مهاجران املاک خود را برای ویزای طلایی امارات یکی می‌کنند

مهاجران املاک خود را برای ویزای طلایی امارات یکی می‌کنند

بعضی مهاجران، املاک خود را برای گرفتن ویزای طلایی، یکی می‌کنند

در آوریل 2022، سیستم ویزای اقامت امارات اعلام کرد که سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات می‌توانند با خرید ملکی به ارزش حداقل 2 میلیون درهم، گلدن ویزا دریافت کنند. این موضوع بسیاری از ساکنان دبی را به سرمایه‌گذاری در املاک یا تلفیق املاک خود برای رسیدن به مرز دو میلیون درهم و واجد شرایط شدن برای دریافت اقامت بلند مدت تشویق کرده است.

 

بیشتر بخوانید: کامل ترین  و مهم ترین مطالب راجب ویزای طلایی امارات، که باید بدانید!

 

مدیران صنعت املاک و مستغلات و سرمایه‎گذارانی که با خرید ملکی دو میلیون درهمی گلدن ویزا دریافت کردند تایید می‌کنند که گلدن ویزا به مردم انگیزه‌ی خرید بیشتر می‌دهد و همچنین وسیله‌ی بسیار خوبی برای نگاه داشتن مردم در دبی پس از اکسپو 2020 است.

رئیس شرکت دوولوپر سامانا گفت که تقاضا برای واحدهای دو خوابه افزایش داشته است، در حالی که بسیاری از سرمایه‌گذاران نیز برای رسیدن به مرز 2 میلیون درهم واحدهای دوخوابه خریداری می‌کنند.

او همچنین گفت: “تا الان حدودا 35 تا 40 درصد از مشتریان، دو ملک خود را برای رسیدن به مرز 2 میلیون درهم و دریافت گلدن ویزا تلفیق کرده‌اند. خریداران ارشد املاک برای دریافت گلدن ویزا معمولا اروپایی‌ها، آفریقایی‌ها و کشورهای مشترک المنافع هستند.”

دریافت گلدن ویزا از طریق سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات:

  • به ارزش دو میلیون درهم یا بیشتر ملک بخرید
  • املاک خود را با تلفیق یا ترکیب آن‌ها به مجموع ارزش 2 میلیون درهم یا بیشتر برسانید
  • بر یک ملک خارج از طرح به ارزش حداقل 2 میلیون ذرهم سرمایه‌گذاری کنید و اقساط پرداخت کنید – نیازی به سرمایه‌گذاری کلان و یک‌جا نخواهد بود
  • اگر ارزش ملکتان حداقل 2 میلیون است، با آن از بانک‌های محلی وام بگیرید
  • زوج های متاهل در حال سرمایه‌گذاری مشترک بر ملک 2 میلیون درهمی برای واجد شرایط شدن هستند
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل