اخبار امارات

مشاغل پرتقاضا برای استخدام نوجوانان در امارات

قانون جدید کار : فرصت‌های استخدام برای نوجوانان در چه زمینه‌هایی بیشتر است؟

با اجرایی شدن قانون جدید کار در امارات از دوم فوریه، بسیاری از شرکت‌های امارات نوجوانان را استخدام خواهند کرد. این قانون اجازه می‌دهد که نوجوانان بالای ۱۵ سال برای کار در مشاغل پاره‌وقت یا کارآموزی در شرکت‌های خصوصی درخواست بدهند.

متخصصین امور استخدامی امارات گفته‌ اند که قانون جدید به روی جویندگان جوان شغل در مشاغل متنوعی چون دستیار تحقیق، پشتیبان کمکی آی تی، دستیار بازاریابی، راهنمای تور و نماینده‌ی کمکی فروش و سفیر برند، پنجره‌ای از فرصت‌ها می‌گشاید.

از زاویه‌ی دید شرکت‌ها نیز این قانون کمک می‌کند فضاهای خالی بازار کار بومی در زمینه‌ی مشاغل کوتاه‌مدت تکمیل شده و به بلوغ بازار کار کمک شود.

قانون جدید به کارفرمایان کمک می‌کند که هزینه‌های پرداخت دستمزد را کاهش دهند، دیدگاه‌های تازه به بیزینس خود راه دهند و سطح انرژی محل کار را بالا ببرند.

با این قانون دانش‌آموزان نیز تجربه‌ی عملی کار به دست خواهند آورد و از نظر شخصیتی هم رشد می‌کنند. چنین کاری همچنین باعث شناسایی استعدادهای آینده می‌شود و فرصتی برای بروز پتانسیل جوانان ایجاد می‌کند.

مشاغل پاره‌وقتی که برای نوجوانان مطلوب‌تر به نظر می‌رسند و درخواست‌ها نیز برایشان بالاست این‌ها هستند: بانی امور بازرگانی، خدمات مشتریان، دستیار کمکی آی تی، دستیار تحقیق، دستیار بازاریابی، پشتیبانی بیزینس، سفیر برند، نماینده‌ی کمکی فروش، متصدی مشتری در صنعت غذا و نوشیدنی، راهنمای تور، پشتیبان یا دستیار کمکی فروش خرد و … .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا