اخبار امارات

قیمت پرواز از مبدا امارات تا %20 ارزان تر شد!

کاهش قیمت بلیت پرواز از مبدا امارات

قیمت بلیت رفت و برگشت از امارات به مقصد‌های مختلف شاهد ۱۵ تا ۲۰ درصد کاهش نسبت به فصل اوج سفرها در دسامبر ۲۰۲۲ هستند.
بیشترین کاهش قیمت (۲۰ درصد) مربوط به پروازها با مقصد شبه‌قاره هند است. در دسامبر گذشته تقاضای سفر بسیار بالا بود و سفرهای یک‌طرفه در دوران کریسمس و سال نو به ۱۵۰۰ درهم نیز رسید. امروز اما میانگین قیمت بلیت رفت‌وبرگشت اکونومی به شهرهای هند ۹۰۰ درهم می‌باشد.

همچنین در بخش سفرهای اروپایی و آمریکایی نیز شاهد ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش نسبت به ماه پیش هستیم. در ماه دسامبر بلیت رفت و برگشت دبی به لندن ۳۷۸۵ درهم بود و امروز بلیت رفت ۸ فوریه و برگشت ۸ مارچ ۲۶۹۵ درهم فروخته می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: هرآنچه که باید از فرودگاه بین المللی دبی بدانید!

 

به‌گفته‌ی آژانس‌های مسافرتی ۱۵ ژانویه تا ۱۵ مارچ دوران خلوتی برای سفرهای اتباع خارجه‌ی امارات است و به علت ادامه داشتن فصل گردشگری در امارات، پروازهای ورودی از خروجی تقاضای بیشتری دارند.

کاهش تقاضا برای پرواز منجر به این شده که هواپیمایی‌های فلای‌دبی، اتحاد، امارات و ایر عربیا تخفیف‌های ویژه‌ای برای دوران خارج از پیک در نظر بگیرند. پروازهای اتحاد به لندن (۲۶۹۵ درهم) استانبول (۱۶۹۵ درهم) و قاهره (۱۲۹۵ درهم) بیشترین تخفیف‌ها را برای مسافران دارند. هواپیمایی امارات نیز در بسیاری از پروازهای خود از جمله به هند، سری‌لانکا و سنگاپور تخفیف در نظر گرفته است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا