اخبار امارات

نام ایستگاه الصفا به onPassive تغییر پیدا کرد

اداره حمل و نقل دبی (RTA) حقوق ایستگاه متروی الصفا را به مدت ده سال به شرکت onPassive – پیشرو در فناوری‌های هوش مصنوعی – اعطا کرد و تغییر نام ایستگاه الصفا به همین خاطر صورت گرفته است.

آقای عبدل محسن ابراهیم کلبات مدیرعامل RTA گفت: RTA با همکاری onPassive محبوبیت و شهرت شهر دبی را به عنوان مقصدی جذاب برای سرمایه‌گذاری خارجی و کارآفرینانی که به دنبال افزایش حضور در بازارهای بین‌المللی هستند، به نمایش می گذارد.

او گفت: با تلاش‌های RTA هم اکنون کیفیت زیرساخت‌های دبی به عنوان معیاری در سطح جهان شناخته شده است. متروی دبی مهم ترین وسیله حمل نقل عمومی بوده و روزانه صدها هزار نفر را جابجا می‌کند. این دلایل نقش زیادی در جذب سرمایه‌گذارانی که به دنبال درآمدهای ثابت، پایدار و بلندمدت هستند، خواهد داشت.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با مترو دبی و حمل و نقل عمومی در امارات

 

از ژانویه تا مارس 2023 نام ایستگاه در تابلوهای بیرون و داخل تغییر پیدا خواهد کرد.

نام جدید این ایستگاه همچنین در سیستم‌های هوشمند، اپلیکیشن‌های RTA و اعلان صوتی هنگام رسیدن به ایستگاه، بروزرسانی می شود

محمد نزال مدیر ارشد بازاریابی شرکت onPassive گفت: این همکاری ثمربخش و سازنده به onPassive کمک می‌کند بسیاری از خدمات دیجیتال هوشمند خود را به جامعه امارات ارائه کند و فرصت خوبی برای ارائه خدمات هوش مصنوعی در این کشور فراهم می شود. زیرا متروی دبی یکی از پر استفاده ترین وسیله حمل و نقل عمومی شهر بوده بطوریکه در ماه‌های ابتدای سال گذشته 12 میلیون نفر را جابجا کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا