برنامه‌های ویژه ماه رمضان در دهکده جهانی دبی

برنامه‌های ویژه ماه رمضان در دهکده جهانی دبی

دهکده جهانی دبی در رمضان آتش‌بازی و موسیقی زنده دارد

گلوبال ویلیج دبی در ماه مبارک رمضان ساعات فعالیت خود را افزایش داده و به بازدیدکنندگان شانس این را می‌دهد که با سنن کشورها و فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند.

گلوبال ویلیج در بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی پست کرد، اعلام داشت که از یکشنبه تا شنبه از ساعت ۶ عصر تا ۲ نیمه‌شب فعالیت می‌کند.

در طول رمضان، گلوبال ویلیج به عنوان مقصد خانوادگی چندفرهنگی پیشتاز امارات و حتی منطقه در عرصه‌ی فرهنگ، خرید، جاذبه‌ها و سرگرمی، مجموعه‌ای اصیل از رسوم رمضان ارائه می‌دهد که از میان آن‌ها می‌توان به سرو افطار و سحری در «مجلس جهان» اشاره کرد.

مجلس روباز که از فصل گذشته‌ی گلوبال ویلیج راه‌اندازی شد، به سرعت بدل به یک مقصد رمضانی محبوب گشت و امسال با ارائه‌ی سرویس کامل وعده‌های غذایی، بزرگ‌تر و بهتر از همیشه خواهد بود. در آخرهفته‌ها، مهمانان می‌توانند به لذت بردن از آتش‌بازی‌ها در ساعت ۹ شب ادامه دهند.

پاویون‌ها با هدایای رمضانی و مخصوص عید و همچنین هر آنچه که در طول ماه مبارک برای خانه نیاز دارید پر خواهند شد.

«توپ افطار» که در کنار مجلس جهان قرار دارد، موقع غروب آفتاب شلیک خواهد شد تا پایان زمان روزه را اعلام کند.

مهمانان می‌توانند در سراسر گلوبال ویلیج از گلچین گسترده‌ای از غذاهای اشتهاآور لذت ببرند و در مجلس هنگام تماشای سرگرمی‌های سنتی و انجام بازی‌های تخته‌ای مختلف، یک وعده‌ی بسیار خاص افطار یا سحر را تجربه کنند.

چند مراسم سنتی اماراتی نیز اجرا می‌شود تا ساکنین با فرهنگ کشور بیشتر آشنا شوند.

یک ارکستر عربی تا دهم آوریل در استیج اصلی گلوبال ویلیج اجرا می‌کند و مهمانان می‌توانند در هاربر فورس استانت شو شاهد نمایش‌های بدلکاری با آب باشند.

در طول رمضان و ایام عید، ‘تئاتر کودکان’ به سینما بدل می‌شود. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند در فانتین و دروازه‌ی جهان نمایش دلقک‌ها را تماشا کنند و به اجرای یک پیانیست، یک نوازنده‌ی کلارینت و دو ویولن‌نواز گوش بسپارند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل