اخبار امارات

ساعت کار پارکینگ و متروی دبی در تعطیلات عید فطر

اداره راه و ترابری دبی (RTA) ساعات کار تمام خدمات خود در تعطیلات عید فطر را اعلام کرد.

این ساعات کاری از ۲۹ رمضان تا ۳ شوال (مصادف با پنجشنبه ۲۰ اپریل تا احتمالا یکشنبه ۲۳ آوریل) اجرا می‌شوند و از ۴ شوال (احتمالا دوشنبه ۲۴ آوریل) ساعات کاری به حالت عادی بازمی‌گردند.

این خدمات شامل مرکز امور مشتریان، پارکینگ‌های پولی، اتوبوس‌های عمومی، مترو و تراموای دبی و وسیله‌های حمل‌ونقل دریایی می‌باشد.

پارکینگ: از پنجشنبه تا یکشنبه تمامی پارکینگ‌ها در دبی به‌جز پارکینگ‌های طبقاتی رایگان خواهد بود و اخذ هزینه پارکینگ از دوشنبه از سر گرفته می‌شود.

مترو دبی: ایستگاه‌های هر دو خط سبز و قرمز روزهای پنجشنبه تا شنبه از ساعت ۵ صبح تا ۱ بامداد روز بعد، و در روز یکشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱ بامداد روز بعد فعالیت خواهند داشت.

تراموای دبی: روزهای پنجشنبه تا شنبه از ۶ صبح تا ۱ بامداد روز بعد، و در روز یکشنبه از ۹ صبح تا ۱ بامداد روز بعد فعالیت خواهد داشت.

اتوبوس‌های عمومی: ساعت کاری ایستگاه‌های اتوبوس سراسر دبی از ۶ صبح تا ۱ بامداد روز بعد خواهد بود. ساعت کاری خطوطی که به ایستگاه‌های مترو می‌رسند با ساعت کاری اولین و آخرین متروی هر روز هماهنگ خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره حمل و نقل عمومی در دبی

 

مراکز آزمایش وسایل نقلیه و پیشخوان امور مشتریان واقع در این مراکز، و همچنین مراکز امور مشتریان اداره RTA در تعطیلات عید فطر از پنج‌شنبه تا یکشنبه بسته خواهند بود و از دوشنبه دوباره شروع به کار خواهند کرد. مراکز هوشمند امور مشتریان در ام رمول، دیره، البرشا، المناره، الکفاف و دفتر اصلی RTA مطابق معمول در تمام ساعات فعالیت خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا