هتل آتلانتیس رویال دبی

هتل آتلانتیس رویال دبی

افتتاحیه باشکوه هتل آتلانتیس رویال دبی در ماه نوامبر

کرزنر اینترنشنال، شرکت مادر سازنده‌ی آتلانتیس در پالم جمیرا، یک شعبه‌ی دیگر با نام Atlantis The Royal Resort & Residences افتتاح خواهد کرد. این ملک 1.4 میلیارد دلاری (5.15 میلیارد درهم) که در نوامبر 2022 افتتاح خواهد شد، دارای 795 اتاق و 102 سوویت، شامل 44 سوویت همراه با استخرهای خصوصی، خواهد بود.

این سازه با طراحی منحصر به فرد خود که الهام گرفته از معماری تاریخی است، “تعبیری معاصر از شاهکارهای طراحی معماری کلاسیک” به حساب می‌آید. این ملک 43 طبقه (185 متر) دارای 90 استخر، شامل یک استخر بی‌نهایت خیره‌کننده معلق در ارتفاع 96 متری بالای طبقه 22 پالم به نام Could 22 Sky Pool می‌شود.

همچمنین برنامه‌هایی برای ساخت یک مرکز سلامتی به مساحت 3000 متر مربع وجود دارد که نه تنها بر تناسب اندام، بلکه بر سلامت و رفاه روانی نیز تمرکز خواهد کرد. خدمات پیشرفته درون آن شامل یک حمام سنسوریوم 6 اتاقه، 17 اتاق درمان، یک سالن آرایشی و مکان‌های سرباز و سربسته مخصوص تناسب اندام می‌شود.

سالن انتظار این ساختمان با 3 آکواریوم و بزرگترین مخزن عروس دریایی در جهان که در بار سالن انتظار قرار دارد و 4000 عروس دریایی را در خود جا داده است، مهمانان را به وجد خواهد آورد. همچنین اولین فواره آب و آتش جهان به نام اسکای‌بلیز در این مکان حضور خواهد داشت.

سرآشپز هشت عدد از 18 رستوران و کافه موجود در این تفریحگاه، افراد مشهور برنده جوایز آشپزی خواهند بود.

مکان‌های دیگری برای صرف غذا و نوشیدنی وجود خواهند داشت که شامل چهار بار، یک رستوران غذاخوری تمام روزه، یک رستوران معمولی، کافه، سالن غذا، مرکز سرگرمی و تجربه کلابینگ شبانه‌روزی در Cloud 22 خواهند شد.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل