اخبار امارات

ویزای 90 روزه امارات تحت شرایط خاص صادر می شود

اخذ ویزای سه ماهه برای بازدید از امارات دیگر ممکن نیست، با این حال آژانس‌های مسافرتی می‌گویند هنوز تحت شرایط خاصی می‌توان ویزای ۹۰ روزه را دریافت کرد.

به‌گفته‌ی یکی از این آژانس‌های مسافرتی هم‌اکنون ویزای ۳۰ روزه و ۶۰ روزه با قیمت ۴۰۰ تا ۴۵۰ درهم صادر می‌شود و دارندگان این ویزاها می‌توانند با پرداخت حدود ۹۰۰ درهم ویزایشان را به مدت یک ماه دیگر تمدید کنند. بعد از این مدت مسافران باید کشور را از طریق زمینی یا هوایی ترک کنند.

با این حال در یک مورد خاص افراد می‌توانند ویزای ۹۰ روزه‌ی امارات را دریافت کنند و آن هم دریافت ویزای پزشکی می‌باشد. افرادی که برای نیازهای پزشکی به امارات می‌آیند با ارائه‌ی اطلاعات پزشکی، داشتن نوبت ویزیت و سایر مدارک مربوطه، امکان اخذ ویزای ۹۰ روزه امارات را دارند.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع ویزای دبی برای افراد مختلف!

 

همچنین ویزای جستجوی کار نیز اقامت ۹۰ روزه در امارات را ممکن می‌کند. این ویزا به افراد دارای مشاغل سطح اول، دوم و سوم طبق وزارت منابع انسانی امارات (mohre) یا افرادی که به‌تازگی از ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان فارغ‌التحصیل شده‌اند، به مدت ۶۰، ۹۰ یا ۱۲۰ روز داده می‌شود. این ویزا بین ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ درهم هزینه دارد.

در پی قوانین جدید ویزای امارات که در ماه اکتبر معرفی شد، تغییرات زیادی در شرایط اخذ‌ ویزای این کشور ایجاد شده است که گفته می‌شود بزرگ‌ترین اصلاحات در قوانین ویزای امارات است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا