اخبار امارات

سیاست جدید امارات برای حمایت از تولید داخلی

معافیت گمرکی امارات تنها شامل واردات اجناسی می شود که نمونه داخلی آن موجود نیست

کابینه امارات سیاست جدیدی را تصویب کرد که در آن معافیت گمرکی تنها شامل واردات اجناسی می‌شود که نمونه داخلی آن‌ها موجود نیست.

این سیاست‌گذاری جدید روز یکشنبه در نشست کابینه به ریاست عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس، نخست‌وزیر امارات و حاکم دبی، تصویب شد و تلاش بر این است که از محصولات تولید داخل امارات حمایت شود و کارخانه‌ها را تشویق کند که از مواد اولیه تولید داخل استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با جدیدترین قوانین امارات که باید از آنها مطلع باشید!

 

در این جلسه، کابینه تاریخ نشست‌های سالانه‌ دولت امارات با حضور حدود ۵۰۰ نماینده محلی و فدرال را تایید کرد. این جلسات هر سال ۲۲ نوامبر در ابوظبی برگزار می‌شوند و در طی آن‌ها عملکرد دولت امارات در سال گذشته بررسی شده و برنامه‌ی مهم‌ترین پروژه‌های توسعه‌دهنده برای سال آینده مشخص می‌شود.

کابینه امارات همچنین برنامه‌ی جامعی برای آموزش و تربیت پرسنل دولت فدرال و تجهیز آنها به مهارت‌های لازم در عصر جدید تصویب کرد. به علاوه در راستای آماده‌سازی امارات برای میزبانی همایش کاپ 28 سال آینده، شورای وزرا با پیوستن به اتحاد جهانی اقتصاد سبز که هدف آن پیشبرد اهداف اقتصاد پایدار و حفظ محیط زیست است، موافقت خود را اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا