اخبار امارات

امارات روشی جدید برای پرداخت بدهی های مالیاتی (TAX) اعلام کرد

روش پرداخت جدید برای بدهی‌های مالیاتی در امارات اعلام شد

اداره فدرال مالیات (FTA) اعلام کرد که از امروز ۳۰ اکتبر دیگر از سیستم eDirham استفاده نمی‌کند و آن را با Magnati، روش پرداخت جدید بانک First Abu Dhabi جایگزین می‌کند.

این سیستم جدید با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته نسل جدید نرم‌افزار پیشرفته برای پرداخت آنلاین ارائه می‌دهد تا مشتریان FTA بتوانند بدون مشکل و با کارآیی بالا از خدمات پرداخت آن استفاده کنند.

اداره فدرال مالیات توضیح می‌دهد که روش پرداخت جدید Magnati به کاربران اجازه می‌دهد که مالیات‌های خود را از این طریق پرداخت کنند و همچنین به مالیات‌دهندگان امکان پرداخت با کردیت کارت می‌دهد.

 

بیشتر بخوانید: مالیات شرکتی در امارات چیست؟

 

بنا بر اعلام این اداره، این تغییر با تصمیم وزارت دارایی در راستای عدم استفاده از سیستم eDirham برای پرداخت دولتی و استفاده از روش‌های پرداخت دیگر انجام شده است. این تصمیم با توجه به پیشنهاد مشتریان و نیازهای آنها انجام گرفت تا مشتریان اداره مالیات بتوانند پرداخت آسان، منعطف و کارآمد داشته باشند.

اداره FTA می‌گوید که سیستم پرداخت الکترونیک جدید از طریق درگاه خدمات الکترونیک وبسایت FTA با رعایت بالاترین سطوح امنیتی، سرعت و کارآیی قابل استفاده است.

 

بیشتر بخوانید: کار در دبی، اگر به دنبال کار در امارات هستید این لیست کاریابی بی نظیر را از دست ندهید!

 

یکی از گزینه‌هایی که این روش پرداخت جدید در بر می‌گیرد، امکان استفاده از شماره حساب GIBAN (Generated International Bank Account Number) است که توسط FTA به تمام مالیات‌دهندگان اختصاص یافته و به آن‌ها اجازه می‌دهد که انتقال مستقیم از حساب بانکی خود به این اداره انجام دهند. از این سیستم می‌توان برای انتقالات مختلف از موسسات مالی داخل و خارج امارات، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ( VAT) و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا