اخبار امارات

مدارس دبی از 26 ژوئن برای تعطیلات تابستان بسته می شوند

اداره علم و توسعه‌ی انسانی دبی (KHDA) اعلام کرد که تمام مدارس روز ۲۶ ژوئن تعطیل خواهند شد. پیش‌تر در تقویم تحصیلی KHDA اعلام شده بود که مدارس نمی‌توانند زودتر از ۲۸ ژوئن سال تحصیلی را به پایان برسانند. اما با توجه به تاریخ پیش‌بینی شده برای تعطیلات عید قربان و روز عرفه، مدارس روز دوشنبه ۲۶ ژوئن تعطیل خواهند شد.

پیش‌بینی می‌شود عید قربان بسته‌ به زمان رؤیت ماه، مصادف با پایان ماه ژوئن در تاریخ ۲۸ تا ۳۰ ژوئن باشد. پیش از این تاریخ رسمی تعطیلی روز عرفه ۲۷ ژوئن اعلام شده است.

دانش‌آموزان امارات با آغاز تعطیلات عید قربان، تعطیلات تابستانی خود در ماه‌های جولای و آگوست را آغاز خواهند کرد. اطلاعات بیشتر درباره‌ی تقویم تحصیلی مدارس دبی در وبسایت KHDA موجود می‌باشد.

به‌گفته‌ی انجمن ستاره‌شناسی امارات، عید قربان مصادف با چهارشنبه ۲۸ ژوئن خواهد بود. در کنار دانش‌آموزان، کارکنان بخش خصوصی و دولتی نیز در پایان ماه ژوئن می‌توانند از تعطیلات شش روزه‌ی عید قربان بهره ببرند.

سایر تعطیلات رسمی امارات شامل سال نوی قمری در تاریخ ۲۱ جولای، میلاد حضرت محمد (ص) در تاریخ ۲۹ سپتامبر و روز ملی امارات در تاریخ ۲ و ۳ دسامبر خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا