اجاره خانه با قیمت پایین در منطقه دبی ساوث

اجاره خانه با قیمت پایین در منطقه دبی ساوث

آیاا برای خانه بعدی خود به دنبال گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری برای اجاره هستید؟ با سر زدن به دبی ساوث و با توجه به عرضه‌ی بیشتر در این منطقه و همچنین تب و تاب ناشی از افتتاح اکسپو سیتی دبی در اکتبر، می‌توانید گزینه‌های مناسبی در آن پیدا کنید.

در حال حاضر، آپارتمان‌های دوخوابه و کاملا نوساخت در دبی ساوث با قیمت 40 هزار درهم و بیشتر تبلیغ می‌شوند. در کوتاه‌مدت، این خانه‌ها گزینه‌های مناسبی برای مستاجرانی خواهند بود که قصد پرداخت هزینه‌های هنگفت ندارند و در عین حال می‎‌خواهند از فضای کافی و امکانات محله‌ای نیز بهره‌مند شوند.

 

بیشتر بخوانید: اجاره خانه در دبی و تمام اطلاعاتی که باید در این خصوص بدانید!

 

یک مشاور املاک گفت: “اکسپو سیتی در ماه اکتبر و با حضور دفاتر مرکزی شرکت‌های سرشناس، فاز اول خود را آغاز خواهد کرد. این اتفاق برای املاک مسکونی از جمله خانه‌های ویلایی در دبی ساوث، تقاضای کافی به ارمغان خواهد آورد. همچنین، اکسپو سیتی نیز در آینده آپارتمان‎های خود را خواهد داشت.”

در سطح شهر، اجاره‌ها به طور کلی رو به افزایش‌ بوده و تمام شواهد حاکی از این هستند که این روند از ماه سپتامبر با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.

با توجه به آمار شرکت Asteco، یک آپارتمان دوخوابه در بیزینس بی، به طور میانگین، بین 70 هزار تا 130هزار درهم است، در حالی که در داون تاون بین 90 هزار تا 180 هزار قیمت دارد. قیمت‌ها در هر دو این مناطق نسبت به سال گذشته بیش از 20 درصد افزایش داشته‌اند.

یک ملک دوخوابه در دیسکاوری گاردنز، با 4 تا 8 رصد افزایش، بین 65 هزار تا 70 هزار درهم قیمت دارد و گزینه‌های موجود در جمیرا ویلیج، با افزایش قیمت 20 درصدی نسبت به سال گذشته، بین 50 هزار تا 90 هزار هستند.

حتی دیره نیز که شاهد پروژه‌های نوسازی‌های بزرگ یا افتتاح ساختمان‌های جدید بوده است، اجاره‌ها طی 12 ماه منتهی به ژوئن، 12 درصد افزایش داشته‌اند و میانگین اجاره‌بهای یک آپارتمان دو‌خوابه بین 40 هزار تا 80 هزار درهم است.

 

بیشتر بخوانید: خرید ملک در دبی و تمام آنچه که باید از مشاوران املاک در دبی بدانید!

 

با استناد به گزارش Astesco، اجاره‌بها در شارجه و شمال امارات در طول دوره سه ماهه دوم سال گذشته، افزایش ناچیز 1 درصدی داشته است. این افزایش در حال حاضر، نسبت به دوره‌ی مذکور، 4 درصد است. در شارجه، اجاره‌بهای آپارتمان‌های دوخوابه در ساختمان‌های نوساز واقع و یا سا‌ختمان‌هایی که کیفیت خود را حفظ کرده‌اند، به 50 هزار درهم و یا بالاتر بازگشته است.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل