اخبار امارات

دبی آزمایش کامیون های بدون راننده را شروع می کند

در دبی بارها خودشان به مقصد می رسند!

امروز، دبی ساوث، همگام با تلاش‌های دبی برای تبدیل شدن به مرکز حمل و نقل هوشمند جهان، تفاهم‌نامه‌ای با شرکت Evocargo با هدف راه‌اندازی اولین آزمایش‌های خودروهای باربری بدون سرنشین در لوجیستیکس دیستریک امضا کرد.

در این آزمایش‌ها، EVO. 1، خودروی الکتریکی لوجیستیکس بی‌سرنشین شرکت Evocargo، از دسامبر تا فوریه 2023 در لوجیستیکس دیستریکت واقع در دبی ساوث رفت و آمد خواهد کرد. یکی از اهداف اصلی این آزمایش‌ها قادر ساختن شرکت Evocargo به اصلاح و طراحی مجدد EVO. 1، به خصوص برای منطقه منا، است.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره مترو دبی و حمل و نقل عمومی در امارات

 

در طول این دوره، یک اپراتور از راه دور در مرکز کنترل واقع در محوطه حضور خواهد داشت تا این پلتفورم را هدایت کند. طبق اخبار منتشر شده در نشست خبری دبی مدیا آفیس، این مرکز که در لوجیستیکس دیستریکت در دبی ساوث واقع شده است، شامل مجموعه نرم‌افزارهایی برای نظارت بر عملکرد EVO. 1، بررسی خدمات‌رسانی گیرنده‌های آن و شناسایی خطاهای احتمالی می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: خرید ماشین های برقی دبی

 

ظرفیت بالابری این پلتفورم بی‌سرنشین 2 تن بوده و می‌تواند تا شش سکوی بارگیری EUR تا سقف 200 کیلوگرم را با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت جابه‌جا کند. شارژ کردن یکی از این خودروها برای فعالیت به مدت یک روز کامل، بسته به شارژر، بین 40 دقیقه تا شش ساعت زمان می‌برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا