بهترین بارهای ساحلی دبی

بهترین بارهای ساحلی دبی

با بیست مورد از فهرست بارهای ساحلی در دبی آشنا شویم

هيچ حسى در دبى بالاتر از داشتن یک نوشیدنی خنک در دست و تماشاى غروبهاى خیره‌کننده دريا و لمس دانه‌هاى طلايى شن زیر پاهايتان نیست.
خوشبختانه، دبی تعدادی بار ساحلی شگفت‌انگیز دارد که فرصت تجربه اين بهترين حس را به شما می‌دهد.
البته ما بارهايى با بى نظيرترين مناظر كه می‌توانید در دبی پیدا کنید را در ادامه ليست كرده‌ايم.

1. Aprons & Hammers Beach House

بار ساحلی Aprons & Hammers Beach HouseAprons and Hammers در ساحل غربی در كنار كوكو بيچ، سنيور پیکو و فایو پالم جمیرا واقعا نمادين و شایسته شهرتى بلند است. در اين رستوران و بار ساحلى مى‌توانيد کوکتل‌هاى بى نظير و غذاهای دریایی تازه را در تراس و با منظره‌ای عالی از غروب خورشید و افق نمادین دبی مارینا ميل کنید.

آدرس و ساعات كارى: ساحل غربی پالم جمیرا، همه روزه از ساعت 12 بعد از ظهر تا 1 بامداد

 

بیشتر بخوانید: 11 مورد از بهترین بار های تازه تاسیس در دبی که باید با آنها آشنا شوید!

 

2. Barasti

بار ساحلی Barastiساحل باراستی، قدیمی است اما بی‌چون و چرا، یکی از بارهای ساحلی پايه ثابت در دبی است. مى‌توانيد برای تعطیلات به آنجا بروید و چه حوله و صندلى در شن و ماسه بچینید چه پشت یکی از میزها نشسته باشید، نهايت لذت را از نوشیدنی‌هایی به سبک تیکی خواهيد برد.

آدرس و ساعات كارى : لمردین مینا سیاحی، الصفوح، دبى مارينا، همه روزه از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد

 

بیشتر بخوانید: آیا با بهترین رستوران در امارات آشنا هستید؟ این لیست جامع را مشاهده کنید.

 

3. Bliss

بار ساحلی Bliss در دبیبرای داشتن یک تجربه فوق‌العاده شیک، از لانج Bliss دبی ديدن كنيد. بليس، با چشم‌اندازهای خیره‌کننده دریا در رو به رو و JBR پشت سرتان، یک نقطه شلوغ برای لذت از صحنه یک یا دو غروب آفتاب است. هر روز از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر نيز برنامههايى شاد در اينجا اجرا میشود. خانم‌ها می‌توانند چهارشنبه‌ها از سه رول سوشی و سه نوشیدنی خانگی فقط به قیمت ۱۲۰ درهم لذت ببرند.
هر شنبه از ساعت 8 بعد از ظهر تا 1.30 بامداد، نوشیدنی‌ها و میکسهاى منتخب با قیمت 25 درهم ارائه می‌شود.

آدرس و ساعات كارى : اقامتگاه ساحلى شراتون، JBR، روزانه از ساعت 12:30 بعد از ظهر تا 2:30 صبح

4. Breeze Beach Grill

بار ساحلی Breeze Beach Grill در دبیبار ساحلی Breeze Beach Grill در Club Vista Mare محیطی آرامش‌بخش برای لذت بردن از نوشیدنی‌ها و غذاها، از سالاد تازه گرفته تا ساندویچ، گوشت کبابی، ماکی، سوشی و موارد دیگر است. اگر علاقه‌ای به نشستن روی تراس ندارید، پشت میزی در ساحل بنشینید تا غروب خورشید را تماشا کنید.

آدرس و ساعات كارى :
کلاب vista mare، یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 بعد از ظهر تا 12 نيمه شب، جمعه و شنبه از 9 صبح تا 2 بامداد

5. Cove beach

بار ساحلی Cove beach در دبیهمیشه رويدادى در ساحل کوو جريان دارد، از روزهای مخصوص خانم ها تا اجرای دی‌جی در غروب آفتاب. برای مثال، جمعه‌ها، مهمانی بزرگ 808 با RnB و هیپ هاپ دهه‌های 80 و 90 برگزار می‌شود.

آدرس و ساعات كارى: سزار پالاس، بلوواترز آیلند، همه روزه 10 صبح تا 1 بامداد.

6. 30 february

بار ساحلی 30 february در دبیاز آنجایی که 30 فوریه در منطقه محبوب شن و ماسه‌ای در ساحل غربی پالم افتتاح شد، هرگز خالى از بازدیدکننده‌ نبوده است. این بهترین نقاط برای لذت بردن از یک روز ساحلی كامل است. اين بار با موسیقی متن آهنگ‌های خانه گرمسیری، هم پشت میزهای رستوران و هم بين بگ‌هاى ساحلى ، از مهمانان استقبال كرده و تا شب نیز روى تراس، قلیان سرو می‌کند. توصيه مى‌كنيم حتماً در نوار دایره‌ای بزرگ برای تماشاى غروب آفتاب، صندلی رزرو كنيد.

آدرس و ساعات كارى : ساحل غربی پالم جمیرا، همه روزه 12 بعد از ظهر تا 2 بامداد، ساحل از 12 تا 7 بعد از ظهر.

 

بیشتر بخوانید: لیست جامع برترین رستوران در دبی که باید با آنها آشنا شوید!

 

7. Fish Beach Taverna

بار ساحلی Fish Beach Taverna در دبیدر اينجا با کف سنگ فرش گرفته و رنگ‌های آبی و سفید رستوران روباز، احساس مى‌كنيد وارد دریای مدیترانه شده‌ايد. این رستوران “منوی اژه ای از غذاهای ترکی و یونانی” را با بسیاری از غذاهای تازه ديگر سرو می‌کند. حتما در کنار میزهای سفید و زیبا در ساحل زير چراغ‌های انبوهى که بالای سر شما چشمک می‌زند، شام بخورید یا از نوشیدنی‌ها لذت ببرید.

آدرس و ساعات كارى: استراحتگاه ساحلی لمردین مینا سیاحی، هر روز از ساعت 12 تا 16 و 18 تا 11 شب.

8. FIVE Palm Jumeirah

بار ساحلی FIVE Palm Jumeirah دبیفایو پالم جمیرا به سرعت به یکی از بهترین مکان‌های مهمانی در دبی شهرت پیدا کرده است و از زمانی که فایو بیچ افتتاح شد، به همان اندازه محبوب شده است. غروب آفتاب از موقعیت فایو بیچ از یک كابين در ساحل یا نوار ساحلی مخصوص آن در عرشه ساحلی، در ساحل غربى پالم واقعا حماسى است!

آدرس و ساعات كارى: فایو پالم بیچ ، از 9 صبح تا 2 بامداد یکشنبه تا چهارشنبه و 9 صبح تا 3 بامداد پنجشنبه تا شنبه

9. Jetty Lounge

بار ساحلی Jetty Lounge در دبیاین محل یعنی Jetty Lounge یکی از قدیمی‌ترین و بهترین مکان‌های ساحلی در دبی، معروف به غذاهای مدیترانه‌ای، کوکتل‌های شیک و حال‌وهوايى باکلاس است كه از طریق فضای سبز به ساحل راه دارد و شما را از استراحتگاه وان اند اونلی میراج می‌گذراند.
یک دی‌جی هم هميشه آماده است تا صحنه را با آهنگ‌های جذاب خود به شور و هيجان بياورد.

آدرس و ساعات كارى: وان اند اونلی میراج، الصفوح، دبی مارینا، از ساعت 5 بعد از ظهر تا 1 بامداد، همه روزه.

10. Jones the Grocer

بار ساحلی Jones the Grocer در دبیبار Jones The Grocer یک مکان کاملاً جدید ساحلى در ساحل غربی و همیشه محبوب پالم جمیرا است و همه برای غذاهای دلچسب و سالم و همچنین شب‌های هيجان انگيز با اجراى دی‌جی در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه به آنجا مى‌روند.

آدرس و ساعات كارى : ساحل غربی پالم جمیرا، همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 نيمه شب

11.Koko Bay

بار ساحلی Koko Bay در دبیكوكو بِى یک بار ساحلی و رستوران با الهام از حال و هواى بالی است که از زمان افتتاحش محبوبیت بسيارى پیدا کرده است. مناظر باورنکردنی از افق نمادین ماریناى دبی، به ویژه در غروب آفتاب، از علل محبوبيت آن است. مى‌توانيد روى صندلی‌های الهام‌گرفته از بالی در فضاى داخلى يا بیرون روی عرشه و شن‌ها، بين بگ‌هاى زیبا يا صندلی‌های حصیری بنشينيد و از نوشيدنى و مناظر زيبا لذت ببريد.
اما به ياد داشته باشيد كه اينجا همیشه شلوغ است بنابراين صندلى خود را حتما از قبل رزرو کنید.

آدرس و ساعات كارى: ساحل غربى پالم جمیرا، از ساعت 12 بعد از ظهر تا 12 نيمه شب شنبه تا چهارشنبه، پنجشنبه از 12 بعد از ظهر تا 1 بامداد، جمعه و شنبه از ساعت 8 بعد از ظهر تا 11 صبح، از 12 بعد از ظهر تا 1 بامداد

12.lucky fish

لاکی فیش نام رستوران جدیدی است که در نقطه محبوب پالم جمیرا، ساحل غربی افتتاح شده است و حال و هوای مدیترانه‌ای را به سواحل دبی آورده. اين بار کاملاً خیره‌کننده است و به بازدیدکنندگانش مکان مناسبی برای صرف غذا، تماشاى غروب آفتاب و حمام آفتاب با چشم‌اندازهای باورنکردنی خط افق مارینا دبی ارائه می‌دهد.

آدرس و ساعات كارى: ساحل غربی پالم جمیرا، همه روزه از ساعت 12 بعد از ظهر تا 1 بامداد

13. Orange Chameleon

بار بعدی با نام Orange Chameleon به معناى آفتاب پرست نارنجی را می‌توان در ساحل غربی پالم جمیرا پیدا کرد. اينجا تعداد زیادی صندلی در ساحل و صندلی‌های آفتابگیر نیز دارد. در منو سوشی، ساشیمی و لقمه‌های دیگر از این قبیل پيدا مى‌شود.

آدرس و ساعات كارى‌: ساحل غربی پالم جمیرا، همه روزه از ساعت 10 صبح تا 12 نيمه شب

14. پالم بِى

باری با تم کارائیب كه بسیار محبوب شده. برای تخفيفات فوق‌العاده در طول هفته و همچنین یک برنامه شاد از ساعت 12 تا 7 بعد از ظهر هر روز به جز جمعه، به آنجا بروید. علاوه بر صندلی های تراس، تعداد زیادی صندلی در ساحل نیز وجود دارد كه حس و حال دريايى بيشترى دارند.

آدرس و ساعات كارى: کلاب Vista Mare، پالم جميرا، یکشنبه تا چهارشنبه 9 صبح تا 2 بامداد، پنجشنبه تا شنبه 9 صبح تا 3 بامداد.

15. Palm grill

بار های Palm grill در دبی«کفش ممنوع» شعار پالم گریل است! در ميزهاى آبی و سفید بامزه غذا بخورید یا روی یک بين بگ درست در خود ساحل استراحت کنید. منظره‌ى دريا با چرخ مشاهده عين دبى، از اینجا واقعا حماسی است!

آدرس و ساعات كارى :
The Ritz-Carlton Dubai، JBR، همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 11 شب

16. Senor Pico

بار ساحلی Senor Pico در دبیسنيور پيكو يك غذاخوری مکزیکی است و در منوى آن، غذاهاى کلاسیک‌ و جدید از جمله کوزادیلاهای شیرین، ناچوهای کامل، تاکو و موارد دیگر را در كنار هم پیدا خواهید کرد، این رستورانى سرگرم کننده با طرح رنگی بسیار روشن است.

آدرس و ساعات كارى : ساحل غربى پالم جمیرا، یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 بعد از ظهر تا 12 نيمه شب، و جمعه ها از 9 صبح تا 12 بامداد.

17. Shimmers

بار ساحلی Shimmers در دبییکی دیگر از بارهای ساحلی ثابت در دبی Shimmers است و به دلایل زيادى محبوب است. این مکان با طرح رنگی خنثی و محیطی ساده و در عین حال مجلل، منظره اى رو به برج‌العرب دارد. در اينجا غذاهای سنتی یونانی میل کنید، زیر سایبان هاى سفید بروید یا روی یک بين بگ در ساحل بنشینید.

آدرس و ساعات كارى : ساحل مدینه جمیرا ، هر روز از ساعت 1 بعد از ظهر تا 12 نيمه شب

18. The Beach House at Anantara

بار ساحلی The Beach House at Anantara در دبیاين خانه ساحلی در استراحتگاه خیره کننده آنانتارا با الهام از سبك تایلندی، در پالم، افتتاح شده است. اينجا مى توانيد زیر سایبان‌ها و بادبزن‌های بزرگی که به آهستگى بالای سرتان تكان مى‌خورند، بنشینید، یا فقط روی ساحل جايى براى خود باز كنيد تا غروب واقعاً خیره‌کننده‌ای را تماشا کنید.

آدرس و ساعات كارى :
پالم جميرا، آنانتارا، همه روزه از ساعت 1 بعد از ظهر تا 10:30 شب

19. Wavebreaker

بار ساحلی Wavebreaker در دبیاین مکان مردمى، همه ورزش‌های زنده را روی صفحه‌های بزرگ نشان می‌دهد و در روزهای هفته از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر برنامه هاى شادى اجرا مى كند.

آدرس و ساعات كارى : هیلتون دبی ، جمیرا، JBR، یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر تا 11 شب، جمعه و شنبه از 12:30 بعد از ظهر تا 11 شب.

20.ula

بار ساحلی ula در دبیاين بار در محلى است كه قبلا خانه استیک‌ محبوب West 14 در آن قرار داشت، اما اكنون فضا، کاملاً بازسازی شده و زیبایی مدیترانه‌ای شیکى دارد.

آدرس و ساعات كارى: Dukes، پالم جميرا ، روزانه باز است.

با وجود اين ليست بلند بالا ، هنوز هم بارهاى ساحلى زيادى در دبی هستند كه از قلم افتاده اند.جاى تعجبى هم ندارد! دبى شهر بارها و رستوران هاى ساحلى و تفريحگاه هاى اينچنينى است. شما چه جايى را براى فرار از فشار كارى و لذت بردن از تماشاى دريا پيشنهاد مى‌كنيد؟!

اگر اين ليست هم شما را راضى نمى‌كند و به دنبال جايى آرام‌تر هستيد كه كمى از فضاى شهرى دور شويد، حتما به پست ” بهترين جاذبه هاى طبيعى در امارات ” سر بزنيد.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل