اخبار امارات

کسب مقام اول دبی در زمینه اقامت از طریق سرمایه گذاری

دبی برای دومین سال، در زمینه اقامت شهروندی از طریق سرمایه گذاری در جهان اول شده است

دبی موقعیت خود به عنوان مرکزی پیشتاز در اقامت و تابعیت به واسطه سرمایه‌گذاری (RCBI) را برای دومین سال حفظ کرد. بر اساس گزارش شرکت Passport Legacy، تا به حال بیش از 150 هزار گلدن ویزا صادر شده است.

امارات با 35 کارشناس بین‌المللی RCBI در سال 2022، در این حوزه پیشتاز است و، بر اساس این گزارش، این کشور می‌تواند با حداقل سرمایه‌گذاری ممکن، که به تازگی کاهش یافته، رشد خود را حفظ کند و موقعیت‌هایی را در اختیار افراد مستعد در صنایع مختلف قرار دهد.

محبوبیت گلدن ویزا، با 150 هزار دارنده، رو به افزایش است. گزارش مذکور اشاره کرد که این موضوع کمک کرده تا امارات جایگاه خود به عنوان برترین مرکز RCBI را حفظ کند.

مزایای این ویزا شامل خانواده درجه یکِ شخص دارنده نیز می‎شود. فرزندان دارندگان گلدن ویزا یا گرین رزیدنس می‌توانند تا 25 سالگی (قبلا این محدودیت تا سن 18 سالگی وجود داشت) اسپانسرشیپ دریافت کنند، و برای دختران مجرد نیز محدودیت سنی وجود ندارد. بچه‌های دارای معلولیت نیز فارغ از سنشان مشمول دریافت مجوز اقامت هستند.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع دریافت اقامت امارات و دبی

 

طبق قوانین جدید، گلدن ویزای امارات به سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، افراد دارای استعدادی خاص، دانشمندان و افراد حرفه‌ای، دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان ممتاز، پیشگامان در حوزه‌های انسانی، و قهرمانان خط مقدم، در صورتی که دارای فاکتورهای مورد نیاز برای مشمولیت باشند، اقامت 10 ساله ارائه می‌دهد.

همچنین، پاسپورت امارات معتبرترین مجوز سفر در جهان است. مسافران می‌توانند با پاسپورت این کشور به راحتی به 180 کشور در جهان، بیش از تعداد مجاز با پاسپورت بسیاری از کشورهای اروپایی، سفر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا