اخبار امارات

بازدید از بالای برج خلیفه فقط با ۶۰ درهم!

تخفیف ویژه ساکنان امارات، با 60 درهم به بلندترین برج جهان بروید

اگر می‌خواهید از دبی دیدن کنید، نباید فرصت تماشای منظره‌ی دبی از سکوی دید باز برج خلیفه در طبقه ۱۲۴ و ۱۲۵ آن را از دست بدهید.

با رزرو بلیت از قبل، این فرصت را دارید که بدون قرار گرفتن در صف، یک راست سوار آسانسور بلندترین برج جهان شوید.
در سکوی دید باز برج خلیفه، پنجره‌های سرتاسری و دیوار کاملا شیشه‌ای، منظره‌ی نفس‌گیر تمام شهر دبی، اقیانوس و صحرا را پیش روی شما قرار می‌دهد.

همچنین حتما از تسلکوپ‌هایی که برای دیدن مناظر دور تهیه شده است استفاده کنید و مناظر زیبایی مثل دبی مارینا و پالم جمیرا را از نزدیک تماشا کنید. با رفتن به فضای باز تراس نیز می‌توانید نمای دبی را از موقعیت بهتری تماشا کنید.

در بالای ساختمان، فروشگاه هدایایی وجود دارد که در آن می‌توانید برای عزیزانتان سوغاتی‌ مخصوص دبی تهیه کنید.

بهترین زمان برای رفتن به بالای برج خلیفه، ساعات غروب آفتاب است که می‌توانید از منظره‌ی بی‌نظیر و خیره‌کننده‌ی غروب آفتاب لذت ببرید.ساعات ویژه یعنی از ۴ تا ۶:۳۰ بعدازظهر، بهترین زمان برای تماشای غروب آفتاب‌ است. ساعات عادی نیز از ۱۰ صبح تا ۳:۳۰ بعدازظهر و از ۷ تا ۱۱ شب محسوب می‌شوند.

برج خلیفه بلندترین برج دنیاست و در طبقات ۱۲۴، ۱۲۵ و ۱۴۸ آن سکو‌های دید باز وجود دارد که می‌توان از آنجا توام منظره‌ی دبی را تماشا کرد.

همچنین سریع‌ترین آسانسور جهان، شما را به بالای این برج می‌رساند. سرعت این آسانسور به ۳۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد و ظرفیتی معادل ۱۲ تا ۲۴ نفر دارد. تلسکوپ‌های به کار رفته در سکوی دید باز نیز از مدرن‌‌ترین تکنولوژی‌های روز بهره برده و قدرت بزرگ‌نمایی و وضوح بالایی دارند.

در طبقه‌ی ۱۲۵ نیز نمای کامل ۳۶۰ درجه و معماری المشربیه عربی به کار رفته است.

اگر ساکن امارات باشید و امارات آی‌دی یا ویزای اقامت داشته باشید، می‌توانید با نصف قیمت و فقط با ۶۰ درهم، بلیت خود را رزرو کنید و از بالای برج خلیفه دیدن کنید.

دسترسی عمومی به برج خلیفه:

مترو دبی: برای رسیدن به برج خلیفه، از خط قرمز مترو دبی استفاده کرده و در ایستگاه دبی مال پیاده شوید.

اتوبوس RTA: اگر می‌خواهید سریع‌تر به دبی مال و برج خلیفه برسید، می‌توانید از خط F13 اتوبوس دبی استفاده کنید که شما را در کمتر از ۴۰ دقیقه به مقصد می‌رساند.

تحقیقی جدید توسط شرکت خدمات مالی Remitly با بررسی بیش از یک میلیون نظر در وبسایت TripAdvisor، بهترین نقاط خاورمیانه را اعلام کرده است. دیجیتال برای پی بردن به این‌که کدام جاذبه‌ها بیشتر بر سر زبان بازدیدکننده‌گان هستند، 1.4 میلیون نظر توسط این ارائه دهنده خدمات مالی بررسی شد.

در مقایسه با بهترین نقاط دیدنی در دیگر مناطق جهان، برج خلیفه دبی با پشت سر گذاشتن دژ ادینبورگ، چارلز بیریج در پراگ و حتی چرخ و فلکِ های رولر لاس وگاس، در رتبه‌ی چهارم قرار دارد.

شما تا به حال از بالای بلندترین برج جهان در دبی پایین را تماشا کرده اید؟ چه احساسی داشتید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا