مدارس دبی

مدارس با برنامه تحصیلی بریتانیایی

دبی، به عنوان یکی از مراکز جهانی بزرگ و پرقدرت، خانه‌ای است برای تعداد زیادی از مدارس که برنامه تحصیلی بریتانیایی را اجرا می‌کنند. این مدارس اغلب دوره‌های تحصیلی متنوعی از کودکستان تا سطح A-Level را ارائه می‌دهند.

برنامه تحصیلی بریتانیایی، با تمرکز بر تکامل فکری، جسمانی و اجتماعی دانش‌آموزان، به تربیت نیروهای آماده برای مواجهه با دنیای پیچیده و تغییر پذیر فعلی می‌پردازد. در عین حال، این برنامه در تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی، ریاضی و علوم نقش کلیدی ایفا می‌کند.

مدارس بریتانیایی در دبی اغلب توسط Ofsted ارزیابی می‌شوند و بسیاری از آن‌ها عضو BSO هستند. برخی از مدارس برجسته‌ای که برنامه تحصیلی بریتانیایی را پیاده سازی می‌کنند، عبارتند از: دبی کالج، کینگز دبی، جمیرا کالج و Dubai English Speaking School. این مدارس معمولاً از امکاناتی مدرن برخوردار هستند، که شامل آزمایشگاه‌های علمی، اتاق‌های کامپیوتر، امکانات ورزشی و کتابخانه‌های کامل می‌شوند.

این مدارس به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهند فرصت‌های متعدد خارج از برنامه درسی، از جمله باشگاه‌های هنری، فعالیت‌های ورزشی، تورهای آموزشی و مجموعه‌ای از مسابقات و فعالیت‌های گروهی مختلف. با توجه به تنوع فرهنگی جامعه دبی، این مدارس معمولاً یک محیط بین‌المللی را برای دانش‌آموزان خود فراهم می‌کنند، که کمک می‌کند تا با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند.

Repton School Dubai

آدرس: Nad Al Sheba 3

برنامه تحصیلی: British Curriculum, EYFS, IB, IGCSE Curriculum

امتیاز KHDA: فوق العاده

شهریه: : 52,863 – 95,000 درهم

مدرسه Repton School Dubai با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه بین‌المللی ریپتون دبی، در قلب این شهر پر جنب و جوش قرار گرفته و در خود ارزش‌های برتری را به دانش‌آموزان القا می‌کند. دانش‌آموزان این مدرسه از کودکی تا سال 11ام برنامه درسی بریتانیا را پی می‌گیرند و در پایان مقطع دبیرستان، برای گرفتن دیپلم IGCSE و سپس IB در سن بالاتر می‌پردازند.

محوطه مدرسه ریپتون دبی، که در منطقه Nad Al Sheba واقع شده، با تجهیزات مدرن و بروز برخوردار است و به دانش‌آموزانی با سنین سه تا هجده سال امکان اقامت را فراهم می‌کند. هدف اصلی این مدرسه ترویج تعالی در همه جنبه‌های زندگی دانش‌آموز، چه در کلاس و چه خارج از آن است.

ریپتون دبی بر مراقبت‌های روحی و معنوی که به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد افتخار می‌کند و همچنین ارزش‌های اصلی و سنت‌هایی که در مدرسه حفظ می‌شوند را ارج می‌نهد. این مدرسه با حفظ روند تحصیلی قوی و ترویج توسعه شخصیتی و اجتماعی دانش‌آموزان، موفقیت را به دست می‌آورد.

در ریپتون دبی، همه کلاس‌ها با تجهیزات مدرن و الکترونیکی مجهز شده‌اند، همچون تخته‌های سفید الکترونیکی. همچنین دانش‌آموزان در این محیط به کسب مهارت‌های جدیدی مانند چاپ سه بعدی پرداخته و از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کنند.

عملکرد برتر دانش‌آموزان در بسیاری از موضوعات و موفقیت آن‌ها در آزمون‌های بین‌المللی نتیجه‌ای است از آموزش عالی و رفتار یادگیری مثبت بین دانش‌آموزان. همچنین، برنامه درسی متنوع و جذاب، مهارت‌های یادگیری و توسعه کلی دانش‌آموزان را تقویت می‌کند.

GEMS Royal Dubai School

آدرس: Al Mizhar 1

برنامه تحصیلی: British Curriculum, EYFS

امتیاز KHDA: فوق العاده

شهریه: : 37,554 – 47,351 درهم

مدرسه GEMS Royal Dubai School با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه رویال دبی جمز یک مدرسه ابتدایی است که برنامه درسی ملی انگلستان را برای کودکان از مرحله FS تا سال 6 (سنین 3 تا 11 سال) در منطقه مردیف، دبی، پیاده می‌کند. معلمان مدرسه رویال جمز بسیار باصلاحیت، با آموزش بریتانیایی و تجربه هستند، که بر روی توسعه کلی کودک تمرکز دارند و محیطی محرک و متمرکز بر کودک ایجاد می‌کنند. این مدرسه توسط بوروی بازرسی مدارس دبی (DSIB) با درجه ‘برتر’ ارزیابی شده و به عنوان یک مدرسه بریتانیایی در خارج از کشور (BSO) معتبر شناخته شده است.

این مدرسه بر روی نیازهای هر دانش آموز تمرکز دارد، تا با فراهم آوردن مهارت‌های تحصیلی و تکنولوژیک سنتی و توسعه تفکر نقادانه، که خلاقیت، حل مسئله و ارزش یادگیری را تقویت می‌کند، این دانش‌آموزان را برای قبول و پذیرش چالش‌های یک دنیای در حال تغییر آماده کند. برنامه درسی به تفکر خلاق و نقادانه همراه با تجربیات معنادار و تحریک‌آمیز تشویق می‌کند. همچنین این برنامه، تنوع درون مدرسه را برگزار می‌کند و کودکان را با مهارت‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز برای تبدیل شدن به شهروندان فعال جهانی مجهز می‌کند.

رویال جمز، که یکی از مدارس ابتدایی بریتانیایی برتر در دبی است، فضایی دوستانه دارد که در حوزه توسعه تحصیلی و شخصی بی‌نظیر است. این مدرسه دارای امکانات مدرن و به‌روز است و به دانش‌آموزان خود، انواع فراوانی از فعالیت‌های فرا تحصیلی را ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان به کتابخانه‌های پر منبع جداگانه برای مراحل بنیاد و اصلی دسترسی دارند، همچنین امکاناتی نظیر سالن چند منظوره، هنرهای خلاقانه که در اتاق‌های جداگانه برای موسیقی، تئاتر و هنر آموزش داده می‌شود، یک سوئیت مک و سوئیت ICT، منطقه یادگیری خلاق مرحله بنیاد و یک آزمایشگاه علمی وجود دارد. امکانات فضای باز در رویال جمز شامل زمین‌های بسکتبال، نتبال و تنیس، یک زمین ورزشی برای فوتبال و سایر ورزش‌های توپی، و دو استخر شنا؛ یک استخر آموزشی (عمق 0.5 متر) و یک استخر 6 لاین 25 متری (عمق 1.5 متر) می‌باشد. کلاس‌ها با تخته‌های تعاملی مجهز شده‌اند و تمام دانش‌آموزان به رایانه‌ها، لپ‌تاپ‌ها، آیپد‌ها و آی‌تاچ‌ها دسترسی دارند.

فعالیت‌های فرا تحصیلی در مدرسه رویال جمز شامل گزینه‌های ورزشی، تحصیلی و هنری است که توسعه یکپارچه کودکان را تقویت می‌کند و به تیم‌کاری و همکاری کمک می‌کند. فعالیت‌ها شامل باله، کاراته، روایت داستان، سوپراستارهای علم، باشگاه گلمور، ریاضیات جادویی، کدنویسی، شطرنج، باشگاه آشپزی و کور می‌باشد. سایر فعالیت‌های فضای باز شامل شنا، رقص فیوژن، نتبال، فوتبال، ورزش‌های قدرتی، فریزبی نهایی، ژیمناستیک، تنیس، راگبی، بسکتبال، و دویدن میانبر می شوند.

این مدرسه برنامه درسی ملی انگلستان را به طور موثر اجرا و ارائه می دهد و بر موضوعات اصلی به همراه خلاقیت و نوآوری تأکید دارد. رویال جمز همچنین علاقه کودکان را برای یادگیری زبان های اضافی تقویت می کند. طبیعت متنوع مدرسه کمک می کند تا دانش آموزان کشورها، فرهنگ ها، مردم و اجتماعات مختلف را درک و قدردانی کنند.

School of Research Science

آدرس: Al Warqa

برنامه تحصیلی: A Level, AS Level, British Curriculum, EYFS, GCSE, IGCSE Curriculum, UAE MoE, UAE National Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

مدرسه School of Research Science با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه علوم تحقیقات (School of Research Science) برنامه تحصیلی معتبر ملی انگلستان را از سال آموزشی FS1 تا سال 13 ارائه می‌دهد. این مدرسه در سال 1998 تأسیس شد و در منطقه الورقاء دبی واقع شده است.

این مدرسه آموزشی با کیفیت بالا را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. SRS هدف ارائه یک استاندارد آموزشی در سطح جهانی برای همه دانش‌آموزان را با استخدام معلمان و رهبران بسیار صلاحیتمند و فراهم کردن ابزارها و فرصت‌های رشد حرفه‌ای برای آنها دارد. این مدرسه توانسته است سنت‌های عربی و بریتانیایی را در یک ساختار معنادار و در حال توسعه ترکیب کند.

برنامه تحصیلی که برای دانش‌آموزان سنین 3 تا 18 ارائه می‌شود، غنی، گسترده و متعادل است. دوزبانگی در مدرسه نیز برای فراهم کردن دسترسی دانش‌آموزان با پس زمینه‌های قومی مختلف به برنامه تحصیلی استفاده می‌شود. دانش‌آموزان در مدرسه علم تحقیقات در لحاظ تحصیلی، اجتماعی، عاطفی و اخلاقی رشد می‌کنند. SRS محیطی را ایجاد می‌کند که به دانش‌آموزان امکان توسعه عشق مادام العمر برای یادگیری را می‌دهد.

مدرسه علم تحقیقات دارای امکانات ساخت و ساز جهانی با مناطق رویداد مانند حیاط فواره و گالری هنر است. مناطق یادگیری در SRS شامل کلاس‌های ابتدایی اختصاصی، اتاق‌های طراحی و فناوری، آزمایشگاه‌های علمی، کتابخانه‌های ابتدایی و متوسطه با منابع خوب، و اتاق‌های هنری است. امکانات ورزشی شامل سالن‌های تربیت بدنی، باشگاه، استخرهای شنا، و زمین‌های فوتبال در فضای باز است. علاوه بر این، SRS دارای یک کلینیک ابتدایی، کلینیک دختران متوسطه، بخش رفاه، و مسجد است.

SRS برنامه آموزشی مرحله اول سال‌های پایه (EYFS) را برای کودکان سنین 3 تا 5 (FS1 و FS2) ارائه می‌دهد. رویکرد دوزبانه در سال‌های اولیه، زمانی که معلمان بریتانیایی و عربی کنار هم کار می‌کنند تا کودکان بهتر یاد بگیرند، کلیدی است.

در سال‌های 1 و 2، کودکان به همراه یک برنامه تحصیلی عربی و اسلامی نوآورانه، برنامه تحصیلی انگلیسی ملی غنی و مخصوص خود را دنبال خواهند کرد. کودکان مرحله‌ی کلیدی 1 و 2، موضوعات اصلی انگلیسی، عربی، اسلامی، ریاضیات، علوم، IT، IPC، STEM، هنر، و تربیت بدنی را مطالعه می‌کنند. پس از مرحله بنیاد، مدرسه یک رویکرد جامع، پرسش محور و درسی به یادگیری دارد که به هر فرد امکان می‌دهد تا مهارت‌ها و دانش لازم برای قرن 21 را ایجاد کند.

در مرحله کلیدی 3، دانش‌آموزان مهارت‌ها و دانش لازم برای قرن 21 را بیشتر توسعه می‌دهند و برنامه تحصیلی بریتانیایی را به همراه مطالعات عربی و اسلامی دنبال می‌کنند. این برنامه تحصیلی به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا در حالی که درک فرهنگ امارات متحده عربی و ایمان عربی و اسلامی را تقویت می‌کنند، شهروندان بین‌المللی باشند. معلمان تخصصی موضوعات برنامه تحصیلی بریتانیایی مانند ریاضیات، علوم، ICT، فناوری طراحی، علوم انسانی، هنر و تربیت بدنی را ارائه می‌دهند.

در مرحله کلیدی 4، برنامه IGCSE تعدادی از موضوعات را برای برآورده کردن مجموعه‌ای از نیازها و علاقه‌مندی‌های تحصیلی ارائه می‌دهد. این شامل موضوعات اجباری عربی، اسلامی و انگلیسی، ریاضیات و علوم، و تربیت بدنی است. موضوعات اختیاری شامل علوم اضافی، ICT، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، جغرافیا، تاریخ، RS، حسابداری، مطالعات تجاری، ریاضیات اضافی، حقوق، هنر، اقتصاد، نمایش، طراحی محصول، مطالعات رسانه، سفر و گردشگری، فناوری غذا، کارآفرینی، و محاسبات است.

SRS مدرک سطح A و AS را در پست 16 به همراه مطالعات اسلامی و عربی ارائه می‌دهد. حداقل 4 موضوع AS اضافی باید توسط هر دانش‌آموز مطالعه شود. موضوعات شامل فیزیک، شیمی، ریاضیات، زیست‌شناسی، علوم اضافی، ادبیات انگلیسی، زبان انگلیسی، بهداشت و مراقبت اجتماعی، هنر، سفر و گردشگری، DT، تاریخ، جغرافیا، تربیت بدنی، ICT، محاسبات، RS، و مطالعات تجاری است.

Horizon International School

آدرس: Umm Al Sheif

برنامه تحصیلی: A Level, British Curriculum, EYFS, GCSE, IGCSE Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 34,517 – 65,000 درهم

مدرسه Horizon International School با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه بین‌المللی هورایزن (HIS)، که اعتبار خود را از مدرسه بریتانیایی خارج از کشور (BSO) دریافت کرده، یک مدرسه چند فرهنگی است و مراحل اولیه بنیاد سال‌های آموزشی (EYFS) و برنامه تحصیلی ملی انگلیس را که سیستم یادگیری متعادل و ساختارمندی در جهان است، دنبال می‌کند.

HIS در قلب منطقه جمیرا واقع شده است، نزدیک برج العرب و با دسترسی آسان از مناطق دبی مارینا، ال برشا، امارات هیلز، پالم جمیرا و عربین رنچز. مدرسه در محلی امن و جادار قرار دارد و فضایی آرام و دوستانه را فراهم می‌کند که محیطی امن، متمرکز بر پرورش و یادگیری است.

برنامه تحصیلی بر روی رشد دانش‌آموزان تمرکز دارد که به موضوعات آموزشی و فعالیت‌های بیرون از برنامه درسی اهمیت مساوی می‌دهد. مدرسه به سه بخش بنیاد سال‌های آغازین، ابتدایی و دبیرستان تقسیم شده است. دانش‌آموزان در پایان مرحله کلیدی 4 (سال‌های 10 و 11) به امتحانات IGCSE و GCSE می‌پردازند و در فاز پس از 16 سالگی، آزمون‌های سطح A را می‌دهند. برنامه تحصیلی بریتانیا به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا تبدیل به اندیشمندان مستقل و انتقادی شوند، خلاقیت خود را به رخ بکشند، از طریق حل مسئله یاد بگیرند و کمک می‌کند تا دانش‌آموزان توسط دانشگاه‌های جهانی شناخته شوند. مدرسه تیمی از معلمان حرفه‌ای و متعهد از بریتانیا دارد که در توسعه همه‌جانبه دانش‌آموزان کمک می‌کنند. هدف از برنامه تحصیلی HIS این است که تمام کودکان هورایزن را با مهارت‌هایی مجهز کند که آن‌ها می‌توانند در سفر هیجان‌انگیز خود به عنوان شهروند جهانی از آن بهره ببرند. علوم و فعالیت‌های بیرون از برنامه در HIS برابر اهمیت دارند که به توسعه جامع دانش‌آموزان کمک می‌کند.

مدرسه بین‌المللی هورایزن امکانات و منابع پیشرفته‌ای را در محیط یادگیری حمایتی ارائه می‌دهد. کلاس‌ها جادار هستند و یک استخر شنای هشت لاینی، یک سالن جیم داخلی با تهویه مطبوع، تئاتر چند منظوره کاملا مجهز، کتابخانه‌های ابتدایی و دبیرستان با مجموعه‌ای گسترده، سالن غذا خوری، اتاق‌های هنر و موسیقی متخصص، آزمایشگاه‌های علمی و مناطق بازی داخلی و بیرونی وجود دارد. دانش‌آموزان در محیطی چالش برانگیز و سالم تجربه می‌کنند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا به افرادی موفق تبدیل شوند که آماده هستند تا با جهان روبرو شوند.

GEMS Al Barsha National School (Boys only and Girls only schools)

آدرس: Al Barsha South

برنامه تحصیلی: A Level, British Curriculum, EYFS, GCSE, IGCSE Curriculum, UAE MoE, UAE National Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 37,800 – 55,800 درهم

مدرسه GEMS Al Barsha National School (Boys only and Girls only schools) با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه ملی GEMS Al Barsha در منطقه ال برشا دبی واقع شده است و برنامه تحصیلی بریتانیا را به همراه برنامه آموزشی عربی و اسلامی وزارت آموزش و پرورش امارات برای دانش‌آموزان از سال اول تا دهم در حال حاضر ارائه می‌دهد.

مدرسه ملی GEMS Al Barsha یکی از مدارس ملی برتر امارات است و هدف آن تربیت رهبران اخلاقی، مقاوم و با اعتماد به نفس جهانی فردا است. این مدرسه برنامه تحصیلی برتر ملی انگلیس را ارائه می‌دهد. این یک برنامه آموزشی بین‌المللی شناخته شده از مرحله بنیاد تا سطح A است که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا به بهترین دانشگاه‌ها هم در امارات و هم در خارج از کشور دسترسی پیدا کنند. تمرکز بر روی توسعه سواد و عددی در هر دو زبان انگلیسی و عربی از طریق آموزش زبان دوزبانه مساوی است. از طریق فعالیت‌های مختلف جذاب و نوآورانه، برنامه آموزشی به توسعه تفکر انتقادی، رهبری، حل مسئله و مهارت‌های خلاقیت در کودکان کمک خواهد کرد. مدرسه بالاترین استانداردهای برتری آموزشی را دارد و مهارت‌هایی را معرفی می‌کند که دانش‌آموزان را به یک زندگی خوشبخت و موفق هدایت می‌کند.

مدرسه ملی GEMS Al Barsha، امکانات مدرن و بروز در سراسر کمپوس خود را شامل می‌شود که شامل کلاس‌های جادار با تخته‌های تعاملی و نمایشگرهای LED، مناطق بازی و یادگیری بزرگ داخلی و بیرونی، امکانات ورزشی چندمنظوره داخلی و بیرونی، زمین‌های بازی، استخر شنای 6 لاینی 25 متری و یک استخر آموزشی، کتابخانه‌های دوزبانه با امکانات رسانه‌های دیجیتال و منابع یادگیری گسترده، آزمایشگاه‌های علمی و ICT کاملا مجهز، فضاهای خلاق برای هنرهای تصویری، امکانات برای تولیدات موسیقی و نمایش، هنرهای اجرایی مانند موسیقی، رقص و نمایش، تئاتر اجرا برای مجامع مدرسه، جلسات و نمایشگاه‌ها و سالن‌های نماز اختصاصی است.

مدرسه آموزش با استاندارد بالا را با دنبال کردن برنامه تحصیلی ملی انگلستان به همراه برنامه آموزشی اسلامی، عربی و اجتماعی وزارت آموزش و پرورش امارات ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان از FS 1 تا سال 13 برنامه تحصیلی ملی انگلستان را دنبال می‌کنند که به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا در سال 11 IGCSE/GCSE خود را بگیرند و در سال 13 سطح A خود را بگیرند. این برنامه رسمی با فرصت‌های گسترده برای فعالیت‌های بیرون از برنامه تقویت می‌شود. برنامه بین‌المللی احترام به فرهنگ عربی و سنت‌های محلی را دارد. برای ساخت دانش‌آموزان با اعتماد به نفس و سازگار با یک جهان در حال تغییر، برنامه تحصیلی ملی انگلستان بهبود یافته مهارت‌ها و صلاحیت‌های قرن 21 را یکپارچه خواهد کرد.

فعالیت‌ها و باشگاه‌های فرا برنامه و برنامه در مدرسه ملی GEMS Al Barsha شامل مجله مدرسه، باشگاه کتاب، بحث و گفت‌وگو، شعر، باشگاه علوم، رباتیک، باشگاه شطرنج، موسیقی، کُر، باند، رقص، نمایش، برنامه تقویت انگلیسی به همراه ریاضی و عربی، باشگاه‌های هنر و صنایع دستی، دوخت صلیب، نقاشی شیشه، باشگاه قرآن، باشگاه آشپزی، باشگاه کارتون، باشگاه نوشتن و خواندن عربی، باشگاه زبان‌های اضافی مانند فرانسوی و آلمانی و فعالیت‌های ورزشی مانند شنا، فوتبال، نتبال، چند ورزشی، تنیس، بدمینتون و بیشتر است.

Kent College

آدرس: Nad Al Sheba 2

برنامه تحصیلی: A Level, AS Level, British Curriculum, EYFS, GCSE, IGCSE Curriculum

امتیاز KHDA: خوب

شهریه: : 54,000 – 98,000 درهم

مدرسه Kent College با برنامه تحصیلی بریتانیایی

کالج کنت یک مدرسه بین‌المللی ابتدایی و متوسطه است که آموزش استاندارد بریتانیا را از مرحله FS 1 تا سال 13 برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. این مدرسه در منطقه میدان جنوبی دبی قرار دارد.

مدرسه تلاش می‌کند تا به هر دانش‌آموز آموزش شخصی در محیطی مراقبتی و گنجاننده که ارزش‌های فردی هر فرد را می‌پرستد، ارائه دهد. به منظور ارائه آموزش با کیفیت بالا به خانواده‌های دبی، دانشگاه کنت تاسیس شد تا با انتظارات و زمینه محلی امارات متحده عربی هم‌خوانی داشته باشد. دانشگاه کنت به دنبال ارائه مسیری است تا هر دانش‌آموز را برای زندگی بزرگ‌سالی آماده کند. کنت کالج به توسعه کامل پتانسیل هر فرد در محیطی جذاب و توانمندساز کار می‌کند و ترویج توسعه دانش‌آموزان خوشحال در پی آمادگی شغلی و برتری را می‌کند.

کالج کنت برنامه‌های فرهنگی-ورزشی بیرون از مدرسه و فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد. این فعالیت‌ها نگرش‌های همکاری، ورزشگری، تفکر انتقادی، شهروندی، و کار گروهی را توسعه می‌دهد و مهارت‌ها و علاقه‌مندی‌های دانش‌آموزان تحت راهنمایی متخصصان رشد می‌کند.

پراکنده در کمپوس، فضاهای بازی سایه‌دار، استخر، و وسایل ورزشی گسترده‌ای وجود دارد. امکانات پیشرفته شامل فضای اختصاصی برای EYFS در یک ساختمان جداگانه، ساختمان مجزا برای کودکان، تالار/تئاتر مجهز، اتاق‌های تکنولوژی موسیقی، آتلیه رقص، کارگاه‌های فناوری طراحی، استودیوی نمایش، آزمایشگاه‌های علمی، کتابخانه‌های مجهز و جداگانه برای نوجوانان و بزرگ‌ترها، سالن ورزشی داخلی بزرگ، آزمایشگاه‌های غذا و تغذیه، استودیوی هنر، استخر شنا، مسیر دو، زمین‌های کریکت، هاکی و راگبی است.

ساختمان EYFS دانشگاه کنت دبی برای کودکان جوان محیطی آرام، زیبا و الهام‌بخش فراهم می‌کند. فضای کافی هم داخلی و هم بیرونی وجود دارد تا تضمین شود که برنامه به شکلی خلاقانه و عملی تا حد امکان ارائه شود تا هر کودک خوشحال و موفق باشد.

کالج کنت برنامه مرحله اولیه سال‌های آموزشی را برای دانش‌آموزان در FS1 و FS2 دنبال می‌کند. در مرحله کلیدی 1، دروس تخصصی مانند موسیقی، ورزش، و عربی را دنبال می‌کند. در مرحله کلیدی 2، دروس تخصصی همچنان شامل زبان‌های خارجی مدرن و مطالعات اسلامی است. فعالیت‌های فرهنگی-ورزشی در مرحله کلیدی 1 و 2 شامل برنامه‌های خلاقیت مانند Pen Pal Writers، شطرنج، دوختن، هنر و صنایع دستی، و روزنامه مدرسه؛ فعالیت‌های ورزشی شامل سوارکاری، فوتبال، Cross Fit، نتبال، و راگبی؛ فعالیت‌های آموزشی شامل عربی، ایتالیایی، اسپانیایی، ICT، و STEAM؛ فعالیت‌های اجرایی شامل تولید و رقص است.

مدرسه بزرگ شامل مرحله کلیدی 3 (سال 7 تا 9)، 4 (سال 10 تا 11) و 5 (سال 12 تا 13) است. کالج کنت برنامه ملی انگلستان را دنبال می‌کند و دوره‌های GCSE و A-level را ارائه می‌دهد. فعالیت‌های بیرون از برنامه در مدرسه بزرگ شامل برنامه‌های خلاقیت مانند هنر و صنایع دستی، طراحی و ساخت، باشگاه Eco، بازی‌های هیئت مدیره، رهبران زبان، باشگاه فیلم، و Upcycling؛ ورزش شامل ورزش‌های سبک، بدمینتون، بسکتبال، کریکت، دوچندان، تناسب اندام، فوتبال، ژیمناستیک، هاکی، Hip Hop cardio، نتبال، راگبی و شنا؛ فعالیت‌های آموزشی شامل عربی Homework، باشگاه کتاب، اجتماع بحث، پشتیبانی از مطالعه EAL و مهارت‌ها، کارآفرینی، فرانسوی، باشگاه جغرافیا، اجتماع تاریخ، رهبران زبان، سازمان ملل متحد مدل، پشتیبانی ریاضی، مهارت‌های ارائه، باشگاه علم، فیزیک، باشگاه STEM، و جام جهانی دانش‌آموز است.

Kings’ School Al Barsha

آدرس: Al Barsha 3

برنامه تحصیلی: A Level, British Curriculum, GCSE

امتیاز KHDA: فوق العاده

شهریه: : 52,007 – 97,798 درهم

مدرسه Kings' School Al Barsha با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه کینگز ال برشا یک مدرسه اولیه و متوسطه بریتانیایی برای کودکان سه تا هجده ساله است که در ال برشا جنوبی 1 واقع شده است. این مدرسه برای دانش‌آموزان خود از FS1 تا سال 12، برنامه درسی ملی انگلستان را دنبال می‌کند و از سپتامبر 2014 شروع به فعالیت کرده است. مدرسه کینگز دبی تنها مدرسه‌ای در امارات متحده عربی است که هر ساله به عنوان “برترین” ارزیابی می‌شود. تمام مدارس زیر مجموعه خانواده مدرسه کینگز، اصل اولیه “بهترین توسط هر کودک” را دنبال می‌کنند.

مدرسه کینگز ال برشا با میراث بریتانیایی خود و جامعه بین‌المللی و استانداردهای آموزشی درجه یک جهانی، آموزش بین‌المللی با کیفیت بالا و جامع را ارائه می‌دهد. برنامه درسی کمک می‌کند تا یادگیرندگان جوان یک تجربه یادگیری مفهومی، یکپارچه و غنی داشته باشند.

دانش‌آموزان مدرسه متوسطه برای کسب مدرک GCSE و A-Level تلاش می‌کنند، که به ارائه دیپلم انگلیسی (EBacc) کمک می‌کند. علاوه بر این، آن‌ها نیز برای کسب مدال طلای دوک ادینبرگ تلاش می‌کنند. رهبران، معلمان، کارکنان پشتیبان، والدین و کودکان در مدرسه کینگز به عنوان یک جامعه با هم همکاری می‌کنند تا کودکان را در رسیدن به توانایی‌های کامل خود یاری رسانند.

در مدرسه کینگز، عشق به یادگیری مادام‌العمر در کودکان جوان با یک رویکرد جامع که شامل عالی بودن علمی، مهارت‌ها و دانش است، تشویق می‌شود. مدرسه یک محیط خوشبین، سالم و نوآورانه را فراهم می‌آورد و همچنین محیطی پشتیبان‌گر را تأمین می‌کند که بر روی شادی، سلامتی و رفاه دانش‌آموزان تمرکز دارد.

مدرسه کینگز ال برشا تاسیسات پیشرفته در سراسر مدرسه و کلاس‌های درس دارد، که شامل آزمایشگاه‌های علمی ساخته شده به منظور، فناوری، طراحی، سوئیت هنری و مکان‌های هنر اجرایی است. تاسیسات ورزشی برجسته شامل زمین‌های راگبی و فوتبال چمن کامل، چندین زمین تنیس و نتبال، آکادمی برجسته کریکت، و سه استخر شامل استخر مسابقه و شیرجه است. تمام کلاس‌ها با تخته‌های سفید تعاملی و تلویزیون‌های اپل مجهز شده‌اند، و دانش‌آموزان از سال‌های اولیه تا متوسطه لپ‌تاپ‌ها و آیپد‌ها دریافت می‌کنند. سایر امکانات شامل دو کتابخانه با منابع زیاد، امکانات کتابخانه الکترونیکی، فضاهای بزرگ بیرونی برای کار گروهی، کارگاه مجسمه‌سازی و سرامیک، و بسیاری دیگر است.

Ranches Primary School

آدرس: Arabian Ranches

برنامه تحصیلی: British Curriculum, EYFS

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه: : 45,932 – 56,140 درهم

مدرسه Ranches Primary School با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه ابتدایی Ranches، واقع در منطقه Arabian Ranches در دبی، مدرسه ای است که برنامه درسی انگلیسی را از مقطع پیش‌دبستانی تا ششم دبستان ارائه می‌دهد.

هدف این مدرسه، فراهم کردن محیطی ایمن و خوشایند برای کودکان است. این محیط از طیف گسترده‌ای از امکانات و فرصت‌ها بهره می‌برد تا به نیازهای دانش‌آموزان پاسخ دهد. کودکان با استفاده از امکانات مناسبی که در این مدرسه وجود دارد – از استودیوهای هنری و موسیقی، تا مناطق داخلی و بیرونی ورزشی و استخر 25 متری – تجربه یادگیری کاملی را تجربه می‌کنند. این امکانات همراه با استفاده از فناوری IT مدرن در تمام زمینه‌های یادگیری، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا یک تجربه یادگیری متنوع و جامع داشته باشند.

مدرسه ابتدایی Ranches تلاش می‌کند تا محیطی استاندارد، انگیزه‌بخش و پشتیبان، فراهم کند که در آن تفکر انتقادی و یادگیری مادام‌العمر توسعه یابد. برنامه درسی گسترده و متعادلی که شامل دروسی همچون ریاضیات، زبان، علوم، علوم انسانی، فناوری، هنرهای خلاق و تربیت بدنی است، به دانش‌آموزان ارائه می‌شود. در این برنامه، فرصت‌های گوناگونی نیز در نظر گرفته شده است که موجب توسعه مهارت‌های یادگیری قرن 21 می‌شوند.

علاوه بر این، مدرسه با ارائه فعالیت‌های فراکلاسی متنوع مانند شورای مدرسه، کارگاه‌های آموزشی، تیم خبرنگار دانش‌آموز، گروه‌های محیط زیست، نمایش مدرسه، کور، تولید و طراحی، IT، آشپزی، رقص، و ورزش‌هایی مانند فوتبال، کریکت، نتبال، شنا، و دو و میدانی، محیطی جذاب را برای یادگیری فراهم می‌کند.

Deira International School

آدرس: Dubai Festival City

برنامه تحصیلی: British Curriculum, EYFS, GCSE, IB, IB CP, IB DP, IGCSE Curriculum

امتیاز KHDA: خیلی خوب

شهریه: : 39,938 – 80,465 درهم

مدرسه Deira International School با برنامه تحصیلی بریتانیایی

مدرسه بین‌المللی دیره مدرسه ای است که برنامه درسی ملی انگلستان را از مقطع پایه تا سال 11 و برنامه دیپلم بین‌المللی بورسیه و برنامه مرتبط با حرفه IB را برای دانش‌آموزان از سال 12 تا 13 رعایت می‌کند.

این مدرسه در سال 2005 در دبی فستیوال سیتی فعالیت خود را آغاز کرد. با وجود محیط جهانی و همه شمول، این مدرسه عشق یادگیری را در کودکان تقویت می‌کند. کارشناسان مدرسه و امکانات فوق‌العاده آن، فرصت‌های عالی برای نگرش جامع به آموزش را فراهم می‌کنند.

مدرسه بین‌المللی دیره برنامه درسی ملی انگلستان را دنبال می‌کند که برای هر دو موضوع محلی و بین‌المللی تطبیق یافته است. دانش‌آموزان پایین‌تر در سال 11 امتحانات IGCSE را از هیئت کمبریج می‌گیرند و در سال‌های 12 و 13 به برنامه دیپلم بورسیه بین‌المللی تأیید شده (IBDP) می‌پیوندند. این مدارک بسیار محترم و شناخته شده در سراسر جهان دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا به دانشگاه‌های سراسر جهان پیوسته شوند.

این مدرسه یک جامعه یادگیری چند فرهنگی عالی را ایجاد می‌کند که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا پتانسیل خود را درک کنند، به عنوان یادگیرندگان مادام‌العمر باقی بمانند و به شهروندان جهانی مسئول تبدیل شوند.

مدرسه دیره امکانات نوینی را دارد که با فناوری ادغام شده‌اند و اهداف دیره را در ارائه آموزشی گسترده و متعادل به دانش‌آموزان بازتاب می‌کند. در سال 2018، یک منطقه جدید ششمین ساختمان، که شامل یک اتاق عمومی، یک اتاق مطالعه و یک منطقه آشپزخانه-سفره‌خانه است، به مدرسه دبیرستان اضافه شد.

تمام دانش‌آموزان از سال 1 تا سال 9 عربی را به عنوان یک زبان اضافی یا اول بسته به ملیت و زبان مادری می آموزند. مرحله کلیدی 1 برنامه درسی مرحله پایه را پیروی می‌کند.

فعالیت‌های فراکلاسی در مدرسه بین‌المللی دیره شامل فوتبال، راگبی، نتبال، راگبی تاچ، فیتنس، راگبی 7s، راندرز، ورزش‌های سبک، کریکت، شنا، و بسکتبال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا