اخبار امارات

فرایند اخذ ویزای اقامت امارات آنلاین می شود

از حالا می توانید ساده تر و به صورت آنلاین، مجوز ورود خود را تمدید یا باطل کنید

فرایند اخذ ویزای اقامت امارات ساده‌تر و دیجیتالی شد. اداره‌ی فدرال هویت، شهروندی، گمرک و بنادر امارات (ICP) اعلام کرد که از حالا می‌توانید از طریق حساب کاربری شخصی به‌صورت آنلاین مجوز ورود خود را تمدید یا باطل کنید.

مجوز ورود یا entry permit مدارکی است که به افراد خارجی برای ورود به امارات داده می‌شود تا فرایند اخذ ویزای اقامت خود را نهایی کنند.

این مجوز برای ویزای عادی یا ویزای اقامت سبز دو ماه اعتبار، و برای ویزای طلایی شش ماه اعتبار و قابلیت ورود چندگانه (مالتیپل) دارد. وقتی ویزای اقامت شما تایید شود، دیگر به مجوز ورود نیاز ندارید.

در سیستم جدید دیجیتال، می‌توانید درخواست کنید که مجوز ورودتان تمدید شود. همچنین می‌توانید هزینه‌های مربوطه و ضمانت‌های مالی را در صورت لزوم بپردازید. مجوز ورود شما اگر توسط یک کارمند دولتی تایید شود، تغییر می‌یابد و می‌توانید نسخه‌ی الکترونیک آن را خودتان پرینت بگیرید.

همچنین اگر نیاز باشد می‌توانید درخواست مجوز ورودتان را از طریق این درگاه دیجیتال لغو کنید. پیش از این برای انجام تمام این کارها افراد باید به مراکز تایپینگ سنتر می‌رفتند تا در آن‌جا تمدید یا لغو مجوز ورود خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا