حل مشکل تاخیر در دریافت ویزای شنگن

حل مشکل تاخیر در دریافت ویزای شنگن

دیگر نیاز نیست که ساکنان امارات برای رفتن به اروپا حداقل سه ماه در انتظار ویزای شینگن خود باشند. با آماده شدن امارات برای فصل جدید مسافرت‌ها پس از تابستان، این موضوع قطعا به نفع سفرهای تجاری به مقصد اتحادیه اروپا خواهد بود.

قرار ملاقات‌ برای ویزای شینگن هم اکنون در دسترس است، اما همچنان بستگی به سفارت یا کشوری دارد که مسافران ساکن امارات قصد سفر به آن را دارند. برخی کشورها همچنان نمی‌توانند تا اکتبر وقت سفارت تنظیم کنند.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع ویزای دبی (امارات) برای افراد مختلفآژانس‌های مسافرتی اعلام کردند که نرخ‌های خطوط هوایی به اروپا از هفته اول سپتامبر کاهش می‌یابد. در حال حاضر هزینه یک پرواز به آمستردام 3000-4000 درهم است و در سپتامبر به محدوده 1500-2500 درهم خواهد رسید. هزینه بلیت یک‌طرفه به برلین در حال حاضر حداقل 3000 درهم است، اما در ماه آینده نصف به نصف این قیمت خواهد رسید.

خطوط هوایی در حال حاضر برای پرواز به مادرید تا 2500 درهم دریافت می‌کنند، اما انتظار نمی‌رود که کرایه‌های این مسیر در آینده شاهد تغییرات بزرگی باشند. در مسیر پاریس، هزینه ارزان‌ترین بلیط پرواز در هفته اول سپتامبر تقریباً نصف کرایه‌هایی است که در حال حاضر دریافت می‌شود.

یک مشاور آژانس مسافرتی گفت: “با توجه به اینکه قیمت سوخت هنوز بسیار بالاست، کرایه‌ها به این زودی‌ها به سطح قبل از همه گیری باز نمی‌گردند. اگرچه تعداد سفرهای تفریحی در هفته‌های آینده به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت، اما سفرها از سمت شرکت‌ها به افزایش خود ادامه خواهند داد.”

معرفی “پریمیوم اکونومی” توسط شرکت هواپیمایی امارات برای پروازهای لندن و پاریس، جان دیگری به سفرهای تجاری بخشید.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل