اخبار امارات

معرفی کارت نول جدید برای ساکنین و مسافران دبی

دبی کارت نول جدیدی با تخفیف‌هایی به ارزش بیش از ۱۷ هزار درهم ارائه کرد.

این کارت در ابتدا با قیمت ۲۰۰ درهم برای یک سال و با شارژ اولیه ۱۹ درهم ارائه شده و در پایان سال با پرداخت ۱۵۰ درهم قابل تمدید است.

کارت نول تراول که روز دوشنبه ۱۰ ژوئن ۲۰۲۴ رونمایی شد، به گردشگران، ساکنان و شهروندان تخفیف‌هایی تا سقف ۱۷ هزار درهم برای انواع محصولات و خدمات ارائه می‌کند.

سازمان راهداری و حمل و نقل اعلام کرد که این کارت در ابتدا در فرودگاه بین‌المللی دبی و برخی فروشگاه‌های شرکت‌کننده مانند زوم و یورو کارت در دسترس خواهد بود.

دارندگان کارت می‌توانند از آن برای پرداخت هزینه حمل و نقل عمومی، پارکینگ و همچنین تفریحات و جاذبه‌های مختلف در شهر استفاده کنند.

محمد المضرب، مدیرعامل بخش پشتیبانی فناوری سازمانی سازمان راهداری و حمل و نقل گفت: «این کارت با هدف برآورده کردن نیاز مشتریان، یکپارچه‌سازی حمل و نقل عمومی و امکانات شهری در قالب یک کارت ارائه شده است. با استفاده از این کارت، کاربران می‌توانند از تخفیف‌هایی تا ۱۰۰ درصد و با ارزش بیش از ۱۷ هزار درهم بهره‌مند شوند.»

وی افزود که این تخفیف‌ها شامل ۵ تا ۱۰ درصد در هتل‌ها، فروشگاه‌ها، ماجراجویی‌ها، امکانات تفریحی و سایر پیشنهادهای شرکای تجاری در دبی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا