اخبار امارات

اقامت طولانی تر با ویزای‌های جدید در امارات

پیش بینی می شود قوانین جدید ویزا، افراد را به اقامت طولانی تر در امارات تشویق کند

با اضافه شدن قانون جدید برای ویزای امارات، اتباع خارجه به اقامت طولانی‌‌تر در این کشور تشویق خواهند شد. امارات اخیراً انواع مختلفی از ویزا از جمله ویزای طلایی، ویزای سبز، ویزای بازنشستگی، ویزای فریلسنر‌ها، ویزای متخصصان و ویزای تحصیلی معرفی کرده تا بهترین استعدادها را از سراسر جهان به امارات بیاورد.

امارات برای مدت زیادی یک مقصد گذرا بوده و افراد بعد یک تا دو سال در این کشور، به کشور دیگری می‌رفتند. حالا با اضافه شدن ویزاهای طولانی‌مدت پیش‌بینی می‌شود تعداد افرادی که مدت بیشتری در امارات اقامت می‌کنند افزایش یابد. تثبیت جایگاه امارات به عنوان یکی از ایمن‌ترین کشورها در دوران قرنطینه کرونا نیز نقش به‌سزایی در افزایش تمایل به اقامت در این کشور از سوی متخصصان داشت.

تا پیش از این افراد زیادی پس از اقامت امارات به کشورهایی مانند کانادا، استرالیا یا بریتانیا می‌رفتند تا پاسپورت بهتری دریافت کنند اما با قوانین جدید امارات برای اخذ ویزای طولانی‌مدت، پیش‌بینی می‌شود تمایل به ماندن در امارات افزایش یابد.

در ماه‌های اخیر با معرفی ویزای طلایی امارات، که در آن افراد می‌تواند با سرمایه‌گذاری بالای ۲ میلیون درهم ویزای طولانی‌مدت دریافت کنند، ورود اشخاص ثروتمند با ارزش دارایی‌های بالای یک میلیون دلار به امارات افزایش یافته و با داشتن امکانات رفاهی و شغلی متعدد و جذاب، امارات به آهنربای میلیونرها تبدیل شده است. همچنین با رونق گرفتن مشاغل آنلاین و دورکاری در سراسر جهان، امارات به مقصد افرادی تبدیل شده که لزوما نیازی به پیدا کردن شغل در کشور مقصد ندارند.

 

بیشتر بخوانید: 10 شغل پردرآمد برای فریلنسری در امارات که باید بدانید!

 

از سال ۲۰۱۹ تا نوامبر ۲۰۲۲، اداره اقامت و امور اتباع خارجه دبی بیش از ۱۵۱ هزار ویزای طلایی صادر کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا