سایت رسانا، بهترین ابزار برای کمک به استخدام در امارات

کار در امارات با توجه به شرایط رفاهی مناسب برای زندگی و فرصت‌های تجاری و شغلی متعدد، همواره مورد توجه افراد از ملیت‌های مختلف بوده است. همچنین استخدام در امارات از مهم‌ترین دغدغه‌های ایرانیان امارات و دیگر فارسی زبانانی است که به دنبال مهاجرت به امارات از طریق کار هستند.
برای استخدام در امارات و یافتن شغلی مناسب با توجه به توانمندی‌ها و نیازها و همچنین یافتن نیروی کار جدید، روش‌های مختلفی وجود دارد که همه‌ی آن‌ها لزوما بازدهی لازم را ندارند. اما وبسایت رسانا می‌کوشد تا حد ممکن راه حل مناسب و قابل اجرایی را برای این مسئله ارائه نماید. استخدام در امارات با رسانا از مهم‌ترین و پربازدیدترین بخش‌های این وبسایت است که به گروه‌های مختلفی از افراد در بحث کاریابی در دبی و سایر بخش‌های امارات کمک می‌کند.

نخستین دسته‌، صاحبین مشاغل و بیزینس‌ها در امارات هستند. در صورت نیاز به استخدام نیروی خارجی در امارات و یا نیاز به یافتن مهارت و تخصص مشخص در جامعه‌ی فارسی زبان ساکن امارات، صاحبین مشاغل می‌توانند آگهی مورد نظر خود را با شرح کامل در سایت رسانا و شبکه‌های اجتماعی آن منتشر کنند. در مقابل، نیروهای آماده به کار در دبی یا سایر امارت‌ها با مشاهده‌ی این فرصت‌های استخدام در امارات، در جریان آخرین موقعیت‌های شغلی مرتبط با بیزینس‌های مرتبط با فارسی زبانان امارات قرار می‌گیرند و برای کار در امارات از طریق آگهی‌های منتشر شده اقدام می‌کنند.

برای مثال اگر یک فروشگاه در دبی، نیاز به یک نیروی فروشنده‌ی جدید دارد، با انتشار یک آگهی با عنوان «استخدام فروشنده در امارات» می‌تواند با کمترین هزینه، افراد واجد شرایط را از فرصت استخدام در این موقعیت شغلی مطلع سازد و بهترین نیروی کار را در کمترین زمان ممکن پیدا کند.

همچنین افرادی که در کشوری خارج از امارات ساکن هستند اما به دنبال راهی برای استخدام در دبی و یافتن کار در امارات می‌گردند، از شرایط استخدام در امارات، نیروهای لازم و مشاغل مورد نیاز قرار می‌گیرند. این افراد ممکن است بتوانند از طریق مصاحبه با کارفرما و دریافت فرصت شغلی منتشر شده، موفق به استخدام در امارات و مهاجرت به این کشور از طریق کاریابی شوند.

دسته‌بندی آگهی‌های منتشر شده در سایت رسانا به دو بخش اصلی، کار را برای هر دو گروه یعنی شرکت یا شخص منتشر کننده‌ی آگهی و کاربرانی که در این آگهی‌ها به دنبال فرصتی برای استخدام در امارات می‌گردند، ساده‌‌تر می‌کند. برای مثال یک حسابدار با تجربه در این زمینه‌ی شغلی، با مشاهده‌ی عبارت «استخدام حسابدار در امارات» در میان آگهی‌های مختلف، به سرعت آگهی مورد نظر و متناسب با شرایط خود را پیدا می‌کند.

هدف تیم و سایت رسانا در کنار اطلاع‌رسانی و فراهم نمودن بستری مناسب برای معرفی و پیشرفت کسب‌و‌کارهای جامعه‌ی فارسی زبان در امارات، کمک به تسهیل فرایند استخدام در امارات از طریق انتشار آگهی‌های کار در دبی و دیگر امارت‌های کشور است.

شما نیز می‌توانید برای انتشار آگهی استخدام در امارات و اعلام فرصت‌های شغلی جدید، از طریق همین وبسایت و یا شماره‌ها و ایمیل درج شده با ما در ارتباط باشید.