اخبار امارات

قیمت بلیت اتوبوس های شارجه به دبی تا 3 درهم ارزان تر شد

کاهش قیمت بلیت اتوبوس تا ۳ درهم در شارجه

خبر خوب برای کسانی که در شارجه اتوبوس بین‌شهری سوار می‌شوند؛ از امروز ۲ می، قیمت بلیت این اتوبوس‌ها تا ۳ درهم کاهش می‌یابد. اداره راه و ترابری شارجه (SRTA) همچنین اعلام کرد که کاهش قیمت بلیت اتوبوس‌های بین‌شهری در شارجه به دلیل کاهش قیمت سوخت رخ می‌دهد.

با کاهش قیمت بلیت اتوبوس‌ها، اکنون قیمت بلیت سفر از روله شارجه به امارات مال دبی از ۲۰ درهم به ۱۷ درهم کاهش یافته است. بلیت خط ۱۱۲ نیز از ۷ درهم به ۶ درهم و بلیت خط ۱۱۴ نیز از ۸ درهم به ۶ درهم کاهش یافته است.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره حمل و نقل عمومی در دبی

 

در خط ۱۱۵ کاهش قیمت بین ۲ تا ۳ درهم بسته به مبدا و مقصد شما متفاوت است. مسیرهای کوتاه به جای ۸ درهم ۶ درهم و مسیرهای بلند به جای ۳۰ درهم ۲۷ درهم هزینه دارند.

بلیت خط ۱۱۶، ۶۱۱ و ۶۱۶ نیز ۲ تا ۳ درهم ارزان‌تر شده است. همچنین مسافران خطوط ۱۱۳، ۳۰۸، ۳۰۹، ۳۱۳، ۱۱۷ و ۱۱۸ نیز ۲ تا ۳ درهم کمتر پرداخت خواهند کرد. با این حال خط ۸۱۱ بین شویب و العین همچنان ۱۰ درهم باقی می‌ماند.

از ماه فوریه که قیمت گازوئیل لیتری ۳.۳۸ درهم بود، به مدت سه ماه قیمت سوخت کاهش یافت و اکنون در ماه می به ۲.۹۱ درهم رسیده است. پیش‌بینی می‌شود کاهش قیمت گازوئیل علاوه بر قیمت بلیت اتوبوس بر هزینه‌ی حمل‌ونقل کالاهای مصرفی نیز تاثیر گذار باشد و در ماه می ساکنین بتوانند خواربار را با قیمت کمتری خریداری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا