اخبار امارات

چگونه وضعیت پروازمان در فرودگاه دبی را بررسی کنیم

قصد سفر دارید اما نمی‌دانید پروازتان چه وضعیتی دارد؟ راحت‌ترین راه برای فهمیدن آن مراجعه به وبسایت فرودگاه مبداً است. فرودگاه بین‌المللی دبی DXB در شبکه‌های اجتماعی نیز به مسافران درباره‌ی آخرین وضعیت پروازهایش خبر می‌دهد.

در توییتی که چند ساعت پیش منتشر شد، مدیریت این فرودگاه به مسافران توصیه کرد که فقط در صورتی به فرودگاه مراجعه کنند که ایرلاین آن‌ها زمان انجام پرواز را تایید کرده باشد. در این صورت نیز به مسافران توصیه شده که زودتر از ۲ ساعت پیش از آغاز پروازشان در فرودگاه حاضر نشوند تا به ازدحام افزوده نشود.

چگونه وضعیت پروازمان در فرودگاه بین‌المللی دبی DXB و فرودگاه دبی ورلد سنترال DWC را بررسی کنیم
— به وبسایت dubaiairports.ae مراجعه کنید.
ابتدا با توصیه‌ای مواجه می‌شوید که مخصوص شرایط کنونی گذاشته شده است و به مسافران درباره‌ی بار و لوازم، پروازها و تغییر فرودگاه اطلاعات می‌دهد. در بخش پایینی آن۷ روی دکمه‌ی To visit full website, please click here کلیک کنید.

— با ورود به وبسایت اصلی، زبانه‌ی Find you flight را در منوی بالایی انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید شماره پروازتان را وارد کنید یا برنامه‌ی پروازهای فرودگاه‌های دبی را مشاهده کنید.

— برای اطلاعات بیشتر، در این بخش می‌توانید فرودگاه DXB یا DWC را انتخاب کرده و زمان پرواز را از بخش departure یا arrival انتخاب کنید. می‌‌توانید پروازهای امروز و فردا را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا