اخبار امارات

اکسپو سیتی دبی، خانه 3000 کارمند خواهد بود

تا ماه سپتامبر تعداد کارکنان اکسپو سیتی دبی به ۳۰۰۰ نفر خواهد رسید

شرکت‌های بین‌المللی بزرگ از جمله امارات، DP World، زیمنس و انژی در حال انتقال مرکز اصلی خود به اکسپو سیتی دبی هستند و قرار است تعداد کارکنان این مجموعه تا ماه سپتامبر به ۳۰۰۰ نفر برسد.

اکسپو سیتی همچنین جایگاه موسسات مختلف از جمله موسسه فنلاندی فین گلف در پاویون فنلاند، مرکز علوم داده‌ها، تحقیقات و نوآوری دانشگاه ولونگونگ در پاویون استرالیا، و یک مرکز تجارت و بیزینس در غرفه‌ی چین خواهد بود.

اکسپو سیتی دبی از طریق مترو دبی در دسترس است و طیف متنوعی از فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، تفریحی و خرید ارائه می‌دهد که کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده یا با دوچرخه فاصله دارند. طراحی این شهر مشوق سبک زندگی متعادل و جمعی می‌باشد.

دیتمار سیرزدورفر، مدیر اداری شرکت زیمنس انرژی خاورمیانه، زیرساخت‌های پایدار و راهکارهای فناورانه و نوآورانه‌ی اکسپو سیتی را در راستای پشتیبانی از جامعه و محیط زیست برجسته دانست. همچنین هلموت فون استرووه مدیرعامل شرکت زیمنس در خاورمیانه از نقل مکان این شرکت به اکسپو سیتی دبی به دلیل زیرساخت پیشرفته و محیط پایدار خبر داد.

رؤسای دیگر از شرکت‌های Terminus Group و Engie Global نیز تعهد این شهر به نوآوری و سازگاری با محیط زیست را تحسین کردند. همچنین پاتریشا دیویدسن از دانشگاه ولونگونگ استرالیا به جایگاه قدرتمند این دانشگاه در منطقه‌ی خاورمیانه و شمال افریقا و فرصت برای ایجاد کاری ماندگار در زمینه‌ی علوم داده‌ها اشاره کرد.

میکا پوستینن، مدیر Fin Gulf نیز در این رابطه گفت: «پایداری و اقتصاد چرخشی موضوعات اصلی غرفه‌ی فنلاند در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی بودند. با همکاری شرکت فین گلف، این غرفه به کار خود ادامه خواهد داد و پلی میان امارات، فنلاند و کشورهای اسکاندیناوی خواهد بود تا از این طریق بتوانیم در همایش اقلیمی COP28 پیش‌رو حضور فعالانه داشته باشیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا