بلندترین رستوران‌های دبی

بلندترین رستوران‌های دبی

با بهترین رستوران‌های دبی با چشم اندازهای عالی آشنا شوید

شاید در یکی از آن‌ها زندگی می‌کنیم، شاید اصلا محل کارمان باشند، با این حال، هرگز، هرگز!، از دیدن چشم‌اندازهای بی‌نظیر آسمان‌خراش‌های دبی خسته نمی‌شویم. می‌دانید چه وقتی دیدن چشم‌انداز لذت فوق‌العاده بیشتری دارد؟ هنگام صرف یک غذای عالیآن هم در بهترین رستوران های دبی !

در کنار جاذبه های متنوع، سرگرمی های جالب و هتل های لوکس و درجه یک، رستوران های دبی قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت دبی به عنوان یکی از محبوب‌ترین شهرهای توریستی دنیاست. رستوران های دبی با تنوع فوق العاده و متناسب با ذائقه‌های مختلف به تعداد زیاد هم نزد گردشگران محبوبیت بالایی دارند و هم از تفریحات همیشگی ساکنین امارات به حساب می‌آیند.

حتما بخوانید: کامل ترین لیست رستوران های امارات

در این مطلب قصد داریم تعدادی از بهترین رستوران های دبی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر کیفیت غذا و سرویس‌دهی مناسب، چشم‌‌انداز فوق‌العاده ای را نیز به مهمانان هدیه می‌دهند. این رستوران های دبی در نقاط مرتفع مثل طبقات بالای آسمان خراش‌های قرار دارند. برای تماشای این شهر رویایی از بالا، حتما لازم نیست خود را به بالای برج خلیفه، قاب دبی و یا چرخ و فلک عین دبی برسانید. صرف یک وعده غذای دلپذیر در کنار عزیزانتان در حین تماشای شهر رویایی دبی از بالا، قطعا تجربه ی دوست داشتنی و بی نظیری خواهد بود. واقعا چه کسی ممکن است وقتی ۵۰ طبقه بالای زمین است از دیدن منظره‌ی شهر زیر پایش خسته شود؟
اگر شما هم به دنبال بلندترین، و البته در عین حال بهترین رستوران‌ های دبی می‌گردید، سری به پیشنهاد‌های شگفت‌انگیز ما در ادامه بزنید. راستی، بلندترین رستوران محبوب شما کدام است؟

رستوران الدوار دبی (Al Dawaar Revolving Restaurant)

رستوران الدوار دبیانتخاب جای مناسب برای نشستن در رستوران های دبی مثل سایر رستوران های دنیاکار سختی است، و بارها پیش آمده که چندین مرتبه از کنار این پنجره به کنار آن یکی پنجره برویم. رستوران چرخان الدوار در دبی به طور کامل این مشکل را حل کرده است! دیگر نیازی نیست نگران انتخاب میز دارای بهترین ویو باشید، چرا که هر کجا هم بنشینید آخر مسیرتان به همان ویو می‌خورد! در طول ۹۰ دقیقه‌ای که یک دور چرخش کامل رستوران طول می‌کشد، می‌توانید هنگام صرف غذاهای کلاسیک چشم‌اندازهایی ۳۶۰ درجه از دیره و حتی نقاط دورتر داشته باشید. باید اعتراف کنیم که شاید به تدریج چرخیدن الدوار، تنها رستوران چرخان شهر، جذابیت خودش را برای شما از دست بدهد، ولی ویوی طبقه‌ی ۲۵ باعث می‌شود که این رستوران دستکم ارزش یک بار رفتن را داشته باشد.

هتل حیات دبی، دیره
042096912

 

بیشتر بخوانید: آرشیو بهترین رستوران های بین المللی دبی

 

رستوران اتمسفر دبی، بلندترین رستوران جهان (At.mosphere Restaurant)

رستوران اتمسفر دبی، بلندترین رستوران جهانقطعا نمی‌توانید بدون فکر کردن به رستوران اتمسفر دبی، بلندترین رستوران جهان و یکی از بهترین رستوران های دبی، از رستوران‌های آسمان‌خراش دبی حرف بزنید. با نشستن در این رستوران واقع در طبقه‌ی ۱۲۲ برج خلیفه، از دیدن این که آسمان‌خراش‌های اطراف، حتی ۶۰ و ۷۰ طبقه‌ها، تا چه حد کوچک به نظر می‌رسند شگفت‌زده خواهید شد. این تنها یک پیشنهاد ساده نیست، بلکه اتمسفر از جاهایی است که وقتی در دبی هستید باید به هیچ وجه آن را فراموش نکنید. قیمت غذاهای رستوران تقریبا همانقدر بالا هستند که خود رستوران؛ با این حال، اگر می‌خواهید با حداقل هزینه‌ی ممکن به اتمسفر بروید، صرف چای در این ارتفاع هم لذت خاص خودش را دارد.

برج خلیفه، داون تاون دبی
048883828

 

رستوران المنتها دبی (Al Muntaha)

رستوران المنتها دبیبرج العرب یکی دیگر از هتل‌های دبی است که باید حداقل یک بار آن را تجربه کنید؛ با این وجود، اگر پول اقامت در اتاق‌های گران‌قیمتش را ندارید، دست‌کم سری به رستوران آسمان‌خراش آن یعنی المنتها بزنید. در المنتها می‌توانید در کنار صرف غذاهای بی‌نظیر فرانسوی، از چشم‌اندازهای زیبای طبقه‌ی ۲۷ نیز لذت ببرید. متاسفانه با همه‌ی این اوصاف، خبر بدی هم برایتان داریم! قیمت غذاهای المنتها درست به اندازه‌ی قیمت اتاق‌های برج العرب می‌تواند اشکتان را بیاورد، ولی خب، فقط یک بار زندگی می‌کنیم دیگر، مگر نه؟

برج العرب، ام سقیم، دبی
048883828

 

رستوران بنجارونگ دبی (Benjarong)

رستوران بنجارونگ دبیرستوران مشهور دوسیت ثانی یعنی بنجار‌ونگ مدت‌هاست که مقصدی برتر برای تجربه‌ی غذاهای تایلندی در میان رستوران های دبی بوده است، و با توجه به تکمیل بازسازی گسترده‌‌اش در سال گذشته اکنون دلیل بیشتری برای رفتن به آن دارید. مهم نیست که چند بار چشم‌انداز فوق‌العاده زیبای بنجارونگ در طبقه‌ی ۲۴م از آسمان‌خراش‌های دبی و بزرگراه پر رفت و آمد شیخ زاید را دیده باشید، هر بار باز برایتان تازگی دارد و حیرت‌آور خواهد بود. راستی، یادتان نرود که کاری سبز تایلندی را امتحان کنید!

بزرگراه شیخ زاید، دوسیت ثانی
043174515

 

بیشتر بخوانید: لیست بهترین رستوران ها و کافی شاپ ها برای صبحانه در دبی

 

رستوران بول اند بیر دبی (Bull & Bear)

رستوران بول اند بیر دبیقطعا نیویورک می‌تواند در زمینه‌ی تعداد و بلندی آسمان‌خراش‌ها رقیب دبی باشد؛ و اگر می‌خواهید که از داخل خود دبی حال و هوای بزرگ‌ترین ایالت آمریکا را تجربه کنید، سری به رستوران ‘بول اند بر’ بزنید. این رستوران که به تازگی از بهترین رستوران های دبی در عرصه‌ی غذاهای کارائیب و آمریکای شمالی نام گرفته است، غذاهای کلاسیکی چون تارتار استیک، کوکتل پراون و شورت ریب در منوی خود دارد؛ و می‌توانید از همه‌ی این‌ها در کنار تماشای ویو طبقه‌ی ۱۸م لذت ببرید.

منطقه‌ی DIFC دبی
045159888

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با لیست کامل بهترین رستوران های ایرانی دبی 

 

رستوران کارنا در هتل اس ال اس دبی (Carna by Dario Checchini)

رستوران کارنا در هتل اس ال اس دبیقصاب افسانه‌ای ایتالیا داریو سچینی اوایل امسال نخستین رستوران خود در دبی را افتتاح کرد، آن هم در طبقه‌ی ۷۴م مجموعه‌ی جدید هتل اس ال اس در بیزینس بی دبی. داریو هشتمین نسل از قصاب‌های خانواده‌ی سچینی است که اهل منطقه‌ی چیانتی توسکانی ایتالیا بوده و به شدت مشتاق آشپزی بدون دورریز و تولیدات تجدیدپذیر می‌باشد. بیش از ۴۳ سال است که او به طور روزافزون تخصص خود را تقویت می‌کند. از بهترین غذاهای کارنا دبی می‌توانیم به سوشی چیانی، تارتار مخصوص سچینی -که با روغن زیتون تولیدی خود او ساخته می‌شود- و بیستکا آلا فیورنتای مشهور توسکانی، غذایی که گفته می‌شود از تقدیر‌شده‌ترین‌های این قصاب-سرآشپز است اشاره کنیم. و البته که چشم‌انداز زیبای رستوران نیز فراموشی‌ناپذیر است.

بیزنیس بی، هتل اس ال اس دبی
046070757

 

رستوران سلاوی دبی (CÉ LA VI)

رستوران سلاوی دبیاگر ساکن دبی هستید، محال است که هنگام گشتن در اینستاگرام خود دست کم یک نفر را نبینید که مقابل برج خلیفه در ‘سه لا وی’ عکس گرفته است. تقریبا همه‌ی ما تا به حال به این رستوران رفته و چنین عکسی گرفته‌ایم، و اگر نرفته‌اید؟… خب، بهتر است که هر چه سریع‌تر وقت خود را رزرو کنید! در کنار فرصت‌های بی‌نظیری که برای عکاسی در طبقه‌ی ۵۴م هتل ادرس اسکای ویوخواهید داشت، می‌توانید انتظار غذاهای مدرن آسیایی را داشته باشید. اگر قبلا به شعبه‌ی اصلی سه لا وی در بالای پشت بام مارینا بی سندز سنگاپور رفته باشید، این قضیه برایتان تعجبی ندارد. پیش از رفتن مطمئن شوید که گوشی‌تان به طور کامل شارژ شده است، و بهترین لباس‌های خود را بپوشید!

هتل ادرس اسکای ویو، داون تاون دبی
045826111

رستوران فیلیا دبی (Fi’lia)

رستوران فیلیا دبیمجموعه‌ی جدید هتل اس ال اس دبی در بیزینس بی دبی تا کنون توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است، و این پایان ماجرا نیست؛ چرا که این مجموعه حالا خانه‌ی اولین رستوران مدیترانه‌ای ایتالیایی در دبی است که به طور کامل توسط زنان اداره می‌شود. سرپرستی رستوران فیلیا به عهده‌ی سرآشپز ۲۵ ساله سارة عقل می‌باشد، و تیم آشپزی آن که همگی زنان هستند غذاهایی فوق‌العاده خوشمزه در بیزینس بی سرو می‌کنند. حتی نوشیدنی‌های منو با استفاده از انگورهایی که ۱۰۰ درصد تولید زنان هستند ساخته می‌شوند. منوی رستوران به سه بخش تقسیم شده است: نونا – غذاهای سنتی ایتالیا که مادربزرگ‌ها درست می‌کنند، ماما – پیچش‌های مدرن بر غذاهای ایتالیایی کلاسیک، و فیلیا – نگاه مدرن یک دختر به غذاهای شاهکار بلندقدمت. تنوع غذاها بسیار زیاد است و از لازانیا و راویولی گرفته تا سی باس پخته شده در نمک، پیتزا، ریزوتوی ترافل و بسیاری از غذاهای دیگر را در بر می‌گیرد، غذاهایی که می‌توانید از آ‌ن‌ها در کنار تماشای چشم‌انداز شهر لذت ببرید.

بیزنیس بی، هتل اس ال اس دبی
046070757

 

رستوران هانامی دبی (Hanami)

رستوران هانامی دبی

این رستوران غذاهای خیابانی با استایل توکیویی خود در بالای پشت بام انداز دبی پالم قرار دارد و منوی بلندبالای آن غذاهای متفاوت ژاپنی، از روباتا گرفته تا سوشی، تمپورا و … را در بر می‌گیرد. غذاهای هانامی تازه و خوشمزه هستند و فضای مجموعه کاملا سرزنده و خودمانی است. اگر می‌خواهید در کنار رفقای خود شبی به یاد ماندنی را تجربه کنید و از چشم‌انداز بسیار زیبای پالم جمیرا و مناطق اطراف آن لذت ببرید، هانامی انتخاب مناسبی برای شماست.

پالم جمیرا، دبی
045814037

 

رستوران هایست ویو دبی (Highest View Restaurant & Lounge)

رستوران هایست ویو دبیهنگامی که هتل گیوورا دبی در سال ۲۰۱۸ در بزرگراه شیخ زاید افتتاح شد، رکورد JW Marriott Marquis دبی را شکست و بلندترین هتل دنیا نام گرفت، البته با تنها یک متر اختلاف! از آن موقع، هتل گیوورا به خوبی از شهرت خود استفاده می‌کند، و رستوران ‘هایست ویو’ راهی عالی برای لذت بردن از آن در تمام شکوه خود است. شاید هایست ویو بلندترین ویوی لیست را نداشته باشد، ولی با این حال در هر صورت طبقه‌ی ۷۵م هم ارتفاع کمی برای غذا خوردن یا صرف چای بعد از ظهر نیست!
بزرگراه شیخ زاید، هتل گیوورا

در این مطلب همراه شما تعدادی از بهترین رستوران های دبی در برج های بلند و با چشم اندازه‌های تماشایی به شهر رویایی دبی را معرفی کردیم. شما کدام رستوران های دبی را بیشتر دوست دارید؟ اگر بخواهید از میان بیشمار رستوران های متنوع در دبی، یک مورد را به یک گردشگر معرفی کنید، پیشنهاد شما کدام است؟ برای ما بنوبسید.
برای آشنایی بیشتر با رستوران های دبی شامل رستوران های ایرانی و بین المللی با ما در سایت رسانا همراه باشید. ما تلاش می کنیم تا اطلاعات کاربردی برای زندگی در امارات و سفر به دبی را شامل معرفی رستوران های دبی، تفریحات متنوع، آخرین شرایط مربوط به زندگی و کاریابی و اطلاعاتی از این دست را در اختیار شما قرار دهیم.

 • مجتبی

  مجتبی

  نوامبر 7, 2021

  تعریف رستوران اتمسفرو خیلی زیاد شنیدم میگن آدمای معروفی اونجا میرن؛ ولی حس میکنم چنین رستورانی غذاهای گرونی هم داشته باشه.

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   نوامبر 7, 2021

   بله رستوران اتمسفر رستوران بسیار خوب و معروفی می باشد.

 • منا

  منا

  ژانویه 1, 2022

  سلام . رستوران سی لا وی طبقه آخر هتل ادرس اسکای ویو هست درسته؟ میشه لطف کنین بگین برای رفتن به این رستوران ورودی باید پرداخت کنیم؟ و هزینه ورودی لطف کنین بگین

  • ادمین وبسایت رسانا

   ادمین وبسایت رسانا

   ژانویه 19, 2022

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
   برای رزرو میز باید هزینه پرداخت کنید. مثل هر رستوران و لانج دیگه‌ای این رستوران هم هزینه دارد. بعد از ساعت 6 بعد از ظهر هر میز برای هر نفر حداقل 500 درهم شارژ می شود.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل