ساکنین امارات برای ویزای آمریکا ممکن است تا یک سال منتظر بمانند

ساکنین امارات برای ویزای آمریکا ممکن است تا یک سال منتظر بمانند

مدیران صنعت مسافرت، خبر از وجود تاخیر در دریافت ویزای بازدید از آمریکا می‌دهند، و به گزارش برخی از آن‌ها، تا آگوست 2023 امکان رزرو قرار ملاقات نیست. مدیر پلوتو تراولز گفت: “ساکنان می‌توانند برای دریافت ویزای گردشگری آمریکا درخواست دهند، اما فرصت قرار ملاقات تا اواسط سال آینده وجود نخواهد داشت. ساکنان قصد سفر دارند، و تقاضای سفر به آمریکا و کشورهای عضو شنگن بسیار زیاد است. وجود دارد. با این‌حال، به دلیل در دسترس نبود ویزاها، گزینه‌های سفر دیگری به مقاصد جدید داریم.”

سرکنسول سفارت آمریکا در ابوظبی تاکید کرد که تاخیرهای طولانی‌مدتی در صدور ویزاهای گردشگری، به‌خصوص برای داوطلبانی که برای اولین بار درخواست می‌دهند، وجود دارد.

وی گفت: “پیشنهاد می‌کنم که افراد حتما سیستم آنلاین قرار ملاقات‌ را به طور مرتب چک کنند، چون گاهی کمی زودتر جای خالی موجود می‌شود.”

او همچنین گفت کسانی که ویزای آمریکایشان در طول چهار سال گذشته منقضی شده است، می‌توانند درخواست لغو مصاحبه کنند. او افزود: “به‌علاوه، دانشجویان و کسانی که دارای شرایط فوریت پزشکی هستند یا سفر کاری مهمی دارند، کارهایشان با سرعت بیشتر انجام خواهد شد.”

به دنبال بحث تاخیر در ویزاهای آمریکا و شنگن، مدیر بخش فروش و بازاریابی شرکت گردشگری ROOH Tourism LLC گفت که ساکنان حالا مشتاقند که به چند کشور اروپایی، و یا حتی آفریقا سفر کنند. او گفت: “برای سفر به چند کشور اروپایی مانند صربستان، کشورهای اوراسیا مانند آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، و کشورهای آسیایی مانند قزاقستان برنامه‌ریزی کرده‌ایم.”

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل