اخبار امارات

اولین ربات دستیار پذیرش مسافر جهان در دبی

هواپیمایی امارات از اولین ربات دستیار پذیرش مسافر در جهان رونمایی کرد.

شرکت هواپیمایی امارات امروز از اولین مکان پذیرش مسافر در شهر رونمایی کرد. از حالا کسانی که مسافر هواپیمایی امارات هستند می‌توانند در DIFC چک‌این کنند، بار تحویل بدهند و لوازم ضروری سفر را خریداری کنند.

این مجموعه‌ی پیشرفته امروز ۲۷ آوریل در ICD Brookfield Place افتتاح می‌شود و دارای اولین ربات دستیار پذیرش مسافر به نام سارا است.

سارا یک سیستم رباتی نوین و قابل حمل است که می‌تواند چهره‌ها را با عکس گذرنامه مطابقت دهد، مسافران را پذیرش کند و آن‌ها را به محل تحویل بار هدایت نماید.

این مکان در DIFC برای کسانی که در این منطقه شاغل هستند بسیار مناسب است؛ زیرا می‌توانند از ۲۴ ساعت تا ۴ ساعت قبل از پرواز چک‌این کرده و بار خود را تحویل دهند تا با خیال آسوده به فرودگاه بروند.

مسافران بین ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب می‌توانند از این خدمات این مجموعه استفاده کرده و سفر خود را به راحتی از طریق کیوسک‌های پذیرش خودکار، پیشخوان منشی‌های پذیرش یا با کمک ربات سارا آغاز کنند.

همچنین برای کسانی که از این سرویس استفاده می‌کنند تخفیف‌های ویژه برای رستوران‌ها، باشگاه‌های ورزشی و فروشگاه‌های لوکس نیز در نظر گرفته شده است.

منطقه DIFC حدود ۱۲ دقیقه با فرودگاه بین‌المللی دبی فاصله دارد و مسافران می‌توانند پیش از پرواز با استفاده از تاکسی یا سرویس مخصوص هواپیمایی امارات به فرودگاه بروند. درصورت استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی نیز می‌توانند در عرض ۱۰ دقیقه پیاده به ایستگاه مترو Financial Centre رفته و در ایستگاه مترو ترمینال ۳ فرودگاه پیاده شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا