اخبار امارات

هزینه پارکینگ فرودگاه دبی برای 7 روز 200 درهم است

تخفیف ویژه سفرهای تابستانی

خبر خوب برای کسانی که می‌خواهند خودرو خود را در پارکینگ فرودگاه بین‌المللی دبی بگذارند: هزینه‌ی پارکینگ به مدت هفت روز فقط ۲۰۰ درهم است.

تعطیلات تابستانی نزدیک است و بسیاری از افراد در حال آماده‌سازی برای سفر طی تعطیلات بلند مدارس هستند. در همین راستا فرودگاه‌ بین‌المللی دبی اطلاعاتی در رابطه با هزینه‌ی پارکینگ در فرودگاه به ساکنین دبی ارائه کرده است.

فرودگاه DXB در یک توییت نوشت: «بگذارید ما از خودروتان مراقبت کنیم تا از تعطیلاتتان لذت ببرید. از ۱۵ می تا ۳۰ ژوئن هزینه‌ی پارکینگ از ۱۰۰ درهم برای ۳ روز، ۲۰۰ درهم برای ۷ روز و ۳۰۰ درهم برای ۱۴ روز.»

در ویدیویی که این اداره منتشر کرد، از افراد با ملیت‌های مختلف می‌پرسند که آیا از نرخ پارک خودرو در محوطه‌ی پارکینگ فرودگاه بین‌المللی دبی اطلاع دارند یا خیر، و حدس می‌زنند هزینه‌ی پارکینگ به مدت یک هفته چقدر باشد.

این افراد با ملیت‌ها و سنین مختلف حدس‌هایشان برای هزینه‌ی پارکینگ فرودگاه بین‌المللی دبی را بازگو کردند. برخی حدس زدند که ۳ هزار درهم باشد، عده‌ای دیگر حدسشان به ۴۸۰۰ درهم می‌رسید و سایرین هزینه‌ی آن را ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ درهم تخمین زدند. اما بیشتر این افراد وقتی از قیمت واقعی پارکینگ در فرودگاه دبی باخبر شدند تعجب کردند.

یکی از این افراد گفت که این قیمت به‌صرفه باعث می‌شود افراد بیشتری به پارک خودرو خود در پارکینگ فرودگاه دبی پیش از سفر تشویق شوند.

با این حال مسافران باید توجه کنند که این تخفیف فقط به مدت محدودی تا ۳۰ ژوئن پابرجاست، یعنی زمانی که بسیاری از ساکنین دبی می‌خواهند از طریق فرودگاه از کشور خارج شده و از تعطیلات تابستانی خود لذت ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا