم IB انتخاب کنند. این مدرسه تعهد به برتری در فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی را دارد. Collegiate American School آموزش با کیفیت بالایی را ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان را برای موفقیت در یک دنیای در حال تغییر با توجه به آموزش جامع، سخت‌گیرانه و جهانی مجهز می‌کند.

این مدرسه با امکاناتی مدرن و مناسب برای افزایش یادگیری همچون کلاس‌های درس مجهز به تجهیزات صوتی-تصویری جدید، آزمایشگاه STEM، گالری هنر، اتاق‌های موسیقی، کتابخانه، سالن ورزش، استودیو رقص، استخر شنا، زمین تنیس، زمین بازی برای کودکان پیش دبستانی و دبستان، مرکز یادگیری Sandkitten، اتاق کشف، آزمایشگاه کوچک STEM، اتاق علوم و STEM ابتدایی، سالن محاضرات، اتاق کنفرانس و نماز، کلینیک پزشکی، آزمایشگاه‌های علمی و کامپیوتر، استودیوهای هنر، اتاق درمان، کافتریا، باشگاه، زمین فوتبال و یک زمین بازی چندمنظوره در فضای باز، پشتیبانی می‌کند.

برای دوره کودکی، Collegiate American School یک محیط مثبت، امن و محبت آمیز فراهم می‌کند که در آن دانش‌آموزان بر نیازهای اجتماعی و آموزشی خود تمرکز می‌کنند و به درک دنیای جدید اطراف خود می‌پردازند. معلمان و کادر پشتیبانی با دانش‌آموزان کار می‌کنند تا دانش کلیدی را از طریق روش‌های عملی ارائه دهند. مرحله دبستانی زمانی است که کودکان اعتماد به نفس پیدا می‌کنند و علاقه به یادگیری را تقویت می‌کنند، و این با تعامل مستمر بین معلمان و دانش‌آموزان اتفاق می‌افتد.

برای بسیاری از دانش‌آموزان برنامه دیپلم بین‌المللی در دوره‌های دبیرستان، این مدرسه فرصت‌هایی را برای ا acquiring فنون و مهارت‌های مختلف از طریق فعالیت‌های فرهنگی و باشگاه‌های متنوع مانند شورای دانش‌آموزی، مدل سازمان ملل متحد، و برنامه‌های آموزشی مانند مراکز حمایت آموزشی و CAS GATEway فراهم می‌کند. ورزش‌ها نیز بخش جدانشدنی از برنامه درسی هستند که توسعه فیزیکی، کار تیمی و نگرش مثبت دانش‌آموزان را تقویت می‌کنند.

Collegiate American School با دنبال کردن استانداردهای ایالتی نیویورک آمریکا و ترکیب آزمایشگاه STEM، دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا در مهارت‌های حیاتی، حل مسئله و تحلیلی در سطح بین‌المللی موفق شوند.

GEMS Al Khaleej National School

آدرس: Al Garhoud

برنامه تحصیلی: American Curriculum, UAE MoE, US Core Curriculum , US HS Diploma

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 15,320 – 29,316 درهم

مدرسه GEMS Al Khaleej National School در دبی با برنامه تحصیل آمریکا

مدرسه مختلط GEMS Al Khaleej National School (AKNS)، که بر اساس برنامه درسی آمریکا از کلاس پیش‌دبستانی تا دوازدهم ابتدایی آموزش می‌دهد، در منطقه الگرهود دبی قرار دارد.

از سال 1992، AKNS در حال ترویج تعادل بین ارزش‌های اسلامی، میراث و مهارت‌های یادگیری قرن 21 است. برای دستیابی به این هدف، مدرسه فرهنگ یکپارچگی را برقرار کرده که به موفقیت تحصیلی کمک می‌کند و یک جامعه یادگیری مادام‌العمر را ایجاد می‌کند. با برنامه درسی که شامل مسائل عدالت اجتماعی است، کودکان می‌توانند مهارت‌های دانش‌آموزان جهانی را توسعه دهند تا برای همه چالش‌ها و فرصت‌ها آماده شوند. AKNS به ارائه آموزش با کیفیت بالا متعهد است و در پی دستیابی به برتری تحصیلی است. این مدرسه تیمی حرفه‌ای و ماهر از معلمان دارد که به موفقیت هر کودک اختصاص داده‌اند. هدف GEMS AKNS، تربیت رهبرانی است که مسئول، محترم، مراقب، با دقت، یادگیرندگان مستقل و شهروندان جهانی هستند.

مدرسه ملی Al Khaleej فضای یادگیری دوستانه‌ای فراهم می‌کند و تجهیزات مدرنی دارد که شامل پنج آزمایشگاه علوم به خوبی تجهیز شده، سه اتاق رسانه‌ای با چاپگر، کامپیوتر، اینترنت، باند پرومتیان و پروژکتور چندرسانه‌ای و سایر منابع، دو کتابخانه کاملاً منبع‌دار با منابع یادگیری وسیع، یک منطقه مطالعه، پنج کامپیوتر با 25 کامپیوتر در هر کدام، دو اتاق موسیقی با سازهایی مثل طبل، فلوت، پیانو و بیشتر، دو مسجد، سالن چندمنظوره، منطقه بازی پیش‌دبستانی با تجهیزات بازی مناسب سن، یک زمین فوتبال، دو استخر، باشگاه و باغ مدرسه را شامل می‌شود.

AKNS یک مدرسه متمایز است که به دانش‌آموزان فرصت‌ها و مزایایی را در زمینه‌های توسعه تحصیلی، اجتماعی و شخصی ارائه می‌دهد. مدرسه ملی الخلیج دبی برنامه درسی آمریکا را طبق استانداردهای دولتی مشترک (CCSS) برای انگلیسی و ریاضی، استانداردهای علوم نسل بعدی (NGSS)، استانداردهای دولتی کالیفرنیا برای سایر موضوعات و وزارت آموزش و پرورش امارات برای دروس اسلامی، عربی و مطالعات اجتماعی امارات را پیروی می‌کند.

دانش‌آموزان از کلاس پیش‌دبستانی تا پایه 5 برنامه مدرسه ابتدایی را پیگیری می‌کنند که در آن رویکرد محوریت کودک اتخاذ شده است. برنامه پیش‌دبستانی شامل ترانه‌ها، اشعار، هنرهای صنعتی، هنر و تاریخ است که مهارت‌های جدیدی مانند فونیکس، اعداد و گفتگو را فراهم می‌کند. دانش‌آموزان از پایه‌های 1 تا 5 دانش خود را در زمینه خواندن، نوشتن، ریاضی، علوم، ICT و تربیت بدنی توسعه می‌دهند. فرایند یادگیری مدرسه متوسطه بر نیازهای فردی دانش‌آموزان تمرکز دارد و انتظارات تحصیلی را افزایش می‌دهد. مدرسه متوسطه بر برنامه اصلی و برنامه غنی‌سازی تمرکز دارد. برنامه اصلی شامل موضوعاتی مانند انگلیسی، ریاضی، علم، مطالعات اجتماعی، عربی، اسلامی و مطالعات کامپیوتر است. برنامه غنی‌سازی شامل تربیت بدنی، هنر، موسیقی و فعالیت‌های غنی‌سازی فرهنگی است. دانش‌آموزان در برنامه دبیرستان AKNS تشویق می‌شوند تا فرقی ایجاد کنند و یاد بگیرند چگونه می‌توانند تغییر واقعی در اجتماع، کشور و کره زمین ایجاد کنند.

فعالیت‌های فراکلاسی در مدرسه ملی Al Khaleej شخصیت و مهارت‌های خلاق دانش‌آموزان را ارتقا می‌دهد. هر دانش‌آموز با انتخاب از میان مجموعه‌ای از فعالیت‌ها که شامل موسیقی، صنایع دستی، شطرنج، علم، باشگاه‌های کاراته، عکاسی و بیشتر می‌شود، خلاقیت و شخصیت فردی خود را کشف و ارتقا می‌دهد.

Universal American School

آدرس: Dubai Festival City

برنامه تحصیلی: American Curriculum, IB, IB DP, IB PYP, International Baccalaureate, US HS Diploma

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه: : 37,330 – 76,670 درهم

برنامه تحصیلی آمریکایی با مدرسه Universal American School در دبی

مدرسه Universal American School، که بر اساس برنامه تحصیلی IB و دیپلم دبیرستان آمریکایی عمل می‌کند، خدمات آموزشی به دانش‌آموزان از مرحله پیش‌دبستانی تا دوازدهمین پایه را در منطقه Celebration Town در دبی ارائه می‌دهد. این مدرسه از سال 2005، مهارت‌های اعتماد به نفس، رهبری و همدردی را در دانش‌آموزان ترویج کرده است.

Universal American School، براساس سیستم آموزشی آمریکایی و بین‌المللی، آموزش مبتنی بر تفکر انتقادی را فراهم می‌کند تا دانش‌آموزان را برای تبدیل شدن به شهروندان مسئول آماده کند. اخیراً این مدرسه به یک موسسه غیرانتفاعی تبدیل شده که توسط بنیاد آموزشی الفطیم اداره می‌شود. UAS یک تجربه یادگیری معنی‌دار را فراهم می‌کند و دانش‌آموزان را برای مواجهه با چالش‌های علمی، هنری و ورزشی آماده می‌کند: تا به طور انتقادی، خلاق و مستقل فکر کنند، به طور ماهرانه ارتباط برقرار کنند، و به عنوان رهبران بین‌المللی در پروژه‌های محلی و بین‌المللی شرکت کنند تا به بهبود جهان و حفظ صلح کمک کنند. این مدرسه با استفاده از معلمان حرفه‌ای و متعهد، محیط یادگیری ایمن، مطمئن، خوشحال و جذابی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. مدیریت، معلمان و کارکنان با همکاری متقابل، جامعه بزرگتر را تشویق می‌کنند تا به خانواده مدرسه بپیوندند و به غنای تجربه یادگیری دانش‌آموزان کمک کنند. UAS دارای گروه‌های فعال و افرادی است که برای ایجاد و حفظ یک محیط مدرسه پرانرژی و مهربان، تلاش می‌کنند، مانند سازمان دانش‌آموز والدین و معلم (PTSO) و باشگاه پشتیبانی از هنرهای زیبا.

مدرسه Universal American School دارای یک محوطه وسیع و زیباست که شامل امکانات مدرن متنوعی در سراسر مدرسه است، مانند آزمایشگاه‌های علمی و ICT، زمین ورزشی مجهز، زمین فوتبال، ورزشگاه‌های متعدد، مناطق بازی سرپوشیده داخلی و خارجی، سالن چندمنظوره، دو استودیوی هنری مجهز، اتاق‌های زبان، کتابخانه‌های مخصوص دانش‌آموزان ابتدایی و دبیرستان، و کلینیک پزشکی.

UAS به دانش‌آموزان مسیرهای یادگیری متنوع را از مرحله ابتدایی تا تحصیلات تکمیلی ارائه می‌دهد که با نیازها و علاقه‌مندی‌های آن‌ها مطابقت دارد. مدرسه ابتدایی یک برنامه آموزشی را ارائه می‌دهد که با استانداردهای AERO آمریکا و برنامه سال‌های اولیه IB (PYP) مطابقت دارد. یک مجموعه وسیع از دوره‌های مطابق با استانداردهای AERO آمریکا برای دانش‌آموزان در پایه‌های 6 تا 10 فراهم شده است. در طول پایه دهم، دانش‌آموزان، مشاوران، معلمان، و والدین به طور مشترک برای انتخاب مسیر مناسب برای فارغ‌التحصیلی کار می‌کنند. هدف از این فعالیت‌ها تشویق دانش‌آموزان به ارائه بهترین توانمندی‌های خود است و ارائه فرصت‌هایی برای توسعه مهارت‌های شخصی، اجتماعی، و رهبری. فعالیت‌های فراکلاسی، مانند باشگاه‌ها، گروه‌های فرهنگی، و کمیته‌های خدماتی، به دانش‌آموزان فرصت می‌دهد تا به توسعه خود و دیگران کمک کنند. UAS با ارائه فرصت‌های فراوان برای یادگیری و توسعه مهارت‌های زندگی، مشارکت در فعالیت‌های فراکلاسی، و کمک به جامعه محلی، به زندگی جامعه بزرگتر کمک می‌کند.

American School of Dubai

آدرس: Al Barsha 1

برنامه تحصیلی: American Curriculum, US Core Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 49,255 – 82,581 درهم

یادگیری در مدرسه American School of Dubai با شیوه تدریس آمریکایی

مدرسه آمریکایی دبی یک موسسه تحصیلی بین‌المللی است که مقاطع تحصیلی از پیش‌دبستانی تا دوازدهم را شامل می‌شود و بر اساس برنامه درسی استاندارد آمریکا اجرا می‌کند. این مدرسه در منطقه Al Barsha در دبی قرار دارد.

ASD یک سازمان غیر انتفاعی است که هدفش ارائه بهترین تجربه یادگیری به شیوه آمریکایی به منظور توسعه فردی کامل دانش‌آموزان است. این مدرسه همه دانش‌آموزان را به چالش می‌کشد، به آنها انگیزه می‌دهد تا رویاهای خود را تعقیب کنند و به دانش‌آموزان پرانرژی تبدیل شوند که آماده اند برای کمک به جهان در حال تغییر. هر دانش‌آموز در مدرسه آمریکایی دبی در نقش‌هایی چون فکر کردن، مشارکت، برقراری ارتباط، رهبری، یادگیری و موفقیت کامل عمل می‌کند.

مدرسه آمریکایی دبی در یک محوطه 23 هکتاری در Al Barsha واقع شده است که از امکانات مدرن و به‌روزی برخوردار است. این امکانات شامل کلاس‌های آموزشی وسیع، کتابخانه‌هایی با منابع یادگیری فراوان، اتاق‌های چندکاره، تئاترهای با صندلی‌های متعدد، تئاتر جعبه سیاه، باغ پایدار، ساختمان فیلد، مسیرهای دویدن داخلی و خارجی، ایستگاه‌های بازیافت، زمین‌های بازی و مناطق بازی، دیوارهای کوه‌نوردی، زمین‌های فوتبال، فروشگاه مواد غذایی، استودیو رقص، استودیوهای هنری، استودیو پخش، آزمایشگاه‌های علمی و کامپیوتر، مرکز تناسب اندام، استخرهای شنا با طول 25 متر، زمین‌های تنیس و دو کافتریا می‌شود.

مدرسه ابتدایی تلاش می‌کند تا دانش‌آموزان با پس‌زمینه‌های متفاوت را پرورش و توسعه دهد. ASD برای روابط بی‌واسطه و پایدار میان دانش‌آموزان و معلمان شهرت دارد و مدرسه ابتدایی به ارزش شراکت میان خانه و مدرسه ایمان دارد. در یک محیط دوستانه و مراقبتی، مدرسه ابتدایی دانش‌آموزان را به سمت عمل به صورت سازمان یافته، فکر به صورت خلاق، استدلال به صورت منطقی و ارتباط برقرار کردن به صورت مؤثر هدایت می‌کند. برنامه درسی مدرسه ابتدایی با استانداردهای آمریکایی هماهنگ شده است و دروس اصلی شامل زبان انگلیسی، علم، مطالعات اجتماعی، ریاضیات و عربی به همراه هنر، موسیقی و تربیت بدنی است که در یک محیط کلاسیک تدریس می‌شود. مدرسه میانی ASD یک دوره آماده‌سازی چالش‌برانگیز ارائه می‌دهد که بهترین آموزش‌های آمریکایی را از طریق تجربیات یادگیری که پتانسیل دانش‌آموزان را به حداکثر می‌رساند، فراهم می‌کند. دروس اصلی در مدرسه میانی شامل ریاضیات، مطالعات اجتماعی، علم، تربیت بدنی، هنرهای زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر جهان است. در این دبیرستان دانش‌آموزان همچنین دارای فرصتی هستند که در کلوب‌های مدرسه و تیم‌های ورزشی شرکت کنند. این فرصت‌ها به دانش‌آموزان امکان می‌دهد که به شکل‌گیری فرهنگ مدرسه و کمیته‌های برگزاری مشارکت کنند.

مدرسه آمریکایی دبی یک موسسه آموزشی برجسته است که از طرف تعداد زیادی از سازمان‌های تحصیلات بین‌المللی اعتبار یافته است. این شامل Council of International Schools (CIS), New England Association of Schools and Colleges (NEASC), and the Office of Overseas Schools of the U.S. Department of State است. از این رو، دانش‌آموزان ASD قادر به ادامه تحصیلات خود در برترین دانشگاه‌های جهان پس از فارغ التحصیلی هستند.

Greenwood International School

آدرس: Muhaisnah 1

برنامه تحصیلی: American Curriculum, UAE MoE, US Core Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 18,229 – 27,952 درهم

مدرسه Greenwood International School در دبی به همراه برنامه تحصیلی آمریکایی

مدرسه بین‌المللی گرینوود، که در سال 2006 تأسیس شده، یک موسسه آموزشی آمریکایی است که در محیصنه، دبی قرار دارد. این مدرسه، از کلاس‌های پیش‌دبستانی تا دوازدهم، طبق برنامه درسی آمریکا فعالیت می‌کند.

GIS در تلاش است تا برتری خود را حفظ کند و با آماده‌سازی نسل جدیدی از شهروندان با اعتماد به نفس، دانشمند و فرهنگی، معنای جدیدی به تعلیم و تربیت بدهد. این مدرسه با تمرکز بر پرورش توانایی‌های دانش‌آموزان و آماده‌سازی آنها برای مواجهه با چالش‌های آینده، به تولید رهبران جدید می‌اندیشد. GIS هدف دارد تا با توجه به ارزش‌های اخلاقی، درک فرهنگی و تحمل، افرادی با دانش بالا برای رهبری جهان آماده کند. این مدرسه، با ارائه محیط یادگیری مناسب و توجه به تفاوت‌های سبک یادگیری دانش‌آموزان، از تنوع فرهنگی و آگاهی از محیط زیست حمایت می‌کند. همچنین GIS بر ترکیب روش‌های تدریس مدرن با فناوری و تصمیم‌گیری مسئولانه تاکید دارد.

مدرسه بین‌المللی گرینوود با تجهیزات مدرن و پیشرفته، یادگیری دانش‌آموزان را بهبود می‌بخشد. از اتاق‌های کلاس تا آزمایشگاه‌های علمی، اتاق موسیقی، اتاق هنر، کتابخانه، سالن چند منظوره، زمین‌های ورزشی و مناطق بازی، همه با دقت طراحی و مجهز شده‌اند.

برنامه‌های پیش‌دبستانی GIS به تقویت رابطه با خانواده و آماده‌سازی کودکان برای مدرسه ابتدایی تاکید دارند. در مدرسه ابتدایی، دانش‌آموزان در موضوعاتی مانند انگلیسی، ریاضی، اسلامی، مطالعات اجتماعی، هنر، تربیت بدنی، علوم، عربی و ICT توانایی‌های خود را توسعه می‌دهند. در مدرسه متوسطه، برنامه درسی با استانداردهای آمریکایی برای آموزش انگلیسی و ریاضی و استانداردهای دولت میشیگان برای علوم، هنر، ICT و تربیت بدنی، همراه با برنامه درسی MOE برای عربی، اسلامی، تربیت اخلاقی و مطالعات اجتماعی هماهنگ است. در نهایت، برنامه مدرسه بالاتر با توجه به نیازمندی‌های فارغ‌التحصیلی آمریکا، برای پیگیری تحصیلات عالی دانش‌آموزان آماده‌سازی می‌کند.

Al-Mizhar American Academy

آدرس: Al Mizhar 1

برنامه تحصیلی: American Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 39,886 – 62,176 درهم

مدرسه Al-Mizhar American Academy در دبی

آکادمی آمریکایی المزهر، که در منطقه ال مزهر 1 در نزدیکی میردف در دبی واقع شده، یک مدرسه دخترانه است و برنامه آموزشی آمریکایی را از پیش‌دبستانی تا دوازدهمین کلاس ارائه می‌دهد. این مدرسه تحت مدیریت تعلیم، بزرگترین سازمان ارائه‌دهنده آموزش در خاورمیانه، قرار دارد.

این آکادمی با پیروی از برنامه درسی Common Core، فرصت‌هایی برای توسعه اجتماعی، عاطفی و آموزشی دانش‌آموزان ایجاد می‌کند. هدف آن توجه به قوت‌ها و نیازهای هر دانش‌آموز به صورت فردی در طول مدت حضورشان در مدرسه است. در محیطی که فقط برای دختران است، دانش‌آموزان این امکان را دارند که دیدگاه‌ها و نظرات خود را توسعه دهند. مدرسه برنامه‌ها و روش‌های آموزشی نوآورانه‌ای را اتخاذ کرده است که استانداردهای آموزشی را ارتقا می‌دهد.

فناوری در کلیه برنامه‌های آموزشی استفاده می‌شود و برنامه هنرهای زیبا فرصتی فرهنگی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. این آکادمی در محیطی مهربانانه، با ارائه آموزشی مستحکم و چالش‌برانگیز، می‌کوشد تا دانش‌آموزان را برای آینده‌ی خود به عنوان شهروندان جهانی با اعتماد به نفس و توانایی فکری آماده کند.

آکادمی آمریکایی المزهر که در سال 2005 تاسیس شده است، تسهیلات مدرن و روزمره را در تمامی کمپوس ارائه می‌دهد. آن‌ها برنامه‌های آموزشی کودکستان را با تأکید بر اجتماع‌گرایی، مهارت‌های توسعه‌یافته و تحقیق در برنامه درسی، برای ایجاد پایه ای قوی برای کفایت‌های آموزشی و نگرش‌های مثبت در یادگیری، ارائه می‌دهند.

همچنین، این مدرسه از مرحله پیش‌دبستانی تا دومین کلاس دبستانی دوجنسیتی است. برنامه مدرسه ابتدایی بر روی یک رویکرد آموزشی عملی، چندحسی و مدار کودک تمرکز دارد. برنامه مدرسه متوسطه بر روی موضوعات اصلی انگلیسی، ریاضی، مطالعات اجتماعی و علوم متمرکز است. این برنامه آموزشی به تمامی نیازهای فکری، هنری، جسمی، عاطفی و اجتماعی هر دانش‌آموز پاسخ می‌دهد.

در نهایت، این آکادمی فعالیت‌های فرا برنامه‌ای جامع برای دانش‌آموزان همه سنین را ارائه می‌دهد که باعث بهبود زندگی مدرسه‌ای آن‌ها و گسترش تجربیات آن‌ها می‌شود. این فعالیت‌ها شامل باشگاه کتاب، راگبی، مدل سازمان ملل متحد، شورای دانش‌آموزی، مطالعات فیلم، باشگاه آبی، نقاشی، کارگاه نویسندگی، باند موسیقی، سخنرانی عمومی، رهبریت دانش‌آموزی، رباتیک، ژیمناستیک پیشرفته، ساختن آلبوم عکس، سفرهای آموزشی، باشگاه قرآن، باشگاه تئاتر، باشگاه اسپانیایی، باشگاه آشپزی، باشگاه عربی و بیشتر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا