مراسم PopCon برای دوستداران فرهنگ پاپ

مراسم PopCon برای دوستداران فرهنگ پاپ

10 نوامبر مراسم PopCon

میانگین دیدگاه

توضیحات

‎بهتر است که دوستداران فرهنگ پاپ (Pop Culture) خود را برای مراسم PopCon که در دبی برگزار می‌شود، آماده کنند.

‎طی این مراسم، طرفداران این فرهنگ عامه‌پسند، آخر هفته‎ای فانتزی را در دبی اکسپو سیتی تجربه خواهند کرد. فعالیت‌های بسیاری با موضوعاتی از قبیل فیلم، برنامه‌های تلویزیونی، کامیک، بازی‌های کامپیوتری، انیمه، ادبیات، کاسپلی و غیره موجود خواهد بود. این رویداد از پنجشنبه، 10 نوامبر تا 13 نوامبر برقرار خواهد بود.

‎قیمت بلیت‌های ورودی این مراسم به زودی اعلام خواهد شد.

‎پاپ‌کان‌می (PopConMe) نیز بخشی از دبی اسپورتس فستیوال (DEF 2022) است که از چهارشنبه، 9 نوامبر تا 20 نوامبر برگزار خواهد شد. این رویداد مسیر صنعت گیمینگ منطقه را هموارتر کرده، و در نتیجه، موقعیت دبی را به‌عنوان مرکزی فعال در برگزاری مسابقات کامپیوتری (esports) و گیمینگ در تمام طول سال، تثبیت خواهد کرد.

‎پاپ‌کان یک رویداد سالانه سطح بالاست که این اجتماع را به واسطه تجلیل هر آن‌چه فرهنگ پاپ برای ارائه دارد، نزدیک‌تر و همدل‌تر می‌کند.

‎در طول این رویداد سه‌روزه، بازدیدکنندگان در زمینه‌های بسیاری، از انیمه گرفته تا کاسپلی و گیمینگ، فیلم، موسیقی و ادبیات، غوطه‌ور خواهند شد.

‎همچنین، هنرمندان شناخته‌شده‌ای مانند کیتی کسیدی، بازیگر “کابوس در خیابان الم” (Nightmare on Elm Street) در این رویداد حضور خواهند داشت.