اخبار امارات

نمایشگاه هنر‌های واقعیت مجازی در دبی مال

آثار هنری واقعیت مجازی از کارهای Aimi Sekiguchi در فضای فیجیتال ftNFT در دبی مال از ۱۲ می تا ۱۱ ژوئن به نمایش درمی‌آیند.

آثار هنری واقعیت مجازی اخیرا به دلیل خلق تجربه‌ی هنری از طریق تلفیق تکنولوژی دیجیتال و هنرهای زیبا مورد توجه قرار گرفته است.

آییمی سکیگوچی (Aimi Sekiguchi) هنرمندی در صنعت واقعیت مجازی است و از نشانه‌های تصویری و عناصر تعاملی برای ساخت آثار هنری منحصر‌به‌فرد استفاده می‌کند. سکیگوچی با تعدادی از شرکت‌ها و برندهای لوکس در ژاپن و دولت ژاپن همکاری کرده است. او همچنین در رویداد‌هایی مانند GITEX، CES و World Skills شرکت کرده و آثار خود را به نمایش گذشته است. سکیگوچی در سال ۲۰۲۱ در فهرست ۱۰۰ شخص برجسته‌ی مجله‌ی فوربز ژاپن قرار گرفت.

این هنرمند همیشه به وارد کردن تبادل فرهنگی در آثار هنری‌اش در Web3 و متاورس علاقه نشان داده است.

در این نمایشگاه که این هفته در دبی مال برگزار می‌شود، او آثاری را به نمایش می‌گذارد که دنیای فیزیکی و دیجیتال را در هم ترکیب کرده‌اند.

بازدیدکنندگان در فضای فیجیتال ftNFT در دبی مال می‌توانند از طریق دستگاه‌های پیشرفته و صفحه‌نمایش‌های سه‌بعدی که فقط در برخی از کشورها موجود هستند، آثار واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی را تماشا کنند. همچنین می‌توانند شاهد نمایش نقاشی زنده توسط سکیگوچی باشند.

در چارچوب این نمایشگاه، آثار واقعیت مجازی آییما سکیگوچی به شکل NFT و آثار فیزیکی فروخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا