اخبار اماراتزندگی در امارات

با کمتر از 100 درهم از بالای برج خلیفه دیدن کنید

تخفیف تابستانی ویژه ساکنین امارات

برج خلیفه، بلندترین برج جهان، در تابستان امسال تخفیف ویژه‌ای برای بازدید از سکوی دیدباز مرتفع این برج ارائه داده است. تا ۱۵ آگوست، ساکنان امارات می‌توانند با پرداخت فقط ۹۹ درهم، چشم‌انداز خیره‌کننده دبی را از طبقه ۱۲۴ این برج ۱۶۳ طبقه تماشا کنند. این قیمت تقریبا نصف قیمت معمول، یعنی ۱۷۹ درهم است!

این پیشنهاد تابستانی فوق‌العاده شامل دسترسی به سکوی دید باز در طبقه ۱۲۵ نیز می‌شود، جایی که می‌توانید مناظر زیبا را از بالا تماشا کنید، عکس‌های اینستاگرامی بگیرید و حتی خانه خود را از بالای شهر پیدا کنید. همچنین کودکان زیر ۸ سال می‌توانند به صورت رایگان وارد شوند، بنابراین یک تفریح خانوادگی ایده‌آل به حساب می‌آید.

نمایی از بالای برج خلیفه دبیاین پیشنهاد تا ۱۵ آگوست اعتبار دارد، اما در تعطیلات رسمی امارات و همزمان با سایر تخفیف‌ها قابل استفاده نیست. برای استفاده از آن باید کارت شناسایی امارات آی‌دی خود را به همراه داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق وبسایت یا با تماس با شماره ۰۴۸۸۸۸۱۲۴ برای کسب اطلاعات بیشتر، بلیط خود را رزرو کنید.

علاوه بر این، اگر تمایل دارید که بالاتر بروید، می‌توانید با پرداخت ۳۹۹ درهم به سکوی دیدبانی در طبقه ۱۴۸ بروید و در حالی که نوشیدنی خود را می‌نوشید، چشم‌اندازهای خیره‌کننده را تماشا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا