اخبار امارات

تمدید ویزیت ویزای امارات در داخل کشور دیگر امکان پذیر نیست

برای تمدید ویزیت ویزا باید از کشور خارج و با ویزای جدید وارد شد

به گفته آژانس‌های مسافرتی، دارندگان ویزیت ویزای امارات دیگر نمی‌توانند از داخل امارات ویزا و مجوز ورودی که در دبی صادر شده، را تمدید کنند.

پروین چودهاری مدیرعامل آژانس مسفرتی Al Saffron گفت: افرادی که با ویزیت ویزا وارد امارات شده‌اند دیگر نمی توانند در داخل کشور وضعیت ویزای خود را تغییر دهند. این افراد برای تمدید ویزا باید از کشور خارج شده و مجدداً وارد شوند.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی کامل با انواع ویزای دبی برای افراد مختلف.

 

اوایل ماه جاری مقامات اماراتی قانونی تصویب کردند که به موجب آن امکان تمدید ویزای ویزیت برای گردشگران را متوقف می کرد.

یکی از کارمندان آژانس مسافرتی «سفرهای پلوتو» گفت: تاکنون خانواده‌ها و افراد مسن زیادی به ما مراجعه کرده‌اند تا ویزای آنها را تمدید کنیم اما متأسفانه انجام اینکار از داخل کشور امکان پذیر نیست و این افراد باید کشور را ترک کرده و با ویزای جدید مجدداً وارد شوند.

این قانون قبلاً هم در کشور اجرا می‌شد اما در زمان همه‌گیری کرونا، مقامات اماراتی به دلیل مسائل بشردوستانه، امکان تمدید ویزا از داخل کشور را فراهم کردند.

به گفته آژانس‌های مسافرتی، افرادیکه در امارات صاحب شغل یا کسب و کار هستند و یا می‌خواهند ویزای اقامت خود را تمدید کنند نیز باید از کشور خارج شده و با ویزای جدید مجدداً وارد امارات شوند. این امر موجب افزایش سفرهای هوایی و زمینی به کشورهای همسایه مانند بحرین، کویت یا مسقط شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا