همه چیز درباره نمایشگاه اکسپو 2020 دبی

همه چیز درباره نمایشگاه اکسپو 2020 دبی

تمام اطلاعاتی که باید برای بازدید از اکسپو 2020 دبی بدانید

اگر در امارات زندگی می‌کنید  و یا خبرها و رویدادهای مهم دبی را دنبال می‌کنید، حتما بارها اسم نمایشگاه اکسپو 2020 دبی را شنیده‌اید و در معرض خبرهای مختلف این نمایشگاه بزرگ در مقیاس جهانی قرار گرفته‌اید. با نزدیک شدن به زمان برگزاری این رویداد بزرگ در دبی، با هم در این مطلب به مرور اتفاقات این نمایشگاه، هزینه‌ها، شرایط و راه های دسترسی به آن برای بازدیدکنندگان می‌پردازیم.

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با شگفتی‌هایی که همگان را سرگرم می‌کند، در حال آماده شدن برای خوشامدگویی به صدها هزار بازدیدکننده از سراسر جهان است. برگزارکنندگان رویداد اطمینان دارند که این نمایشگاه جهانی شش ماهه ۲۵ میلیون بازدیدکننده را در دبی به خود جذب خواهد کرد و خوش‌بینانه منتظر بهبود وضعیت سفرهای بین‌المللی در نتیجه‌ی واکسیناسیون گسترده در امارات هستند.

با بسته شدن مرزهای ژاپن برای کنترل کرونا و جلوگیری از تجمع مردم برای تماشای المپیک، نمایشگاه اکسپو 2020 دبی بزرگ‌ترین رویداد حضوری جهان در طول دوران کرونا خواهد بود.

این رویداد در واقع قرار بود یک سال پیش برگزار شود ولی برای کمک به کشورهای درگیر با کرونا تا امسال صبر شد؛ با این حال نام نمایشگاه اکسپو 2020 دبی همچنان روی این نمایشگاه باقی ماند.

اگر شما هم مشتاقانه علاقه دارید جزو هزاران نفر از افراد شرکت کننده در این رویداد فوق‌العاده مهم باشید، با ما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

 

زمان برگزاری نمایشگاه اکسپو 2020 دبی:

در رویداد بزرگ اکسپو 2020 دبی شرکت‌کنندگان مختلف از نقاط مختلف جهان دور هم جمع می‌شوند
تا در طول شش ماه زمان برگزاری این نمایشگاه، روابط تجاری و فرهنگی خود را گسترش دهند.

اکسپو 2020 از اول اکتبر ۲۰۲۱ آغاز می‌شود و تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ ادامه می‌یابد. ساعت فعالیت در طول هفته از ده صبح تا دوازده نیمه شب و در آخر هفته‌ها و مناسبت‌های ویژه از ده صبح تا دو نیمه شب است.

 

قیمت بلیت اکسپو 2020 دبی:

تهیه بلیت اکسپو 2020 دبیتک تک علاقمندان می‌توانند به راحتی بلیت‌های نمایشگاه اکسپو 2020 دبی را تهیه کنند.
با مراجعه به وبسایت اکسپو ۲۰۲۰ می‌توانید بلیت خود را را مستقیما تهیه کنید. علاوه بر این امکان تهیه‌ی بلیت از اپلیکیشن موبایل و همینطور از طریق نماینده‌ها نیز وجود دارد.

بلیت نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به طور کلی چهار فرم اصلی دارد:

 1. بلیت فصلی (Season Pass) با 495 درهم معادل 135 دلار،
  ورود بدون محدودیت برای تمام شش ماه زمان برگزاری اکسپو2020
 2. بلیت ورود چند باره (Multy Day Pass) با 195 درهم معادل 53 دلار،
  ورود بدون محدودیت برای 30 روز متوالی
 3. بلیت ورود یک روزه (1 Day Ticket) با 97 درهم معادل 26 دلار،
  فقط برای یک روز ورود از اول اکتبر ۲۰۲۱ تا پایان مارس 2022
 4. پکیج خانوادگی (Family Package) با 950 درهم معادل 259 دلار،
  دسترسی نامحدود برای دو بزرگسال به علاوه‌ی پرستار بچه برای تمام شش ماه زمان برگزاری اکسپو2020 با تخفیف اضافی برای تمام خانواده

 

برای تهیه‌ بلیت می‌توانید به صفحه‌ی ویژه فروش بلیت در وبسایت رسمی اکسپو 2020 به آدرس زیر مراجعه کنید.
ticketing.expo2020dubai.com

تهیهی بلیت نمایشگاه اکسپو2020 دبی به صورت حضوری:

تهیه بلیت اکسپو 2020 دبیعلاقمندان می‌توانند بلیت رسمی اکسپو ۲۰۲۰ دبی را از مراکز فروش زوم (Zoom) در سراسر امارات خریداری کنند. زوم به عنوان یک توزیع‌کننده‌ی رسمی بلیت نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی در امارات تعیین شده است، و مشتریان می‌توانند از تمام مراکز فروش بلیت‌های خود را تهیه کنند. زوم هر سه مدل بلیت‌های این ابررویداد را ارائه می‌دهد.

تهیه‌ی بلیت نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به صورت آنلاین:

مرحله‌ی اول: رزرو بلیط یک روزه، چند روزه و فصلی

 1. ورود به وبسایت اکسپو: www.expo2020dubai.com
 2. انتخاب گزینه‌ی Tickets & Merchandise از منوی بالا و انتخاب Tickets در صفحه‌ی باز شده
 3. انتخاب بلیط مورد نظر (برای انتخاب پکیج خانوادگی به بخش Bundles مراجعه کنید)
 4. انتخاب بلیط مخصوص خود در تعداد مورد نظر با کلیک بر روی +
 5. انتخاب Add to Cart در گوشه‌ی پایین-راست صفحه و سپس گزینه‌ی Check-out page

 

مرحله‌ی دوم: چک‌اوت وبسایت

 1. ارجاع به صفحه‌ی چک‌اوت و پر کردن اطلاعات
 2. ورود نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره‌ی موبایل، کشور محل اقامت و ملیت
 3. بررسی مجدد اطلاعات بلیط خود در سمت راست صفحه و انتخاب Continue برای ورود به صفحه‌ی پرداخت
 4. انتخاب روش پرداخت (کارت اعتباری – گوگل پی و یونیون پی)
 5. تایید پرداخت و دریافت ID رزرو و کپی دیجیتال بلیط به ایمیل وارد شده

 

آیا استفاده از سایر امکانات محوطه نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

بازدیدکنندگان می‌توانند به راحتی غذا، نوشیدنی و سوغاتی خریداری کنند.
ایستگاه‌ها و کامیون‌های غذا و رستوران‌های محوطه چندین مدل غذای بومی و بین‌المللی سرو می‌کنند، از شیرینی‌های خرمایی محلی و قهوه‌های مخصوص تا غذاهای ترکیبی ملل.

 

چه کسانی می‌توانند رایگان از نمایشگاه اکسپو 2020 دبی دیدن کنند؟

1.مسافران هواپیمایی امارات

اگر از اول اکتبر ۲۰۲۱ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ با این شرکت هواپیمایی سفر کنید، به صورت خودکار بلیط یک روزه‌ی نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ می‌گیرید. از این بلیط می‌توانید هر روزی که بخواهید استفاده کنید، و از اول اکتبر ۲۰۲۲ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ وقت دارید.
حتی اگر صرفا از دبی عبور کنید ولی ۶ ساعت توقف داشته باشید، می‌توانید از بلیت یک روزه بهره‌مند شوید. تنها کاری که برای گرفتن بلیط باید انجام دهید وارد کردن جزئیات پرواز خود در وبسایت ایرلاین امارات است. پس از این کار بلیت‌های شما به ایمیلتان ارسال می‌شود.
توجه داشته باشید که اگر پروازتان تغییر کند یا کنسل شود، بلیت یک روزه دیگر اعتبار نخواهد داشت و باید دوباره برای دریافت بلیط درخواست دهید.

2.مسافران هواپیمایی فلای دبی

مسافرانی که با شرکت هواپیمایی فلای دبی پرواز می‌کنند، بلیت یک روزه رایگان نمایشگاه اکسپو 2020 دبی را دریافت می‌کنند.
مسافرانی که بین 1 سپتامبر 2021 تا 31 مارس 2022 با این هواپیمایی بلیت رزرو و پرواز می‌کنند، واجد شرایط بلیت رایگان اکسپو هستند و می‌توانند در هر روزی که خودشان تمایل دارند از این رویداد بزرگ شش ماهه بازدید کنند.

3.مسافرین مجموعه هتل‌های ادرس و ویدا در دبی

مهمانانی که مدت اقامت خود را در بازه‌ی زمانی بین اول اکتبر تا پایان ماه مارس 2022 در این هتل‌ها سپری کنند، بلیت رایگان نمایشگاه اکسپو 2020 دبی هدیه می‌گیرند. به شرط آن که تا قبل از پایان سپتامبر 2021 یعنی پیش از آغاز رسمی نمایشگاه، رزرو خود را برای اقامت در هتل انجام دهند.

4.محدوده سنی زیر 18 سال و بالای 60 سال

بازدیدکنندگان زیر 18 سال و افراد بالای 60 سال برای ورود به اکسپو 2020 دبیث نیاز به بلیت ندارند. همچنین بازدید از نمایشگاه برای افراد دارای ناتوانی‌های جسمی رایگان است و افراد همراه آنان نیز 50% تخفیف می‌گیرند.

 

چه چیزهایی را می‌توان در اکسپو 2020 دبی دید؟

محوطه‌ی نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به سه بخش با تم‌های پایداری، جنبش و فرصت تقسیم می‌شود که با سازه‌هایی چشم‌نواز فراگرفته شده اند. این سازه‌ها حتی پس از پایان اکسپو در مارس ۲۰۲۲ هم باقی می‌مانند.

بیش از صد کشور در اکسپو غرفه‌های خاص خود را دارند که در آن‌ها نمایش‌هایی شگفت‌آور و طراحی‌های نوآورانه‌ای تدارک می‌بینند.

نمایش‌ها مناسب همه‌ی رده‌های سنی هستند و برنامه‌هایی هم برای تفریح در فضای باز با محوطه‌های سبز و زمین‌های بازی وجود دارد. هر روز بیش از ۶۰ برنامه‌ی زنده شامل ارکستر، اپرا، کارگاه و سایر سرگرمی‌های مخصوص کودکان برگزار می‌شود.
غرفه‌هایی نیز برای فروش غذا وجود دارند که منوی آن‌ها توسط آشپزهای مشهور و کامیون‌های غذا آماده شده است.

روزانه موزیک‌ها و رقص‌هایی زیبا توسط هنرمندان و آکروبات‌ها اجرا می‌شوند. نمایش‌های آتش‌بازی، فشن شو، هنر خیابانی و شوهای نوری نیز داشتن یک تجربه‌ی فرح‌بخش را تضمین می‌کنند.
برنامه‌هایی هم برای برگزاری جشن‌های سال نو میلادی، فستیوال هندی دیوالی، سال نو چینی و روزهای ملی کشورهای شرکت‌کننده وجود دارد.

 

راه های رفت و آمد به نمایشگاه اکسپو 2020 دبی:

مترو

مسیر مترو 2020 شما را مستقیما به ایستگاه مترو ۲۰۲۱ می‌برد و درست روبروی این نمایشگاه بین المللی پیاده می‌کند.

مسافران می‌توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 5 صبح تا 1.15 صبح روز بعد، روز پنجشنبه از ساعت پنج صبح تا 2.15 صبح روز بعد و روز جمعه از ساعت هشت صبح تا 2:15 صبح روز بعد از ایستگاه‌های خطوط قرمز و سبز متروی دبی برای آمدن به این نمایشگاه استفاده کنند.

مسیر 2020 به طول پانزده کیلومتر از ایستگاه متروی جبل علی شروع شده و هفت ایستگاه دیگر را به هم متصل می‌کند.

پیش بینی می‌شود روزانه 35000 نفر از ایستگاه‌ متروی اکسپو استفاده کنند. این میزان برابر 29 درصد کل بازدیدکنندگان از نمایشگاه اکسپو 2020 دبی است.

ایستگاه متروی فوق‌العاده زیبای اکسپو به مسافران امکان دسترسی مستقیم به مرکز نمایشگاه اکسپو 2020 را خواهد داد.

اتوبوس

حمل و نقل برای اکسپو 2020 دبی

 

سه ورودی اصلی نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با ماشین ۲۰ دقیقه با دبی مارینا فاصله دارند. امکان استفاده از اکسپو رایدر، سرویس اتوبوس عمومی رایگان مخصوص اکسپو 2020 نیز وجود دارد. این اتوبوس‌ها دائما میان اکسپو و چندین محل مختلف در دبی و سایر امارت‌ها جا به جا می‌شوند. فقط فراموش نکنید که دقیقا کجا پیاده شدید، چون برای بازگشت باید دقیقا به همان قسمت برگردید.

۱۲۶ اتوبوس برای جابه‌جایی رایگان بازدیدکنندگان نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی از نه نقطه از سراسر شهر در نظر گرفته شده‌اند.

اتوبوس‌های “اکسپو رایدر” از شنبه تا چهارشنبه روزانه ۱۹۵۶ بار مسیر میان اکسپو و نقاط تعیین شده را طی می‌کنند. تعداد رفت و آمد‌های روزانه در روزهای پنجشنبه و جمعه به ۲۲۰۳ مرتبه می‌رسد. فاصله‌ی میان سرویس‌ها بین ۳ تا ۶۰ دقیقه خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، دو مسیر نیز مخصوص حمل مستقیم بازدیدکنندگان نمایشگاه اکسپو 2020 دبی از هتل‌هایشان به سایت به کار گرفته خواهد شد.

اداره‌ی راه و ترابری از اتوبوس‌ها برای جابه‌جایی بازدیدکنندگان در داخل سایت خود اکسپو نیز استفاده خواهد کرد. این جابه‌جایی‌ها بین محوطه‌ی پارکینگ و گیت‌ها و همچنین میان خود گیت‌های اکسپو صورت می‌گیرند.

اتوبوس‌های مورد استفاده دارای ایمنی کامل، صندلی‌های راحت و امکانات لوکس خواهند بود.

فهرست ایستگاه‌های اتوبوس‌های  رایگان برای رفتن به اکسپو 2020 دبی:

پالم جمیرا: شش اتوبوس در طول هفته روزانه ۵۴ مرتبه و در پنجشنبه و جمعه روزانه ۵۷ مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۱۵ دقیقه‌ای

 1. البرشا: هفت اتوبوس در طول هفته روزانه ۶۲ مرتبه و پنجشنبه و جمعه روزانه ۶۸ مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۳۰ دقیقه‌ای
 2. الغبیبة: دوازده اتوبوس در طول هفته روزانه ۷۴ مرتبه و پنجشنبه و جمعه روزانه ۷۶ مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۱۵ دقیقه‌ای
 3. اتصالات: هشت اتوبوس در طول هفته روزانه ۷۰ مرتبه و پنجشنبه و جمعه ۷۲ مرتبه جابه‌جایی
 4. گلوبال ویلیج: سه اتوبوس در تمام روزها روزانه ۱۰ مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۶۰ دقیقه‌ای
 5. ایستگاه‌های اینترنشنال سیتی و دبی سیلیکون اوآسیس: هشت اتوبوس در طول هفته روزانه ۷۸ مرتبه و پنجشنبه و جمعه روزانه ۸۲ مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۱۵ دقیقه‌ای
 6. دبی مال: پنج اتوبوس در طول هفته روزانه ۵۵ و پنجشنبه و جمعه روزانه ۵۹ مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۳۰ دقیقه‌ای
 7. فرودگاه بین‌المللی دبی: هشت اتوبوس در تمام روزها روزانه ۵۲ مرتبه مرتبه جابه‌جایی با فاصله‌های ۲۰ دقیقه‌ای

تاکسی

بازدیدکنندگان می‌توانند در خیابان یا به صورت اینترنتی از طریق اپلیکیشن‌های اوبر یا کریم تاکسی بگیرند. شرکت تاکسی‌رانی دبی به طور محدود چند تاکسی هم مخصوص افراد ویلچرنشین دارد. برای رزرو تاکسی با شماره‌ی ۸۸۰۸۸ ۸۰۰ تماس بگیرید.

خودروی شخصی

از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱ نیمه شب و پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها و مناسبت‌های ویژه از ۸:۳۰ صبح تا ۳ نیمه شب می‌توانید به رایگان در محوطه‌ی اکسپو 2020 پارک کنید.

برای دسترسی به پارکینگ «فرصت» از جاده‌ی E77 اکسپو و برای دسترسی به پارکینگ «پایداری» از جاده‌ی E77 اکسپو یا D54 زاید بن حمدان آل نهیان استفاده کنید. در صورتی هم می‌خواهید وارد پارکینگ «جنبش» شوید باید از جاده‌ی E311 شیخ محمد بن زاید بروید. جاده‌ی E311 شیخ محمد بن زاید برای پارکینگ مرکز نمایشگاه دبی مناسب است.

 

از امارت‌های دیگر با چه وسایل نقلیه‌ای می‌توان خود را به اکسپو 2020 دبی رساند؟

بیش از 70 اتوبوس در سراسر امارات روزانه 193 الی 213 بار جا به جا می‌شوند تا بتوانند کلیه‌ی بازدیدکنندگان را به نمایشگاه اکسپو 2020 دبی رسانه یا از آن برگردانند. اداره راه و ترابری دبی اعلام کرده که 9 نقطه در ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان و رأس الخیمه برای جا‌به‌جایی بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. اتوبوس‌ها در طول هفته روزانه 193 باز و در پنچشنبه‌ها و جمعه‌ها روزانه 213 بار جا به جا می‌شوند.

راه و ترابری به دنبال این است که حمل و نقل عمومی را به بهترین و ایده‌آل‌ترین گزینه جهت رفت و آمد به اکسپو 2020 بدل کند. اتوبوس‌های انتخاب شده برای اکسپو همگی از بهترین و پیشرفته‌ترین نوع هستند. سوار شدن داخل این اتوبوس‌ها به خاطر ارتفاع کمی که دارند برای افراد دارای ناتوانی نیز آسان است. از سایر امکانات این اتوبوس‌ها می‌توان به شبکه وای فای، صندلی‌های جا دار، صندلی‌های مخصوص کودکان، درگاه شارژ USB و طیفی از سیستم‌های هوشمند اشاره کرد.

 

هتل اکسپو 2020 دبی:

هم‌اکنون امکان رزرو اتاق در تنها هتل محوطه وجود دارد. هزینه‌ی رزرو برای یک شب بیش از ۱۰۰۰ درهم (۲۷۲ دلار) می‌باشد و شامل بلیت بازدید از اکسپو در طول مدت اقامت نیز می‌شود. سایر هتل‌ها و مسافرخانه‌هایی که می‌توانید در آن‌ها بمانید با ماشین حدود پانزده دقیقه فاصله دارند.

 

آیا برای بازدید از اکسپو 2020 تزریق واکسن کرونا الزامی است؟

یکی از اقدامات ایمنی بروز‌شده برای بازدید از این نمایشگاه جهانی این است که بازدیدکنندگان ۱۸ سال به بالا باید یا در برابر ویروس کووید-۱۹ واکسینه شده باشند و یا نتیجه‌ی منفی تست پی‌سی‌آر که ظرف ۷۲ ساعت پیش از ورود انجام شده باشد ارائه دهند. در این جا لیست کامل پروتکل‌های ایمنی که قرار است اجرا شوند را مشاهده می‌کنید:

 تست پی سی آر رایگان

شبکه‌ای از مراکز تست هم‌اکنون در سراسر شهر فعالند که با مراجعه به وبسایت اکسپو ۲۰۲۰ می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. با ارائه‌ی هر گونه بلیت معتبر نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی، تست پی‌سی‌آر شما به صورت رایگان انجام خواهد شد.

واکسیناسیون اجباری برای کارکنان اکسپو

واکسیناسیون برای تمام ارائه‌دهندگان خدمات، داوطلبان و کارکنان شرکت‌کننده‌های بین‌المللی و اکسپو 2020 دبی الزامی است.

ماسک

پوشش ماسک هم در فضاهای سرپوشیده و هم در فضاهای رو باز الزامی است.

فاصله‌ی اجتماعی

بازدیدکنندگان باید در تمام اوقات فاصله‌ی دو متری را حفظ کنند.

ایستگاه‌های ضدعفونی

ایستگاه‌ها در سایت اکسپو قابل دسترسی خواهند بود.

 

تدابیر ایمنی در برابر کرونا برای برگزاری نمایشگاه اکسپو 2020 دبی:

حفظ ایمنی بازدیدکنندگان اولویت اصلی رویداد بوده و با تست‌های کرونا، فاصله‌ی اجتماعی و الزام پوشش ماسک در سراسر محوطه که در ناحیه‌ی Dubai South قرار دارد، حفاظت از همه در مقابل ویروس کووید-۱۹ تضمین شده است.

با این که هم‌اکنون جهان در وضعیت کرونایی قرار دارد، مسئولان معتقدند الان بهترین زمان در جهان برای سفر به دبی است. دبی تا کنون با جدیت تمام واکسیناسیون گسترده‌ی موفقی را پشت سر گذاشته است و با این حال همچنان تمام مقررات کرونایی نیز رعایت می‌شوند.

ایمنی اولویت اول دبی است و کلیه‌ی رزروها بازه‌ی زمانی خاص خود را دارند. اسکنرهای دمایی، ضدعفونی‌کننده‌ها و داوطلب‌هایی که کارشان چک کردن رعایت فاصله‌ی اجتماعی است نیز حضور دارند. تمام کارکنان هم واکسینه خواهند بود و حتی شرکت‌کنندگان بین‌المللی هم تشویق به زدن واکسن شده‌اند.

 

بیشتر بخوانید: ربات ها در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی!

 

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر:

برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به شماره‌ی ۳۹۷۶ ۸۰۰ ارتباط برقرار کنید، امیدواریم لحظات خیلی خوشی را در نمایشگاه اکسپو 2020  دبی سپری کنید.

آیا شما هم قصد دارید از این رویداد فوق العاده مهم بازدید کنید؟ در صورتی که به نمایشگاه اکسپو2020 دبی سر زدید برای ما از تجربیات خود بنویسید و بگویید بازدید از کدام بخش‌ها برای شما جذاب‌تر است؟
برای آشنایی بیشتر با نکات لازم برای زندگی در امارات و یا سفر به دبی با ما در سایت رسانا همراه باشید.

 

 • فاطمه

  فاطمه

  سپتامبر 30, 2021

  سلام
  وقتتون بخیر
  من با پرواز فلای دبی به دبی سفر کرده ام. الان بلیط اکسپو رو از کجا باید دریافت کنم؟

  • Resana UAE

   Resana UAE

   اکتبر 2, 2021

   خود هواپیمایی باید بهتون می‌دادن چون فلای دبی هم برای مسافرانش بلیت رایگان در نظر گرفته بود
   اگه خودتون می‌خواین تهیه کنید از فروشگاه‌ها‌ی zoom در سراسر امارات می‌تونین بگیرین

 • مبین

  مبین

  اکتبر 6, 2021

  سلام وقتتون بخیر، فقط میتونم بگم که این مقاله نمایشگاه اکسپو 2020 دبی خیلی خوب و جامع بود، بنده اصلا نمیدانستم که اکسپو چیست و اهل ایران هم هستم ولی با خواندن این مقاله خیلی لذت بردم که چنین نمایشگاه های فوق العاده ای در آسیا برگزار می شود.

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 9, 2021

   سلام دوست عزیز، خیلی از شما ممنون هستیم که نظرتان را با ما در میان گذاشتید و فیدبک خوب شما به ما انرژی دو چندان خواهد داد تا بتوانیم موضوعات مهم زیادی را برایتان تهیه و منتشر کنیم.

 • رضا

  رضا

  اکتبر 6, 2021

  سلام لطفا میشه بگید زمان برگزاری اکسپو 2020 دبی چه زمانی است؟

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 9, 2021

   سلام دوست عزیز، از اول اکتبر سال 2021 شروع می شود و تا 6 ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

 • الهام

  الهام

  اکتبر 6, 2021

  من یکم گیج شدم می شه بگید زمان دقیق نمایشگاه اکسپو 2020 دبی کی هست؟ این نمایشگاه یعنی پارسال تشکیل شده؟
  دوباره اکسپو برگزار میشه؟

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 9, 2021

   سلام خدمت شما، همانطور که در متن به آن اشاره کردیم زمان دقیق برگزاری اکسپو دبی، از اول اکتبر می باشد و شما می توانید توسط سایت هایی که در مقاله به آن اشاره کردیم به خرید بلیت اقدام نمایید، البته یک مقاله جداگانه برای خرید بلیت اکسپو برایتان تهیه کرده ایم که بهتر است آن را نیز بخوانید.

 • امید

  امید

  اکتبر 6, 2021

  سلام وقتتون بخیر، بنده به دلیل کرونایی که داشتم موفق به زدن واکسن نشدم، آیا می توانم در اکسپو دبی شرکت کنم؟

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 9, 2021

   سلام و درود خدمت شما.
   خیر حتما باید واکسینه شده باشید زیرا به دلیل امنیت جان سایر افرادی که در اکسپو شرکت می کنند، افراد باید حتما واکسینه شده باشند.

 • احمدرضا

  احمدرضا

  اکتبر 10, 2021

  سلام من می خواستم بلیت ورود به نمایشگاه اکسپو دبی رو بخرم الان باید چه سایتی ثبت نام کنم ؟

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 10, 2021

   سلام وقتتون بخیر، اگر توجه کرده باشید در اواسط مقاله نام سایت را ذکر کرده ایم ولی باز برایتان آدرس را قرار می دهم.
   ticketing.expo2020dubai.com
   می توانید به این وب سایت مراجعه کنید.

 • ناصر

  ناصر

  اکتبر 10, 2021

  من قصد مهاجرت به دبی دارم چند مدته تمامی سایت هایی که راجب دبی و رویداد هاشو مطلب میزارن با دقت مطالعه میکنم ولی باید اعتراف کنم که هیچ سایتی مثل شما کامل و جامع توضیح نمی دهد، میشه گفت بهترین مقاله نمایشگاه اکسپو 2020 را در سایت رسانا مطالعه کردم، از تمامی افرادی که برای تهیه این مطالب زحمت کشیدند تشکر میکنم، عالی عالی عالی

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 10, 2021

   خیلی از شما ممنونیم، شما لطف دارید.

 • معصومه

  معصومه

  اکتبر 12, 2021

  واقعا مجموعه مقالات به روز و خیلی خوبی راجب اکسپو دبی منتشر کردید من همه رو خوندم خیلی عالی بودن، بیگ لایک

 • M.F

  M.F

  اکتبر 12, 2021

  سلام من چند روز پیش به همراه خانواده به اکسپو رفتیم خواستم تجربه شیرینی که در این نمایشگاه داشتمو باهاتون درمیان بگذارم، دوستان خیلی خیلی حس و حال خوبی بود تا به حال چنین رویدادیو از نزدیک هم ندیده بودم کیفیت برگزاری واقعا بالا بود، من رویداد های زیادی در دنیا شرکت کردم که اینجا جاش نیست دونه دونه نام ببرم ولیکن این اکسپو دبی یه چیز دیگه بود مخصوصا اون برج گردان که انگار کل اکسپو زیر پاهاتونه، سعی کنید هرطور که شده برید و نگران هزینه هاش نباشید چون واقعا لذت می برید.

 • سجاد

  سجاد

  اکتبر 12, 2021

  سلام من پدر مادر خودمو که سنشون حدودا 70 سال بود و بردم بلیت هم رایگان بود براشون، شما هم میتونید اگر پدر ماردر پیر دارید ببرید هزینه بلیت ازتون نمیگیرن، فقط قسمت هایی که ممکنه هیجان بالایی داشته باشه اون هارو نبرید چون ممکنه خدایی نکرده قلبشون مشکل دار بشه البته اوپراتور های هر بخش نکات و توصیه هارو بهتون میکنن.

 • علی

  علی

  اکتبر 12, 2021

  سلام من دانشجو هستم . آيا بليط اكسپو برای دانشجو ها رایگان است؟!

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 13, 2021

   سلام وقتتون بخیر، بله خوشبختانه شما میتوانید به صورت رایگان از اکسپو دیدن کنید اما باید کارت دانشجویی معتبری برای ارائه داشته باشید.

 • یگانه

  یگانه

  اکتبر 15, 2021

  بسیار دقیق، منظم و جامع بود مطالب، دستتون درد نکنه

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 15, 2021

   خیلی ممنونیم که محتوای مارا تا انتها مطالعه کردید و نظرتان را با ما و سایر دوستان به اشتراک قرار دادید.

 • پروانه

  پروانه

  اکتبر 15, 2021

  همش تو فکر این بودم که چجوری بلیت اکسپو بخرم اخه مسیر ما تا نمایشگاه خیلی دور هست و به صورت آنلاین هم خواستم خریداری کنم یک سری سایت ها بودن که نمیشد بهشون اعتماد کرد، این سایتی که شما معرفی کردید معتبر هست؟

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 15, 2021

   سلام خدمت شما بله وبسایت معتبری است و می توانید با خیال راحت خرید کنید.

 • mostafa

  mostafa

  اکتبر 18, 2021

  یه مطلب خوندم که کمیسر کل آلمان گفته بود که اکسپو 2020 دبی باعث احیای صنعت رویدادهای پیشرفته و جذاب جهانی خواهد شد و سایر کشور ها از ایده های ناب نمایشگاه اکسپو دبی استفاده خواهند کرد.
  با این جمله اش خیلی حال کردم گفت بفرستم شما دوستان هم استفاده کنید.

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 18, 2021

   مرسی بابت درج نظرتون، موفق باشید.
   اگر از مطلب ما رضایت داشتید آن را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 • پیمان

  پیمان

  اکتبر 18, 2021

  من خیلی از ربات ها خوشم اومده بود خیلی خیلی با نمک بودن، واقعا نمیتونستم باور کنم علم تا این حد میتونه پیشرفت کنه و اکسپو دبی انگار یک دنیای جدید بود دنیایی که میتونه دیر یا زود به واقعیت پیوند بخوره و زندگی ما ها به سمت رباتیک بره.

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 18, 2021

   بله دقیقا در آینده ربات ها خیلی تکامل پیدا می کنند و می توانند در زندگی روزمره به ما کمک کنند.

 • مهردادMJ

  مهردادMJ

  اکتبر 22, 2021

  سلام اگر هنوز دبی هستید حتما نمایشگاه جیتکس هم برید، یک رباتی امروز دیدم داشت هم پیانو میزد هم آهنگ میخوند اصلا خیلی خفن بود تو عمرم ندیده بودم انقدر انقدر یک ربات بتونه هوشمند باشه خیلی جالب بود.

 • جمشید

  جمشید

  اکتبر 24, 2021

  آقا اکسپو خیلی خیلی خوبه، بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما برید و هیچ نگران نباشید، حتما که دیگه تکرار نمیشه.

 • سوسن

  سوسن

  اکتبر 27, 2021

  من متوجه نشدم یعنی الان اکسپو برای دبی هست؟ یا اکسپو برای کل دنیاس؟ نمیدونم منظورم چطور برسونم، الان خالق اکسپو دبی هست یا قبلا هم جاهای دیگه بوده؟

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   اکتبر 27, 2021

   خیر، اکسپو برای دبی نیست بلکه رویدادی است که هر 5 سال یک بار ممکن است در هر کشوری برگزار شود که امسال میزبان آن دبی می باشد. اگر بازم سوال داشتید بپرسید در خدمت هستیم.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل