اخبار امارات

آتش بازی روز ملی امارات در این مناطق شهر دبی برگزار می شود

جشن‌های روز ملی امارات از دیروز شروع شد و به ساکنین دبی پیشنهاد می کنیم مراسم آتش بازی‌های این روز مهم که در نقاط مختلف شهر دبی اجرا می شود را از دست ندهند.

جزیره بلو واترز

ساعت هشت شب دوم دسامبر در جزیره بلوواترز شاهد آتش بازی‌های خیره کننده خواهیم بود. همچنین آهنگ‌های سنتی اماراتی در خیابان‌های این جزیره طنین انداز شده و هنرمندان سنت‌های نیاکان اماراتی را زنده نگه می دارند

گلوبال ویلیج

ساعت 9شب روزهای جمعه و شنبه می توانید از رقص رنگ‌های زیبا در آسمان گلوبال ویلیج لذت ببرید. آتش بازی برگرفته از روز ملی به همراه پخش موسیقی و … تجربه خوبی را برای بازدیدکنندگان رقم می زند.

ساحل JBR

ساعت هشت امشب می توانید کنار ساحل روبروی JBR و بلوواترز آتش بازی روز ملی امارات را مشاهده کنید. همچنین غذاهای لذیذ به همراه نوشیدنی‌های خوشمزه، نمایش صنایع دستی، موسیقی زنده و … از دوم تاچهارم دسامبر برای بازدیدکنندگان در این مکان فراهم شده است.

السیف

با قدم زدن در منطقه السیف دبی می توانید با معماری و فضای تاریخ غنی کشور امارات آشنا شویم. در این روز مهم، آتش بازی اجراهای زنده، موسیقی و … برای بازدیدکنندگان آماده شده و تجربه‌ای فراموش نشدنی را برای آنها رقم خواهد زد.

«دِ پوینت»، پالم جمیرا

افرادی که دوست دارند منظره خیره‌کننده‌ آتش بازی روز ملی امارات را در منطقه «دِ پوینت» تماشا کنند باید ساعت نُه شب دوم دسامبر به این مکان مراجعه کنند.

فستیوال سیتی مال، شهر دبی

ساعت هشت شب امروز دوم دسامبر کنسرت فایز السعید به همراه نمایش آتش بازی در این مرکز خرید برگزار شده و آسمان را به رنگ پرچم امارات روشن خواهد کرد. این شب رویایی با اجرای دی‌جی Bliss در ساعت 21:15 به پایان می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا