اخبار امارات

تاکسی آبی جدید در ابوظبی افتتاح شد!

سازمان دریانوردی ابوظبی شروع به کار سرویس تاکسی آبی عمومی را اعلام کرد. این تاکسی آبی به عنوان جایگزینی برای دسترسی به مناطق پررفت‌وآمد از جمله یاس بی، یاس مارینا و البندر عمل می‌کند و در‌ آینده ایستگاه‌های جدیدی نیز خواهد داشت.

سازمان دریانوردی ابوظبی که توسط سازمان شهرداری و حمل‌ونقل و گروه بنادر ابوظبی تاسیس شده، مسئول اصلی راه‌های آبی ابوظبی است. این تاکسی آبی رفت‌وآمد بین مناطق ساحلی ابوظبی را بهبود می‌بخشد و در تمام طول هفته قابل استفاده است. قایق‌ها هر یک ساعت از هر ایستگاه حرکت می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: متروی دبی و همه چیز درباره حمل و نقل عمومی در امارات

 

دکتر خلفان الکعبی مدیر امور اجرایی سازمان شهرداری و حمل‌ونقل ابوظبی در این باره گفت: «ما در حال همکاری نزدیکی با گروه بنادر ابوظبی هستیم و بخشی از این همکاری ایجاد خدمات پیشرفته برای بهبود دسترسی به مناطق پررفت‌وآمد و جابجایی آسان ساکنین و توریست‌های ابوظبی است. این سرویس تاکسی آبی جدید بخشی از تلاش‌های ما برای تبدیل ابوظبی به یک شهر عالی برای زندگی، کار و سفر در سطح جهانی است.»

تاسیس تاکسی آبی بعد از موفقیت طرح اولیه شاتل آبی برای بهبود دسترسی به جزیره‌ی یاس صورت می‌پذیرد و تمام این خدمات جایگاه یاس آیلند را به عنوان مقصدی برای تفریح و سرگرمی محکم‌تر می‌کند. همچنین توریست‌هایی که برای تماشای مسابقات فرمول وان در پیست یاس مارینا به ابوظبی می‌آیند می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا