اخبار امارات

تاکسی های پرنده در امارات فراگیر می شوند؟

80% ساکنین امارات، تاکسی های پرنده را راه حل خوبی برای ترافیک می دانند

بر اساس تحقیقات YouGov بر استقبال از تاکسی‌های هوایی برای مقابله با ترافیک، تقریبا چهار نفر از هر پنج ساکن امارات که ترافیک شهر خود را معضلی اساسی می‌دانند (78 درصد) استفاده از این تاکسی‌ها را گزینه مناسبی می‌دانند.

به‌علاوه، 78 درصد از این افراد معتقدند که تاکسی‌های پرنده راه‌حل‌هایی در زمینه حمل و نقل ارائه داده و باعث کاهش ترافیک خواهد شد. با این‌حال، به عقیده 77 درصد از ساکنان، این روش حمل و نقل تنها به کمک بخش به‌خصوصی از جامعه خواهد آمد، و ممکن است در اختیار همگان قرار نگیرد.

 

بیشتر بخوانید: بازار خودرو های دست دوم در دبی

 

از بین هر 10 نفری که ترافیک شهر خود را یک معضل جدی می‌دانند، هفت نفر گفتند که احتمالا از تاکسی پرنده استفاده خواهند کرد؛ در بین افرادی که حجم ترافیک در شهر خود را مسئله مهمی نمی‌دانند نیز 58 نفر گفتند که احتمالا با این تاکسی‌ها جابه‌جا خواهند شد.

تحقیقات نشان دادند که ساکنان امارات تاکسی‌های پرنده را بسیار، یا تا حدودی، امن می‌دانند (51 درصد)، در حالی که 15 درصد از افراد احساس کاملا متضادی نسبت به این موضوع دارند. در بیانیه YouGov Press گفته شد: “معمولا جوانان بین 25 تا 34 سال، استفاده از این وسیله نقلیه را امن می‌دانند (59 درصد)، در حالی‌که به‌نظر کم‌سن‎ترین شرکت‌کنندگان در این تحقیق (18-24 سال) این تاکسی‌ها ناامن هستند (24 درصد).”

بیشتر بخوانید: مترو دبی، همه چیز درباره حمل و نقل عمومی در دبی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا