اخبار امارات

مسافران نباید برای پرواز های شاتل یک روزه چمدان ببرند

دبی ایرپورتس در حال آماده شدن برای خوش‌آمدگویی به خیل مسافرانی است که از هفته آینده با پروازهای شاتل به دوحه پرواز می‌کنند و به مسافران توصیه می‌کند که تا پیش از حضور در فرودگاه، تمام الزامات مربوطه از سمت شرکت هواپیمایی که با آن سفر می‌کنند را بررسی کنند.

فلای‌دبی و قطر ایرویز تا 120 پرواز شاتل در روز خواهند داشت که از 20 نوامبر آغاز می‌شوند. این پروازها هر روز از 20 نوامبر تا 19 دسامبر از دبی وورلد سنترال (DWC) حرکت کرده و در آن ورود فرود می‌آیند.

طبق اعلام دبی ایرپورتس: “به همراه داشتن یک بلیت معتبر و هایا کارت برای سوار شدن در پرواز شاتلِ روز بازی الزامی است. میزان بار مجاز برای مسافرانی که با سرویس پروازهای شاتل سفر می‌کنند، بر اساس نوع سفر، محدود به ساک دستی است، و هیچ بار مسافرتی بزرگی غیر از ویلچر و کالسکه پذیرفته نمی‌شود.”

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره فرودگاه بین المللی دبی

 

این شرکت هواپیمایی مقرون به صرفه در دبی، در طول جام جهانی روزانه 30 پرواز رفت و برگشت بین فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم در DWC و فرودگاه بین‌المللی دوحه خواهد داشت.

ظرفیت سالانه 26.5 میلیون نفری در DWC با خدمات، غذا و نوشیدنی‌های مختلف، فروشگاه‌ها و مغازه‌های بدون مالیات، آماده به خدمت‌رسانی است.

پیشبینی می‌شود که شمار مسافران این فرودگاه در فصل آخر سال جاری از 494 هزار نفر عبور کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا