اخبار امارات

ثور پسر اودین هم به پاپ کان می آید

ثور پسر اودین هم به پاپ کان (فستیوال فرهنگ پاپ خاورمیانه)می آید

در حالی‌که تنها شش روز تا مراسم پاپ کان خاورمیانه باقی مانده است، اعلام شده که کریس همسورث، یا همان ثور، در این همایش حضور پیدا خواهد کرد.

این بزرگترین همایش فرهنگ پاپ (Pop Culture) در خاورمیانه است. این مراسم از پنجشنبه، 10 نوامبر تا 13 نوامبر، در دبی اکسپو سیتی برگزار می‌شود.

در این رویداد می‌توانید تعدادی از سلبریتی‌های مورد علاقه خود را ملاقات کرده، از آن‌ها امضا گرفته و با یکدیگر عکس بگیرید. از دیگر نام‌های آشنایی که در این مراسم حضور خواهند داشت، به غیر از کریس همسورث، می‌توان به کیت هرینگتون (بازیگر جام اسنو) و استفن امل (بازیگر الیور کوئین در سریال گرین ارو) اشاره کرد.

سه نوع بلیت مختلف برای بازدید از پاپ‌کان وجود دارد. قیمت بلیت عادی یک روزه 139 درهم، و بلیت عادی چهار روزه 249 درهم خواهد بود.

بلیت VIP اجازه چهار روز بازدید، امکان ملاقات سریع‎تر با سلبریتی‌های حاضر در مراسم، و جمع‌آوری نشان‌ها و یادگاری‌های مختلف در جشنواره را به همراه دارد. قیمت این بلیت 500 درهم است.

قیمت بلیت‌ VVIP برابر با 3500 درهم است و شامل امتیازات بلیت وی‌آی‌پی به علاوه تحویل رایگان یادگاری‌های جمع‌آوری‌شده به خانه شخص و شانس ملاقات رو در رو با سلبریتی‌ها می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا