اخبار امارات

اطلاعات در مورد بلیط های جدید گلوبال ویلیج

در انتظار بازگشت گلوبال ویلیج در سه‌شنبه 25 اکتبر، هستید؟

قیمت‌ بلیت‌های فصل 27 گلوبال ویلیج و دو نوع بلیت جدید اعلام شده است. قیمت بلیت Value برای هر نفر 20 درهم بوده، و هزینه بلیت Any Day نیز 25 درهم خواهد بود.

برای تهیه بلیت با قیمت کمتر، می‌توانید با خرید از طریق اپلیکیشن موبایل یا وبسایت از تخفیف 10 درصدی بهره‌مند شوید. با احتساب تخفیف، هزینه بلیت Value برای هر نفر 18 درهم، و بابت بلیت Any Day تنها 22.50 درهم خواهد بود.

بازدیدکنندگان با دریافت بلیط Value، در روزهای عادی هفته و با دریافت بلیط Any Day در تمام ایام هفته حتی تعطیلات عمومی می توانند وارد گلوبال ویلیج شوند.

مسئولان گلوبال ویلیج همچنین از افتتاح ورودی سوم با عنوان «دروازه شادی» خبر دادند. با افتتاح این ورودی، دسترسی مهمانان به فصل جدید بهتر شده، جریان ترافیک روان‌تر می‌شود و فاصله پارکینگ تا این ورودی کمتر خواهد شد.

از امکانات دیگری که برای «فصل 27» اضافه شده می توان به افزوده شدن گیشه در سراسر پارک، بازسازی نمازخانه‌ها، دستگاه‌های هوشمند فروش ، قفسه‌های مخصوص نگهدری وسایل برای مهمانان و …. نام برد.

محمد شرف مدیر اجرایی هلدینگ Entetainment Dubai گفت: ما همواره به دنبال تکامل و بهتر کردن تجربه گلوبال ویلیج برای مهمانان و شرکای خود هستیم.

او گفت: با توجه به اینکه 90 درصد مهمانان ما اعلام کردند که دوباره به گلوبال ویلیج مراجعه می کنند، یافتن راه‌هایی که بتواند تجربه مشتریانمان را ارتقا دهد همواره در اولویت اول ما قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا