اخبار امارات

عالیجناب شیخ محمد از هتل رویال آتلانتیس بازدید کردند

حاکم دبی روز شنبه از ساختمان جدید هتل مشهور آتلانتیس با نام آتلانتیس رویال در پالم جمیرا بازدید کرد.

این هتل که امشب از آن رونمایی می‌شود به گفته‌ی عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، یک شاهکار معماری است که برای اقتصاد گردشگری دبی سودآور خواهد بود.

ایشان تاکید کردند که در راستای اهداف بلندپروازانه‌ی دبی برای ۱۰ سال آینده، بخش خصوصی نیز به همکاری کلیدی در مسیر توسعه ادامه خواهد داد. ایشان گفتند: «امارات و دبی مایل به همکاری نزدیک با بخش خصوصی هستند تا جایگاه کشور به‌عنوان محبوب‌ترین مقصد برای گردشگران بین‌المللی محکم شود.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره هتل آتلانتیس دبی

 

در بخشی از تلاش‌های ما برای ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاران، مشتاقیم از فرصت‌های جدید برای رشد گردشگری حمایت کنیم. تعهد قوی ما به ساخت یک محیط کاملاً امن و پایدار و زیرساخت‌های کلاس جهانی در دهه‌های گذشته زیربنایی برای آینده‌ی درخشان ایجاد کرده است.»

هتل آتلانتیس رویال توسط معماران، طراحان و هنرمندان برتر جهان طراحی شده و یک سازه‌ با ۵۰۰ متر طول و ۱۷۸ متر ارتفاع است که مانند آجرهای خانه‌سازی به نظر می‌آید. این هتل از شش برج تشکیل شده که به‌وسیله‌ی یک پل هوایی ۹۰ در ۳۳ متری به هم متصل شده‌اند.

عالیجناب شیخ محمد از این هتل بازدید کرد و درباره‌ی معماری داخلی آن که از فرهنگ عربی الهام گرفته به ایشان توضیح داده شد. آثار هنری این هتل بر اهمیت و ارزش آب تاکید دارند و موقعیت این هتل در هلال بیرونی پالم طوری است که دو نمای متفاوت از دریا دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا