زندگی در امارات

سگ‌ ها را در دبی کجا ببریم؟

مکان‌های عالی برای گردش بردن سگ‌ها در دبی

اگر عاشق حیوانات خانگی به‌خصوص سگ‌ها باشید و در خانه سگ داشته باشید، حتما دنبال مکان‌های تفریحی مناسب برای بردن سگ‌ها و گردش هستید. از مراکز مراقبت روزانه و پانسیون تا کافه‌های حیوان‌دوست و پارک‌های بزرگ، سگ‌های شما از رفتن به این مکان‌ها و دیدن دوست‌های چهارپای خود حسابی لذت خواهند برد. در ادامه به معرفی این بهترین مکان‌ها برای تفریح و گردش بردن سگ ها در دبی می‌پردازیم:

Bed & Biscuits

مرکز مراقبتی از سگ شما در Bed & Biscuitsبچه‌های پشمالوی شما حسابی در این مرکز مراقبت روزانه سگ‌ها کیف خواهند کرد. این مجموعه شامل پانسیون شبانه‌روزی، آرایشگاه، ویزیت دامپزشک و آموزش است. سگ‌های شما در این مجموعه از نوک بینی تا دم تمیز و آراسته می‌شوند و می‌توانند در محیط مخصوص بازی کنند یا در استخر سگ‌ها آبتنی کنند. چندین محوطه متفاوت برای بازی سگ‌ها وجود دارد و حتی یک کافه در داخل مجموعه از شما صاحبانی که منتظر تمام شدن بازی سگ‌تان هستید پذیرایی می‌کند.

آدرس: دبی اینوستمنت پارک (Dubai Investment Park)

ساعات کاری: هر روز از ۷ صبح تا ۸ شب

Tel: (0)52 382 3181

bedandbiscuits.ae

Doggy be Collective

مراقبت از سگ ها در Doggy be Collective در دبیدر فضای مخصوص این مجموعه می‌توانید سگتان را همراه خود به سر کار ببرید. این مجموعه منحصربه‌فرد یک فضای چندکاره دارد و شامل اتاق‌های کار اشتراکی، سالن نشیمن و کافه است. وقتی شما به کارتان می‌رسید و ایمیل‌هایتان را چک می‌کنید، سگ شما نیز می‌تواند در این مکان دوست جدید پیدا کند. برای استفاده از امکانات این مجموعه باید از روز قبل از طریق دایرکت اینستاگرام یا تلفن رزرو کنید.

آدرس: ام سقیم، داگی بی کالکتیو

ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه ۹:۳۰ صبح تا ۵ عصر

Doggybe.com

https://www.instagram.com/thedoggybecollective

 

بیشتر بخوانید: چطور حیوانات خانگی را به امارات ببریم؟

 

DogventureHQ

 مرکز مراقبت سگ های شما در DogventureHQ در دبیروزهای خوش زندگی سگ شما از اینجا آغاز می‌شود. داگونچر اچ‌کیو یکی دیگر از مراکز تفریح ومراقبت از سگ‌ ها در دبی است که خدمات مختلفی از قبیل مراقبت روزانه، پانسیون شبانه‌روزی، سرویس رفت‌وآمد، آرایشگاه، کلینیک، باشگاه ورزشی و توانبخشی ارائه می‌کند. به علاوه این مجموعه رویدادهای جذابی مانند شب‌های سینما همراه سگ، پول پارتی سگ‌ها، جلسات صدادرمانی، قایق‌رانی و طبیعت‌گردی برگزار می‌کند.

https://www.instagram.com/dogventurehq

Single Fin cafe

میتوانید سگ ها را به 
Single Fin cafe در دبی ببریدکافه سینگل فین در مجموعه سرف‌هاوس همیشه در حال جشن است. در این کافه یک حس تعلق اجتماعی خاصی وجود دارد که سگتان دوست دارد وارد آن شود. در محیط داخلی آن می‌توانید با دوستان خود ملاقات کنید یا به کارتان بپردازید. به‌علاوه فصل خنک شروع شده و فضای بیرونی تراس این کافه محیط دلپذیری برای استراحت و خوردن و نوشیدن است، چه برای شما و چه برای سگ عزیزتان.

آدرس: بزرگراه جمیرا بیچ، سینگل فین کافه در سرف‌هاوس

ساعات کاری: دوشنبه تا پنجشنبه ۷ صبح تا ۷ شب، جمعه تا یکشنبه ۷ صبح تا ۹ شب

Tel: (0)50 930 4294

https://www.instagram.com/singlefindubai

پالم وست بیچ (Palm West Beach)

سگ های خود را به Palm West Beach می توانید ببریدنوشیدنی عصرگاهی، حمام آفتاب و شام دلپذیر همگی برای شما و سگتان در پالم وست بیچ آماده است. ورود سگ‌ها به تقریبا تمام رستوران‌ها و کافه‌های ساحل پالم وست بیچ آزاد است و می‌توانید همراه سگتان در ساحل قدم بزنید، به شرطی که تمام مدت قلاده داشته باشد و وارد آب نشود.

آدرس: ساحل غربی پالم جمیرا

https://www.instagram.com/palmwestbeach

‌Bark Park

سگ ها را به Bark Park در دبی ببریددر بارک پارک سگ‌های شما می‌توانند بدوند، بازی کنند و دوست پیدا کنند. بارک پارک یک مرکز مراقبت روزانه چندمنظوره مخصوص سگ‌هاست که در یک مزرعه سنتی اماراتی بنا شده است. سگ‌های شما می‌توانند آزادانه در یک محیط امن و محصور بگردند و در برکه‌ی مصنوعی بدون کلر شنا کنند. این مجموعه همچنین یک آشپزخانه مخصوص غذای سگ دارد که می‌توانید از آن برای سگتان غذاهای مخصوص سفارش بدهید که همگی کاملا ارگانیک و سالم و محلی هستند و امکان تحویل درب منزل نیز وجود دارد. برای گربه‌ها نیز یک پانسیون با امکانات کامل مخصوص نگهداری کوتاه‌مدت و بلندمدت قرار دارد.

آدرس: العویر، دبی

Tel: (0)50 625 2422

barkparkdubai.com

د پیونت بیچ (The Pointe Beach)

د پیونت بیچ (The Pointe Beach) فضای خوب برای سگ های شماشما و دوستان چهارپایتان می‌توانید در ساحل د پوینت یک بعدازظهر رویایی داشته باشید. با منظره‌ی بی‌نظیر هتل آتلانتیس پالم و هلال‌ها و شاخه‌های نخل پالم جمیرا، اینجا به محل محبوب شما برای پیاده‌روی و گردش بردن سگتان تبدیل خواهد شد. فقط حواستان باشد که سگتان همیشه قلاده داشته باشد و وارد آب نشود. بعد از پیاده‌روی نیز می‌توانید به یکی از رستوران‌ها و کافه‌ها بروید و یک فنجان قهوه یا یک شام دلچسب نوش جان کنید.

آدرس: ساحل د پوینت در پالم جمیرا

ساعات کاری: هر روز از ۱۰ صبح  تا ۱۱ شب

https://www.thepointe.ae/en

برج پارک (Burj Park)

در این بخش یعنیBurj Park می توانید سگ های خود را ببریددر برج پارک می‌توانید همراه سگتان از منظره‌ی بی‌نظیر آبنمای دبی (فانتین دبی) و افق زیبای داون‌تاون دبی لذت ببرید. این فضای سبز درست در قلب مرکز شهر دبی، محلی عالی برای کسانی است که در مرکز شهر سگ دارند و می‌خواهند قبل یا بعد کارشان کمی به گردش و هواخوری بپردازند.

آدرس: بلوار برج خلیفه، برج پارک

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۱۱ شب

Pawdy Neighbors

با Pawdy Neighbors آشنا شویددر پاودی نیبرز می‌توانید سگ‌تان را به دست آرایشگر بسپارید و خودتان قهوه میل کنید. پاودی نیبرز یک بار و رستوران همراه با سالن مخصوص رسیدگی به حیوانات است که در آن هم شما و هم دوست چهارپایتان می‌توانید ساعات خوشی را سپری کنید.

آدرس: داون‌تاون دبی، سوق المنزل، پاودی نیبرز

ساعات کاری: هرروز از ۹ صبح تا ۱۰ شب

Tel: (0)58 591 3090

https://www.instagram.com/pawdyneighbors

JBR Dog Park

با ما همراه باشید در JBR Dog Parkهمه صاحبان سگ‌ها می‌توانند سگ‌هایشان را به پارک سگ‌های JBR در صدف ببزند. این فضای محصور به سگ‌ها اجازه می‌دهد که آزادانه بگردند و با فضا و موانعی که مخصوص سگ‌ها طراحی شده تعامل داشته باشند. در این فضا نیمکت‌هایی قرار گرفته که شما می‌توانید رویشان قهوه میل کنید و بازی کردن سگتان را تماشا کنید.

جنگل ند الشبا (Nad Al Sheba Forest)

 بهترین جا برای سگ های شما در Nad Al Sheba Forestماجراجویی بعدی شما و سگتان می‌تواند این منطقه‌ی سرسبز جنگلی و زیبا باشد. جنگل ند الشبا یک مسیر عالی برای پیاده‌روی شما و سگتان دارد و پر از سایه‌های طبیعی است که می‌توانید بنشینید و پیک‌نیک داشته باشید. حواستان باشد که برای خودتان و سگتان آب همراه داشته باشید و کیسه‌های مخصوص مدفوع برای تمیز نگه داشتن طبیعت نیز فراموش نشود.

ME Dubai

ME Dubai  بهترین محل برای سگ ها در دبیهمراه دوست چهارپایتان می‌توانید شب را در این هتل اقامت کنید که طراحی بی‌نظیر آن را زها حدید انجام داده است.  با یک شب اقامت در این هتل حسابی به خودتان و سگتان برسید. سگتان می‌تواند روی تخت‌های مخصوص سگ‌ها بخوابد و اسباب‌بازی‌ها و جایزه‌های مخصوص هتل داشته باشد. هتل ME Dubai در قلب منطقه بیزینس بی دبی واقع شده است و می‌توانید در روز همراه سگتان از این محله‌ی شلوغ و به‌روز دیدن کنید.

آدرس: بیزینس دبی، می دبی

Tel: (0)4 525 2500

اکسپو سیتی دبی (Expo City Dubai)

Expo City Dubai محلی برای سگ ها در اکسپو سیتیاکسپو سیتی دوباره باز شده و می‌توانید همراه سگتان در آن گردش کنید. ورود به اکسپو سیتی رایگان است و چندین رستوران و کافه مختلف و متفاوت در آن مشغول به کارند. سگ‌های شما می‌توانند با قلاده همراه شما بمانند و وارد فضای باز و تراس‌های رستوران‌ها شوند. ایستگاه‌های آبخوری و جایزه مخصوص تمام سگ‌ها نیز در جاهای مختلف اکسپو سیتی وجود دارد.

Expocitydubai.com

Logs and Embers

Logs and Embers میتوانید در این مکان نیز سگ ببریدنوشیدنی عصرگاهی بعدیتان را همراه سگتان در لاگز اند امبرز با منظره‌ی دریا و افق شهر دبی میل کنید. تخفیف‌های مخصوصی در طول هفته برقرار است و می‌توانید از لیدیز نایت، جمعه‌های گازدار یا کباب‌های یکشنبه همراه سگتان لذت ببرید.

آدرس: پالم جمیرا دبی، کلاب ویستا ماره، لاگز اند امبرز

ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه ۱۱ صبح تا ۱ بامداد، جمعه‌ها ۱۱ صبح تا ۲ بامداد

Tel: (0)52 109 6802

 logsnembers.com

آیا شما هم در دبی صاحب یک یا چند حیوان خانگی هستید؟ تجربه خود را از گردش و مراقبت از سگ‌ ها و سایرحیوانات در دبی برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا