اخبار امارات

آتش‌بازی‌های عید‌ فطر در دبی

تعطیلات پیش رو را با آتش‌بازی‌های عید‌ فطر در دبی بگذرانید

تعطیلات عید فطر پنجشنبه ۲۰ آوریل آغاز می‌شود و این به معنی یک آخرهفته‌ی طولانی برای ساکنین دبی است. به مناسبت جشن‌های عید فطر، آتش‌بازی‌هایی در سراسر آسمان برگزار خواهد شد که همه می‌توانند آن‌ها را تماشا کرده و لذت ببرند. اگر شما هم می‌خواهید از نزدیک این آتش‌بازی‌ها را تماشا کنید، به یکی از این نقاط در شهر بروید.

Bluwaters Island و The Beach, JBR

آتش‌بازی‌های عید‌ فطر در دبیجزیره‌ی بلوواترز و ساحل JBR وعده‌‌ی یک تجربه‌ی فراموش‌نشدنی به مناسبت عید فطر برای تمام اعضای خانواده می‌دهد. هر دوی این مناطق اشراف خوبی به نمایش بی‌نظیر آتش‌بازی در روز شنبه ۲۲ آوذریل دارند.
رایگان – شنبه ۲۲ اپریل، ساعت ۹ شب – بلوواترز آیلند و JBR.

 

بیشتر بخوانید: آتش بازی مهیج عید فطر در ابوظبی

 

Dubai Parks and Resorts, Riverland

Dubai Parks and Resorts, Riverlandاگر می‌خواهید طی مدت تعطیلات عید فطر خانواده‌تان را به دبی پارکس اند ریزورتس ببرید، فرصت تماشای نورانی شدن آسمان را خواهید داشت. اگر هم برنامه‌ای برای خرید بلیت و ورود به یکی از شهربازی‌ها ندارید، کافیست به ریورلند بروید تا یکی از دو نمایش آتش‌بازی در روز شنبه ۲۲ آوریل را تماشا کنید.
رایگان – شنبه ۲۲ آوریل، ساعت ۷ و ۹ شب – ریورلند، دبی پارکس اند ریزورتس.

Global Village

Global Villageکسانی که در تاریخ جمعه ۲۱ اپریل و شنبه ۲۲ آوریل به گلوبال ویلج می‌روند می‌توانند از تماشای یک نمایش آتش‌بازی لذت ببرند. این مجموعه در پایان ماه بسته خواهد شد و عید فطر فرصت خوبی برای بازدید از این مجموعه پیش از تعطیل شدن آن برای تابستان است.
ورودی ۲۰ درهم – جمعه ۲۱ آوریل و شنبه ۲۲ آوریل، ساعت ۹ شب – گلوبال ویلج، بزرگراه شیخ محمد بن زاید

Jumeriah Beach

Jumeriah Beachبوفه‌ی اتصالات (Etisalat by e&Beach) در ساحل جمیرا بیچ، پشت سانست مال، روز جمعه ۲۱ اپریل نمایش آتش‌بازی خواهد داشت. به این جشنواره‌ی غذا بروید و پس از صرف شام، نورانی شدن آسمان را تماشا کنید.
رایگان – جمعه ۲۱ آوریل، ساعت ۹ – جمیرا بیچ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا