سفر به امارات

تخفیف‌های تفریحات امارات در تابستان 2022

تابستان 2022 از چندین تفریح امارات با تخفیف لذت ببرید

اگر تابستان امسال در امارات هستید، تفریحات زیادی را می‌توانید در برنامه قرار دهید. یکی از این تفریحات بی‌شمار شهربازی‌های دبی و ابوظبی است و اگر اهل هیجان و آدرنالین هستید؛ می‌توانید با تخفیف بسیار مناسب از بهترین شهربازی‌ها و پارک‌های آبی امارات لذت ببرید. ما در ادامه چندتا از بهترین پارک‌های تخفیف‌دار در امارات را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته توجه داشته باشید که تخفیف‌هایی که در ادامه اعلام می‌شوند، مختص ساکنین امارات هستند و به مسافران تعلق نمی‌گیرند

ابوظبی

پارک آبی یاس (Yas WAterPark)

پارک آبی یاس (Yas WAterPark)یاس واترورلد یا همان پارک آبی یاس، یک شهربازی با تم ماجراجویی است که با بیش از چهل سرسره و جاذبه‌های مختلف، داستان Dana، داستان یک کودک اماراتی را بازگو می‌کند که به دنبال یک مروارید گمشده‌ است. این شهربازی وسایل هیجانی زیادی دارد؛ مثل Bubble’s Barrel، Rush Rider و Bandit Bomber که بزرگترین ترن هوایی معلق در منطقه است. اگر همین تابستان با خانواده و دوستانتان به پارک آّبی یاس ابوظبی بروید و با پرداخت سه بلیت، یک بلیت اضافه دریافت کنید، که یعنی قیمت بلیت‌ها را از ۲۷۰ درهم به ۲۰۲.۵ درهم کاهش می‌دهد. همچنین اگر در گروهتان بیشتر از چهار نفر باشید، برای هر بلیت یک‌روزه‌ی اضافی بعد از بلیت چهارم (اگر به صورت یکجا پرداخت شود) ۲۵ درصد تخفیف می‌گیرید. صرفاً مطمئن شوید همه‌ی افراد گروه امارات آی‌دی خود را همراه دارند.

آدرس: پارک آبی یاس در یاس آیلند ابوظبی

ساعت کاری: یکشنبه‌ها تا پنجشنبه‌ها از 10 صبح تا 7 شب

جمعه‌ها 1 ظهر تا 10 شب

شنبه‌ها 10 صبح تا 9 شب

Yas Waterworld, Yas Island, 10am to 7pm Sun to Thurs, 1pm to 10pm Fri, 10am to 9pm Sat. Tel:

شماره تماس:

24968000(0)

 yaswaterworld.com

فراری ورلد

فراری ورلداگر اهل هیجان سرعت هستید، فراری ورلد برای شما ساخته شده است. فراری ورلد ابوظبی محل چندتا از هیجان‌انگیزترین ابرخودروهای جهان است و در مجموعه‌ی خود بیش از ۴۰ ترن هوایی رکوردشکن از جمله پرسرعت‌ترین ترن هوایی جهان را دارد. اگر همین کافی نیست، بدانید که در سال ۲۰۲۰ فراری ورلد یک تور پیاده‌روی برای تماشای ساختمان برجسته و قرمز رنگش اضافه کرد و همچنین دو مسیر زیپلاین که به شما فرصت می‌دهد بیشتر از پیش با ترس‌هایتان روبه‌رو شوید. اگر با خود سه همراه ببرید، یک نفر رایگان حساب خواهد شد و بدین‌ ترتیب برای افراد مقیم امارات قیمت ۳۱۰ درهمی بلیت‌ها به ۲۳۲.۵ درهم کاهش خواهد یافت. همچنین اگر گروهتان بیش از چهار نفر باشد برای هر بلیت یک‌روزه‌ی اضافی بعد از بلیت چهارم (اگر به صورت یکجا پرداخت شود) ۲۵ درصد تخفیف می‌گیرید.

آدرس: فراری وورلد ابوظبی در یاس آیلند

دوشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از 10 ظهر تا 8 شب

چهارشنبه‌ها تا یکشنبه‌ها از 12 ظهر تا 8 شب

شماره تماس:

511115(600)

 ferrariworldabudhabi.com

وارنر بروز ورلد

وارنر بروز ورلداینجا یک سرزمین عجایب برای طرفداران فیلم‌های شرکت برادران وارنر است، جایی که می‌توانید همراه با اسکوبی‌دو دنبال سرنخ بگردید، با باگزبانی به ماجراجویی بپردازید یا با ابرقهرمانتان به صورت زنده به ماموریت بروید؛ تمام این‌ها در زیر یک سقف و در فضای کنترل شده با بیش از ۲۹ وسیله و بازی‌ مخصوص خانواده که  در شش دنیای مختلف، از جمله کارتون جانکشن، بدراک و گاتهام سیتی. برای وارنر بروز ورلد نیز مثل شهربازی‌های قبلی اگر چهار نفر باشید یک بلیت رایگان خواهد بود (که قیمت بلیت‌ها را از ۳۱۰ درهم به ۲۳۲.۵ درهم کاهش می‌دهد) و اگر بیش از چهار نفر باشید نیز تمام بلیت‌ها ۲۳۲.۵ درهم محاسبه خواهند شد.

آدرس: وارنر بروز وورلد در یاس آیلند ابوظبی

ساعت کاری:

دوشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از 10 صبح تا 8 شب

چهارشنبه‌ها تا یکشنبه‌ها از 12 ظهر تا 8 شب

شماره تماس:

511115(600)

 wbworldabudhabi.com

دبی

آکواونچر

آکواونچرپارک آبی ۲۲ هکتاری آکواونچر دبی ارزش تحمل هوای گرم تابستان را دارد. آکواونچر سه برج بلند دارد و بیش از ۱۰۰ سرسره‌ی آبی مختلف؛ چه برای آن‌هایی که دنبال تفریح‌اند و چه برای آن‌هایی که می‌خواهند هیجان بیشتری تجربه کنند. می‌توانید کفش‌هایتان را در بیاورید و جوراب‌های آبی رایگان بپوشید و وقتی هم که بخواهید استراحت کنید می‌توانید در ساحل قدم بزنید یا بچه‌ها را به جزیره‌ی آب‌بازی بفرستید. برای اینکه مجبور نشوید در صف‌های طولانی منتظر بمانید، بهتر است صبح زود بروید و سرسره‌های موردعلاقه‌تان را امتحان کنید؛ گرچه آکواونچر آنقدر سرگرمی‌ها و وسایل مختلف دارد که هرگز مجبور نباشید منتظر بمانید. قیمت بلیت آکواونچر برای افراد مقیم امارات ۱۹۹ درهم است و اگر بخواهید از آکواریم نیز دیدن کنید باید بلیت ۲۲۹ درهمی را تهیه کنید.

آدرس: هتل آتلانتیس پالم جمیرا

ساعت کاری: هر روز از 9:45 صبح تا 6:30 عصر

شماره تماس:

44260000(0)

atlantis.com

 

بیشتر بخوانید: بهترین پارکهای آبی دبی

 

دبی پارک اند ریزورت

دبی پارک اند ریزورتدبی پارک اند ریزورت چهار شهربازی با تم‌های مختلف را در خود جای می دهد؛ موشن‌گیت که تم انیمیشن‌های هالیوودی دریم‌ورکز و کلمبیا و لاینزگیت، بالیوود پارکس که شش بخش مختلف با تم معروف‌ترین فیلم‌های بالیوودی، لگولند که پارک مخصوص خانواده با تم اسباب‌بازی‌های لگو است و همین‌طور پارک آبی لگولند که بیش از بیست سرسره‌ی آبی و وسیله‌های مختلف دارد. روز سه‌شنبه‌ی هر هفته 40 درصد تخفیف برای بلیت ورودی هر پارک در نظر گرفته شده و با بلیت ۱۹۸ درهمی می‌توانید در بخشی که می‌خواهید تفریح کنید. این تخفیف فقط سه‌شنبه‌ها برقرار است و لازم است از قبل بلیت خود را رزرو کنید. همچنین باید امارات آی‌دی خودتان را نیز همراه داشته باشید.

آدرس: بزرگراه شیخ زاید، رو به روی پالم جبل علی

 

 

ساعت کاری: مختلف

Dubaiparksandresorts.com

بیشتر بخوانید: بهترین پارک های دبی

پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادیدر پارک آبی وایلد وادی سرگرمی برای همه سنین وجود دارد. اگر دنبال هیجان هستید Jumeirah Sceirah یا Tantrum Alley را امتحان کنید و اگر می‌خواهید تجربه‌ی متعادل‌تری داشته باشید، Burj Surj به قدر کافی شما را به وجدت خواهد آورد. برای آن‌هایی که می‌خواهند روز آرامی داشته باشند، Juha’s Journey رودخانه‌ی مخصوص استراحت و Juha’s Dhow و Lagoon برای تفریحات خانوادگی مناسب است. بخش‌های مخصوص کودکان و و نوزادان نیز در وایلد وادی در نظر گرفته شده است. اگر آنلاین بلیت بخرید، روز‌های عادی ۱۶۹ درهم برای بزرگسالان و ۱۲۹ درهم برای کودکان با قد زیر ۱۱۰ سانتی‌متر باید بپردازید و در روز‌های آخر هفته ۱۸۹ درهم برای بزرگسالان و ۱۳۹ درهم برای کودکان. اگر حضوری بلیت بخرید در روز‌های عادی ۱۷۹ درهم برای بزرگسالان و ۱۳۹ درهم برای کودکان باید بپردازید و در روز‌های آخر هفته، ۱۹۹ درهم برای بزرگسالان و ۱۴۹ درهم برای کودکان. ورود تمام بچه‌های زیر ۳ سال نیز رایگان است.

آدرس: کنار هتل جمیرا بیچ

شماره تماس:

43484444(0)

 jumeirah.com

پارک آبی لاگونا

پارک آبی لاگونا در پارک آبی لاگونا در ساحل لا مر دبی می‌توانید در کل تابستان هرچقدر بخواهید آب‌تنی کنید. این پارک با چهار بخش مختلف Surf، Relax، Slide و Splash می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. افرادی که دنبال هیجان هستند می‌توانند Constrictor، Free Fall و انواع سرسره‌های آبی دیگر را امتحان کنند و کسانی که اهل آرامش و استراحت در آب هستند می‌توانند روز خود را در Lazy River سپری کنند. بلیت عادی در صورت خرید آنلاین ۱۴۵ درهم و در صورت خرید حضوری ۲۱۰ درهم است، اما اگر بخواهید بیش از یک بار به لاگونا بروید، می‌توانید با ۴۹۹ درهم عضویت سالانه‌ی مخصوص افراد مقیم امارات را بگیرید. با این عضویت در طول یک سال می‌توانید در هر روز به پارک بروید و همچنین تخفیف ۲۰ درصدی در تمام خرید‌ها و خوراکی و نوشیدنی نیز دارید. این عضویت شامل عضویت پارک اند ریزورت و گرین پلنت نیز می‌شود.

آرس: لامر دبی

ساعت کاری: هر روز از 10 صبح تا 6 عصر

شماره تماس:

8007699

lagunawaterpark.com

حتما دوستان خود را از این تخفیف‌های جذاب تابستانی در دبی و ابوظبی با خبر کنید تا تابستان 2022 را با هیجان و تفریحات جذاب به پایان برسانید. همین طور برای باخبر شدن از تخفیفهای تفریحات مختلف امارات، به خصوص دبی و ابوظبی ما را همچنان دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا