تهیه بلیط برای استخر دیپ دایو

تهیه بلیط برای استخر دیپ دایو

چگونه برای استخر دیپ دایو بلیت بگیرم؟

خبر افتتاح استخر دیپ دایو دبی و تصاویر هیجان انگیز آن ممکن است توجه شما را نیز به خود جلب کرده باشد. در این مطلب از سایت رسانا به سوالات مهم و پرتکراری در مورد این استخر در دبی پاسخ داده ایم؛ مثل:
آیا محدودیت سنی برای دیپ دایو دبی وجود دارد؟ قیمت بلیت دیپ دایو دبی چقدر است؟ استخر دیپ دایو تا چه حد ایمنی دارد؟
اگر شما هم دوست دارید شنا کردن در این استخر هیجان انگیز را تجربه کنید، برای پیدا کردن جواب این سوالات حتما تا انتها همراه ما باشید.

عمق دیپ دایو دبی چقدر است؟

استخر دیپ دایو 60.02 متر عمق دارد که توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگترین استخر شنای جهان شناخته شده و می توان آن را معادل ِ ارتفاع 11 زرافه روی هم در نظر گرفت!

آیا شنا کردن دیپ دایو دبی بی خطر است؟

آیا شناکردن در استخر دیپ دایو بی خطر است

از هرکدام از پرسنل متخصص این استخر سوال کنید، به شما خواهند گفت که ایمنی هسته اصلی هر کاری است که انجام می دهند. ایمنی همه شرکت کنندگان توسط 56 دوربین درون آب تحت نظارت است. غواصان نیز با راهنماهای بسیار آموزش دیده همراه هستند، همچنین نجات غریق ها و غواصان همیشه مراقب شما هستند، در حالیکه تمام تجهیزات مطابق با استانداردهای سختگیرانه ای نگهداری می شوند.

تجربه ی غواصی در دیپ دایو دبی چگونه است؟

استخر دیپ دایو دبی واقعا شگفت انگیز است، همچنین یک شهر کاملاً غرق شده در آن وجود دارد که می توانید به قدم زدن در کوچه پس کوچه های یک آپارتمان، کتابخانه، بازی های رومیزی، یک منطقه برای بازی و حتی یک اتومبیل شیک بپردازید.

آیا برای بازدید از دیپ دایو دبی باید شنا بلد باشیم؟
می توانید پکیج «Discover» یا غواصی آزاد را امتحان کنید. حتی اگر شناگر چندان ماهری نیستید، می توانید با اسنورکل در این استخر غواصی کنید. یک غواصی واقعی تا عمق زیاد در این استخر، نیاز به یک گواهینامه سطح ابتدایی دارد (غواص PADI Open Water یا معادل آن).

بیشتر بخوانید: معرفی عمیق‌ترین استخر جهان در دبی

آیا برای دیپ دایو محدودیت سنی وجود دارد؟

عدم محدودیت سنی برای استخر دیپ دایواولین تجربه شما با غواصی می تواند از 10 سالگی شروع شود و محدودیت سنی نیز وجود ندارد. تأیید پزشک برای کسانی که هر گونه مشکل پزشکی دارند،نیز لازم است.

آیا در اولین تجربه غواصی اجازه رفتن به عمق 60 متری را دارم یا خیر؟

مگر اینکه بتوانید مدارک اثبات آموزش شنا را از یک مرکز معتبر ارائه دهید که دارای شرایط خاص می باشد.. اما تجربه ی این استخر در بخش های کم عمق هم بسیار هیجان انگیز است . چیزهای سرگرم کننده زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، حتی فقط چند متر زیر سطح آب، بنابراین از آن غافل نشوید.

آیا در دیپ دایو دبی زندگی دریایی وجود دارد؟

زندگی دریایی در استخر دیپ دایوخیر؛ غواصی در دیپ دایو دبی مشابه یک آکواریوم نیست. انبوهی از اشیاء ، وسایل و محیط های هیجان انگیز برای اکتشاف وجود دارد، اما کوسه یا حیوانات دیگر نه.

آیا لازم است تمام وسایل شخصی را خودم بهمراه داشته باشم؟

تمام آنچه که باید به همراه داشته باشید لباس شنا و دمپای است. هزینه های پذیرش شامل مجموعه ای کامل از تجهیزات بوده، بنابراین نیازی به آوردن هیچ وسیله غواصی نمی باشد. رختکن ها کاملاً شیک و مجهز به حوله و … هستند.

آیا می توانم یک روز پس از غواصی در دیپ دایو دبی، پرواز کنم؟

نه، شما نباید این کار را انجام دهید، پس از هر غواصی، توصیه می شود 18الی 24 ساعت صبر کنید تا بتوانید به ارتفاع بالاتر از 300 متر بروید. در حقیقت، حتی بازدید از برج خلیفه پس از غواصی در دیپ دایو دبی توصیه نمی شود!

هزینه استخر دیپ دایوهزینه ی دیپ دایو دبی چقدر است و این تجربه چه مدت زمان می برد؟

هزینه ها از 800 درهم شروع می شود برای تجربه پکیج “دیسکاور” در کل تقریباً دو ساعت زمان انتظار می رود که در هر پکیج کاملا متفاوت می باشد، اما می توانید حدود 30 الی 40 دقیقه زیر آب باشید.

آیا می توانم در دوره های غواصی در دیپ دایو دبی ثبت نام کنم؟

بله، استخر دیپ دایو تقریباً کل دوره های PADI و GUE (Global Underwater Explorers) را ارائه می دهد.

چگونه می توانم بلیت رزرو کنیم؟

با مراجعه به سایت deepdivedubai.com می توانید بلیت بگیرید. در پایان ژوئیه 2021 ورودبرای عموم آزاد خواهد شد.

اگر دنیای مرموز و جذاب زیر آب را در استخر دیپ دایو دبی تجربه کردید، حتما نظرتان را برای ما بنویسید.
برای آشنایی بیشتر با جدیدترین تفریحات دبی و جاذبه های مختلف امارات با ما در وبسایت رسانا همراه باشید.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل