اخبار امارات

ظرفیت جت های اختصاصی جام جهانی قطر پر شده است

ظرفیت جت‌های اختصاصی جام جهانی قطر پر شده و تقاضا در امارات ادامه دارد

با نزدیک شدن به جام جهانی، شرکت‌های جت اختصاصی در حال آماده‌سازی برای یک فصل پرکار هستند تا اشخاص مهم و هواداران فوتبال را به قطر ببرند و بازگردانند. امارات نیز به واسطه نزدیکی به قطر یک قطب اصلی برای رفت‌وآمد این پروازها در منطقه محسوب می‌شود.

شرکت‌های ارائه‌دهنده جت اختصاصی شاهد جهش چشم‌گیری در تقاضا برای پروازهای اختصاصی به قطر به‌خصوص در تاریخ افتتاحیه و اختتامیه این مسابقات بوده‌اند. هواداران زیادی انتظار صعود تیم محبوبشان به مراحل بعد را دارند و از حالا برای مسابقات حذفی تدارک دیده‌اند و با توجه به حجم بالای مسافران قطر، در حال رزرو پرواز برای تماشای مسابقات از نزدیک هستند.

با اینکه پروازهای طولانی از آسیا و اروپا نیز وجود دارد اما بیشتر سود شرکت‌های ارائه‌دهنده جت اختصاصی از کشورهای حوزه خلیج فارس به‌خصوص از ابوظبی و دبی تامین می‌شود. همچنین درصد زیادی از مسافران قصد دارند دبی یا ابوظبی را به پایگاه اقامت خود تبدیل کنند و برای تماشای مسابقات در عرض یک یا دو روز به دوحه بروند و بازگردند.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره فرودگاه بین المللی دبی

 

بسیاری از شرکت‌های جت اختصاصی تقریبا تمام هواپیماهای خود را به پروازهای رفت‌وبرگشتی روزانه بین امارات و قطر اختصاص داده‌اند. گفته می‌شود یکی از دلایل این موضوع، کمبود یا قیمت بالای‌ هتل برای اقامت در دوحه است و مسافران ترجیح می‌دهند از تنوع بالای امکانات و قیمت در امارات استفاده کنند.
در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی فلای‌دبی، هواپیمایی اتحاد، ایر عربیا و هواپیمایی قطر بین امارات و قطر پرواز روزانه دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا