اخبار امارات

51 گیگ رایگان به مناسبت روز ملی امارات

بسته رایگان 51 گیگابایتی اینترنت برای مشتریان Du

شرکت مخابراتی Du به مناسبت روز ملی امارات، به تمام مشتریان فعلی خود بسته ۵۱ گیگابایتی اینترنت هدیه می‌دهد. این بسته هدیه ۷ روز اعتبار دارد و مشتریان برای دریافت آن تا دوشنبه ۵ دسامبر فرصت دارند.

دارندگان سیم‌کارت دائمی Du برای دریافت این بسته باید به بخش UAE Special Offers در اپلیکیشن Du مراجعه کنند و بعد از فعال‌سازی از این قسمت، پیامک دریافت خواهند کرد. همچنین از طریق اپلیکیشن یا از mydata.du.ae می‌توانند از حجم باقیمانده‌ مطلع شوند.

دارندگان سیم‌کارت اعتباری Du برای دریافت این بسته باید ابتدا حساب خود را به میزان ۳۰ درهم شارژ کنند. این کار برای دارندگان PayG، Flexi Prepaid و Easy Prepaid از طریق بخش تخفیفات ویژه در اپلیکیشن Du و گزینه‌‌ی National Day Special Offer و برای دارندگان ALO از طریق شماره‌گیری «ستاره ۱۳۵ ستاره ۰۵۱ مربع» انجام می‌شود. دارندگان سیم‌کارت اعتباری بیزینس با شارژ ۲۵ درهم به‌صورت خودکار این بسته را دریافت می‌کنند.

شرکت Du همچنین به مناسبت روز ملی امارات، سرعت اینترنت خانگی مشتریان خود را به‌صورت رایگان و به‌مدت یک هفته افزایش می‌دهد و برای تماشای برخی فیلم‌ها ۵۰ درصد تخفیف درنظر گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا