اخبار امارات

دو پاویون اکسپو 2020 دبی از 1 سپتامبر باز می شوند

میراث اکسپو 2020 همچنان ادامه دارد و این مکان در 1 اکتبر بازگشایی خواهد شد. پیش از افتتاح اکسپو سیتی دبی، بازدیدکنندگان می‌توانند از تاریخ 1 سپتامبر، به دو عدد از محبوب‌ترین پاویون‌های این مکان سر بزنند. پاویون‌های الیف (Alif) و ترا (Terra) از روز پنجشنبه پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود.

هزینه بلیت برای هر کدام از پاویون‌ها 50 درهم است. تهیه بلیت از طریق وبسایت اکسپو سیتی و یا در 4 غرفه فروش حاضر در این مکان انجام می‌شود. همچنین گاردن این دِ اسکای (Garden in the Sky)، یک برج رصد چرخشی در ارتفاع 55 متری که شما را در معرض یک نمای 360 قرار می‌دهد، در 1 سپتامبر بازگشایی خواهد شد؛ قیمت هر بلیت آن نیز 30 درهم است.

بازدید از این جاذبه‌ها برای کودکان 12 سال و کمتر و افراد کم‎توان رایگان است.

الیف و ترا هر روز از 10 صبح تا 6 عصر باز خواهند بود. ساعت فعالیت گاردن این دِ اسکای در ابتدا از 3 بعد از ظهر تا 6 عصر خواهد بود؛ اما از 16 سپتامبر، این جاذبه نیز از ساعت 10 صبح فعال خواهد بود.

ترا بازدیدکنندگان را به سفری مجذوب‌کننده از میان جنگل و اقیانوس خواهد برد، و از این طریق، آن‌ها را به تفکر درباره رابطه خود با طبیعت ترغیب می‌کند. الیف نیز آن‌ها را به سفر در زمان می‌برد تا به چشم خود ببینند که چگونه تحرک و پویایی موجب پیشرفت انسان در طول تاریخ شده است.

آبنمای سورئال – با آبشارهای ضد جاذبه و هماهنگ با موسیقی – و الوصل پلازا در ماه اکتبر باز خواهند شد. وومنز پاویون و ویژن پاویون به علاوه زمین بازی کودکان و کاروسل نیز همان موقع بازگشایی خواهند شد.

طی چند ماه آتیِ سال جاری، اپرچونیتی پاویون (Opportunity Pavilion) تبدیل به موزه اکسپو 2020 دبی تبدیل خواهد شد؛ افزونه‌ای با تمرکز بر تاریخچه و تاثیر اکسپوهای جهان، و گرامیداشت موفقیت اکسپو 2020 دبی.

اکسپو سیتی دبی 80 درصد از زیرساخت اولیه اکسپو را حفظ خواهد کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا